רקמת יהלומים - 2 שאלות ליודעות דבר

זהבית87

משתמש מקצוען
סליחה שאני מתערבת באמצע האשכול,
אבל לדעתי זה יוכל להיות לתועלת גם ל @shira bira אם היא שוקלת ללכת על אליאקספרס.

נכון שהמשלוחים שלהם בדואר רשום רגיל (סין, סינגפור וכו'), וקל וחומר המשלוחים ללא מס' מעקב, אכן לוקח להם הרבה זמן להגיע. גם אני מחכה כבר תקופה ל-2 חבילות שהאופצייה היחידה שלהן היתה דואר רשום.

אבל לאחרונה הם הוסיפו שיטת שילוח חדשה ודי זולה שהם הקימו ביחד עם דואר ישראל (כן! כמו שאמזון עשו לפני הקורונה) בשם AliExpress Standard Shipping, ובשיטת משלוח הזו - בדרך כלל תוך שבוע וחצי-שבועיים המוצרים אצלכם. בשיטה הזו גם מקבלים מדואר ישראל מייל! (ו sms) כשהחבילה מגיעה לארץ וכשהחבילה מגיעה לסניף.
לדעתי תמיד כדאי לבחור את שיטת השילוח הזאת, לשלם את ה 2-3 דולר שהם מבקשים עליה, ולקבל את המוצר מהר עם מעקב מלא לאורך הדרך. אצלי בכל אופן השיטה הזו הוכיחה את עצמה יותר מ 10 פעמים.

ו @shira bira יקרה, בהצלחה גדולה עם החסד שאת עושה!

מסכימה ממש!
זה משלוח מעולה, ומומלץ לשלם כמה שקלים ולקבל את המוצר מהר ובטוח.

לגבי רקמת יהלומים, הזמנו ממש לאחרונה דרך המשלוח הזה, והמוצר הגיע תוך שבוע וחצי. לשמחתנו.
כמו שאמרו, לקחת גודל קטן, כי זה מכיל אלפי יהלומים ולפעמים מאבדים סבלנות וחבל.
גם אני חושבת שיותר קל לעבוד עם יהלומים עגולים, כי לא צריך לדייק עם הזוויות.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מייצרים את זה כאן בישראל.
איסוף עצמי מירושלים תוך יומיים. משלוח תוך 3 4 ימים.
בעברית
ניתן לבחור רת רמת הקושי. הגודל. כמות הצבעים.
המרווח בין היהלומים. וכו' וכו'.
צרו קשר.

האפשרויות השונות שקיימות בהזמנה מותאמת אישית בפיקצ'ר פרפקט:
אפשרות למשלוח עד דלת הבית (מתאים למבודדים, שלא רוצים לחכות)
עזרה בבחירת התמונה הנכונה.
עזרה בבחירת הגודל בהתאם לכמות הזמן שברצונכם להשקיע
התאמת רמת הקושי, ומספר תת הגוונים שיופיעו ביצירה, 40/60/80/100/250 גוונים.
בדיקה מקדימה של התוצאה, ורק אחרי האישור שלכם, מתקדמים להדפסה, אם נראה שהתוצאה לא מספקת, נעשה סקיצה נוספת, בתיאום עם המזמינים.
הוראות בעברית.
הסימונים כוללים אותיות הא"ב בדפוס ובכתב, כך שנחסך הצורך להשתמש בסמלים זהים ומבלבלים.
ניתן לקבל את הבסיס כמדבקה או כמשטח קשיח.
סיוע בהשלמת יהלומים חסרים, או כלי עבודה.
ערכה משפחתית, ניתן לקבל כמה סטים של כלי העבודה למשפחות.
אפשרות לאיסוף היצירה המושלמת ומסגור על עץ יוקרתי בפיקצ'ר פרפקט ומשלוח חזרה, בהנחה משמעותית.

התוספת במחיר בין הזמנה אצלינו לרכישת תמונת יהלומים מוכנה בחנות יצירה היא בסביבות 20 או 30 אחוזים בלבד.

ימד

משתמש מקצוען
מקפיצה אשכול קצת ישן בשאלה.
איך מדביקים את היהלומים לפני המסגור שלא יפלו?
יש דבק מיוחד? דבק פלסטיק?
ואיפה ממסגרים??

הדסדס

משתמש מקצוען
קניתי לבת שלי 50 על 40 כי היא רצתה תמונה שלה עם כינור ולא רק פנים וזה הגדול שהמוכר המליץ, הגיע מהר, מסודר ומארגן רק מה.... הצבעים נראים ממש לא תואמי מציאות.
מקווה שזה יצא סביר כי היא משקיעה בזה שעוווות. בינתיים לא נראה מלהיב בגלל הצבעים.
לתשומת לבכן

idlmovb

משתמש מקצוען
קישור לבית חמוד מעץ לבניה:
הבן שלי בן שמונה עשה את זה לבד במשך כמה שעות ,אולי זה יכול להתאים לה.
אצלינו בבית זה מקשט את המדף (וכל מי שנכנס לחדר מייד שואל מי עשה את זה, איזה יופי וכו'-אם זה מתאים לה).
מדי פעם אני מרשה להוריד את זה ולשחק ביחד עם הפלימוביל.
מצרפת תמונה של זה בנוי ביחד עם קליקס ופליימוביל.
בית פלימוביל.jpg

malo

משתמש מקצוען
קניתי לבת שלי 50 על 40 כי היא רצתה תמונה שלה עם כינור ולא רק פנים וזה הגדול שהמוכר המליץ, הגיע מהר, מסודר ומארגן רק מה.... הצבעים נראים ממש לא תואמי מציאות.
מקווה שזה יצא סביר כי היא משקיעה בזה שעוווות. בינתיים לא נראה מלהיב בגלל הצבעים.
לתשומת לבכן
מוזר....,הזמנתי כבר כמה והצבעים היו אחד על אחד.
תלוי מי המוכר והמחיר כנראה.

הדסדס

משתמש מקצוען
מוזר....,הזמנתי כבר כמה והצבעים היו אחד על אחד.
תלוי מי המוכר והמחיר כנראה.
אני אשמח שתתני לי קישור.
אני הזמנתי ממוכר עם מעל 96 אחוז של שביעות רצון, קראתי המוני תגובות מרוצות.
קיבלתי דף. היהלומים תואמים לצבי בדף. על התמונה עצמה יש שוב את כל הצבעים ושם אין קשר. גם במציאות. העצים שסביב הילדה בגווני צהוב חום במקום ירוק. מאד מתסכל אבל אנחנו ממשיכות.
שעת איכות כל ערב. רבע שעה איתי וחצי שעה היא לבד

יוסי השובב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני אשמח שתתני לי קישור.
אני הזמנתי ממוכר עם מעל 96 אחוז של שביעות רצון, קראתי המוני תגובות מרוצות.
קיבלתי דף. היהלומים תואמים לצבי בדף. על התמונה עצמה יש שוב את כל הצבעים ושם אין קשר. גם במציאות. העצים שסביב הילדה בגווני צהוב חום במקום ירוק. מאד מתסכל אבל אנחנו ממשיכות.
שעת איכות כל ערב. רבע שעה איתי וחצי שעה היא לבד
יש מצב לפרטים על המוכר והמחיר?

הדסדס

משתמש מקצוען
יש מצב לפרטים על המוכר והמחיר?

שילמתי עשר יורו 50*40
יהלומים עגולים. הגיע מאורגן ומסודר עם הרבה ציוד

יוסי השובב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לתשומת לבכן
אולי זה יסביר למה בסין משלמים פחות על "אותו מוצר"....
כבר נמאס לנו להסביר לכל השואלים למה כל כך יקר, כשבעלי אקספרס זה עולה פחות.
אם שילמתם מעט, אף אחד לא יתאמץ להוציא מוצר ראוי.
ומפח הנפש לאחר השקעה של מאות שעות, לא שווה את הכמה שקלים שחוסכים בהזמנה.
שלא לדבר על המתנה בין חודש לחצי שנה.

הדסדס

משתמש מקצוען
אולי זה יסביר למה בסין משלמים פחות על "אותו מוצר"....
כבר נמאס לנו להסביר לכל השואלים למה כל כך יקר, כשבעלי אקספרס זה עולה פחות.
אם שילמתם מעט, אף אחד לא יתאמץ להוציא מוצר ראוי.
ומפח הנפש לאחר השקעה של מאות שעות, לא שווה את הכמה שקלים שחוסכים בהזמנה.
שלא לדבר על המתנה בין חודש לחצי שנה.
[/QU

חיכיתי שבועיים אבל אני מחו"ל כך שאצלכם לא רלוונטי.
באמת מאד מאכזב כשאין קשר בין התמונה לתוצאה
אבל ביננו, זה ממש לא כמה שקלים.
את ה40 ששילמתי יש לי את התוספת של ה'כמה שקלים' שיעלה אצלכם לא בטוח שיהיה לי....

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אין אפשרות לעסק בישראל להתחרות במחיר מול ספק סיני.
גם אם מדובר במוצר זהה.
מ2 סיבות, שאם הציבור היה מודע אליהם לא בטוח שהוא היה מאשר את המצב הזה, שפוגע בסוף בכולנו.

דבר ראשון, בישראל יש חוק מע"מ. בכל קניה על הרוכש לשלם למדינת ישראל מס של 17 אחוז. מטרת המס היא לקחת מעט ממי שיש לו והוא מרשה לעצמו לקנות מותרות. ככל שהוא קונה יותר הוא משלם יותר. (זה לא מס על הכנסה. אלא על צריכה).
טכנית, המדינה מחייבת את העסקים לגבות את המס הזה ולהעביר אותו למדינה. וכשהעסקים רצו ליידע את הציבור, ורשמו על המדף, 100 פלוס מעמ, הרשות להגנת הצרכן התקוממה, ואסרה על העסק להציג את המחיר האמיתי. והעסק חייב להציג את המחיר בפועל. (תארו לכם שבמשכנתא ירשמו לכם רק את הסכום המלא שתשלמו. ויהיה אסור לרשום 100 פלוס ריבית והצמדה).

במהלך מחאות הקוטג' כחלון רצה לתת משהו לאזרחים ושיהיה מהיר ואפקטיבי. אז הומצא פטור ממעמ על הזמנה מחו"ל עד 75 דולר.
הציבור חגג, והזמין בזול מחו"ל. היבואנים נפגעו מאוד. היצרנים נפגעו הכי קשה, בעיקר יצרני בגדים וטקסטיל. כשהצרכן יכול לקנות בלי מע"מ, למה שיקנה מישראלים?
מאז היצרנים הקטנים והיבואנים מנסים למצוא פתרון שיאזן איכשהו את הצעד הפזיז של כחלון שלא חשבו עד הסוף על ההשלכות.

דבר שני, יש חוק בינלאומי סוג של אמנת דואר בת מאות שנים, שמדינות מפותחות מסבסדות את הדואר של מדינות מתפתחות. בקביעת הקריטריונים האחרונה לפני 60 שנה. סין הוגדרה מדינה עניה. משלוח ממנה אל מדינה עשירה משולם על ידי הדואר של המדינה העשירה.
כל פריט שהוזמן מסין עולה לדואר ישראל עשרות שקלים, במיון והפצה בישראל, ובהעברה של כסף לדואר הסיני על הטיפול בחבילה בסין. את המחיר על הנזק הזה לדואר כולנו משלמים בשירות לקוי של הדואר בישראל ובמחיר גבוה יותר של משלוח בתוך הארץ, שצריך גם לממן את הטיפול במשלוחים מסין על פי האמנה.
יתירה מזאת יש שמועה שהממשל בסין מסבסד את היצרנים מתוך הכספים שהוא מקבל על הטיפול במשלוח שמשאירים גם עודף ביד הדואר הסיני.

מוצר שעלות היצור שלו היא דולר בודד. יעלה בישראל דולר פלוס מעמ פלוס משלוח בישראל פלוס סיוע למדינות עניות.
ואילו בעלי אקספרס הוא יעלה דולר מינוס הסבסוד.

ברוב מדינות העולם מתמודדים עם זה בצורה פשוטה, ומטילים מכס על כל מוצר מיובא. שזאת הדרך הטבעית לתמוך ביצרן מקומי מול יצרן חיצוני. המכס לא נועד להעשיר יצרן מקומי שלא בצדק, אלא למנוע תחרות בתנאים לא שווים.
ארה"ב חתומה על הסכם שמסיר מכס בין סין לארה"ב, וזה הרס עסקים בארה"ב, ואחד הדגלים של טראמפ, היה ביטול ההסכם הזה, אבל סין ממש איימה במלחמה כלכלית אם זה יקרה.
בישראל יש מכס רק על חלק קטן מהמוצרים ורק מעל 1000 דולר. וגם בזה יש הבדל לרעת עסק לעומת אדם פרטי. לעסק יש תוספת עלות ופרוצדורה של עמידה בתקני איכות ובטיחות.

הפתרון היחיד שיש לעסקים בישראל לעשות (מלבד הסברה, מה שאני עשיתי כאן), זה לתת מוצר יותר איכותי, שירות יותר איכותי, ואספקה מהירה. (וזה מה שאנחנו עושים בתמונת היהלומים של פיקצ'ר פרפקט).

אגב, בקורונה לקחו לעסק הישראלי גם את האפשרות לתת שירות פנים אל פנים, וגם את האפשרות לקנות בחנות מקומית באופן מיידי. מה שהפך את התחרות לעוד יותר בלתי אפשרית. וגרם לעסקים ולשולמנים לדרוש לבטל את הפטור המעוות של כחלון.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מקפיצה אשכול קצת ישן בשאלה.
איך מדביקים את היהלומים לפני המסגור שלא יפלו?
יש דבק מיוחד? דבק פלסטיק?
ואיפה ממסגרים??
אנחנו עשינו 2 תמונות יהלומים
אחד מסגרנו בלי זכוכית
ועד היום לא נפל אפילו יהלום אחד (איכות עליאקספרס)
ואת השני שהיה גדול ויפה יותר מסגרנו עם זכוכית
בחנות אמרו לנו שנדע שאם יפול יהלום לא נוכל לסדר אותו ושהזכוכית לא לוחצת חזק מידי על היהלומים כמו בפזל
אז שניקח בחשבון
אוקיי לקחנו בחשבון
וב"ה כבר מעל שנה
טפו טפו
חמסה וכו' :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה