שיתוף - לביקורת רעייתי את

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בס"ד

"היי... זה אני..." נשמע קולו מבעד לדלת הסגורה. היא נאנחת, מה עכשיו? זהו, נגמר. רבו, נפרדו, למה הוא חזר? היא מתגעגעת עד כלות, מנסה לשכוח אותו בכל דרך אפשרית, ועכשיו הוא חזר.

"את בבית?" הוא שואל, תקווה בקולו "אני..." קולו מהסס "אני יודע שהיחסים ביננו הידרדרו. אני יודע שאחרי שהמרית את פי אז כעסתי ועזבתי אותך... אבל... אני מתגעגע אלייך, באמת, ורוצה לתת לך הזדמנות שניה" קולו גווע.

היא יושבת על הספה בסלון, התכוונה ללכת לישון צהריים כשהוא הפתיע.

כבר החליפה לבגדי הבית הנעימים שלה, כבר חלצה נעליים, ועד שהיא תחפש ותמצא את נעלי הבית שלה, תתעטף בבגד מכבד יותר ותמצא את המפתח לדלת הכניסה...

שיבוא פעם אחרת, נכון שהיא רוצה לפגוש אותו ושהיא שמחה שהוא חוזר, ושהיא יודעת שאשמה המלאה לעזיבתו תלויה בה והוא בכל זאת מאמין בה ורוצה לחדש את הקשר שלהם אבל... אין לה כח עכשיו.

"רעייתי, פתחי לי!" הוא זועק, מנסה בפעם האחרונה.

היא לא זעה, שוקלת, כדאי? לאחר דקות ארוכות מחליטה לקום, יכול להיות שזו הזדמנות חד פעמית. היא מדשדשת יחפה לעבר הדלת, פותחת אותה לרווחה במהירות ו...

הוא חמק עבר...

ניחוחו הקלוש עוד תלוי באוויר, והיא קורסת על הרצפה.

בוכה.

פספסה.

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נוגע.

נשמע לי קצת חוצפה לכתוב אנחה כזו, והתלוננות, בהתחשב בנמשל
חוץ מזה- ממש מרגישים את הרגש. יפה מאד
תודה

ראיתי את זה יותר בתור אנחה של כאב, של- סגרתי את הפרק הכואב הזה בחיי, למה הוא נפתח שוב?
היא מתגעגעת עד כלות, מנסה לשכוח אותו בכל דרך אפשרית, ועכשיו הוא חזר.

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
ברור. היא לא נאנחה על זה שהוא בא, אלא על זה שהוא לא בא קודם.
אבל בכל זאת, כשמדובר על הקדוש ברוך הוא זה צרם לי.

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מזמן לא קראתי קטע כל כך יפה
אומנות ספרותית ורגשית
תודה

ראיתי את זה יותר בתור אנחה של כאב, של- סגרתי את הפרק הכואב הזה בחיי, למה הוא נפתח שוב?
גם אני פרשתי כך

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ברור. היא לא נאנחה על זה שהוא בא, אלא על זה שהוא לא בא קודם.
אבל בכל זאת, כשמדובר על הקדוש ברוך הוא זה צרם לי.
קיבלתי:) בשביל הארות העליתי את זה לפורום.
מדהים לראות איך כל אדם מפרש משפטים שונים בצורה שונה.

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
גם אני פרשתי כך
שוב אומר, גם אני פרשתי כך, אבל כיוון שישנה גם דרך אחרת לפרש זאת, ומדובר על הקב"ה, זה הפריע לי, וכו'...

כוונתי היתה שכאשר כותבים על ה' או על צדיקים או עניינים קדושים אחרים, יש להזהר כפליים ממשפטים דו משמעיים.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
וואו. מדהים, מצמרר ונוגע!
תודה על זה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה