עזרה רעיונות לפטנטים

מצב
הנושא נעול.

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
שלט רחוק ברכב, לרמזור בכביש שאפשר להחליף לירוק (אבל לא אמכור לאף אחד ואז זה לא יהיה כלכלי).

ספריי דוחה חול בים.

אלגוריתם שיודע לחשב למי צריך לתת משלוח מנות השנה ואיזה פריטים לשים.

משתיק קול למיקסר בחמישי בלילה שהילדים לא יתעוררו.

מונית אופנוע בפקקים.

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מיקרוקר- מיקרוגל שמקרר אוכל תוך כמה דקות בעצם כמו מיקרוגל אבל ההפך...
טלפון לחיפוש חפצים- כמו טלפון עם מלא לחצנים שעל כל לחצן יש מספר, מצמידים לכל מיני חפצים כמו מפתח, מוצץ, מין שבב כזה עם המספר שעל הטלפון (אני חיברתי חוט של מה שמחבר תה) וכשלוחצים על הטלפון על מספר מסוים השבב שלו מתחיל לצפצף כמו שעושים חיפוש לטלפון, ואם הטלפון עצמו נאבד אז יש לו את הכיסא הזה שמטעין אותו, לוחצים עליו ואז הטלפון מצלצל
לדוגמא למוצץ יש שבב עם מפר 1 לוחצים בטלפון על מספר 1 והמוצץ מתחיל לצפצף, אפשר להחליף מנגינות וכו'... וכו'...
מקווה שהייתי ברורה... וואו איזה אורך....
שמיכת שעון מעורר- שמיכה שמכוונים אותה לשעה מסוימת ובשעה הזאת היא פשוט נשלפת לך!!! ואז אי אפשר להמשיך לישון...
מיקרוגל מקרר זה דבר שלא יתכן ע״פ חוקי הפיזיקה,.. אז אל תבנו על זה..

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
לבעלי היה חבר בישיבה שהמציא רשת שלמה מקולבים. הרשת היתה מתחת למיזרון והתחילה לרקוד בעוצמה כשהגיעה השעה לקום. מרוב רטט הכל היה עף מהמיטה. אבל הבחור המשיך לישון :cool:

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אבל כתבו פה קודם שיש כבר כזה דבר...
זה מכשירים שונים
עובד על טכנולוגיה אחרת
מיקרוגל מאיץ חלקיקים וכך מחמם את האוכל.
והמכשיר השני זה כמו מקפיא חזק.
זה כמו שתגידי
מכונת כביסה ומייבש

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מכשירים שונים
עובד על טכנולוגיה אחרת
מיקרוגל מאיץ חלקיקים וכך מחמם את האוכל.
והמכשיר השני זה כמו מקפיא חזק.
זה כמו שתגידי
מכונת כביסה ומייבש
אויש אפאחד לא התכוון לטכנולוגיה, התכוונו לתוצאה

כוכבה מהלכת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
חבר'ה, גלשתם קצת! רציתי פטנט חמוד וישים והבאתם לי רעיונות של כל מה שחסר לכם בחיים!!
-כסף
-עוד זוג ידיים
תחזרו למסלול!!!:D:p:);):cool: נשאר לי שבוע להגיש!!!!!

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
חבר'ה, גלשתם קצת! רציתי פטנט חמוד וישים והבאתם לי רעיונות של כל מה שחסר לכם בחיים!!
-כסף
-עוד זוג ידיים
תחזרו למסלול!!!:D:p:);):cool: נשאר לי שבוע להגיש!!!!!
מותק, כשתגדלי תביני.. אני יודעת שזה משפט מעצבן, אבל זה-זה....

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כשהיתי ילדה פינטזתי על מכונת משקפיים.
כמו במדפסת את מכניסה תמונה שלך לסריקה והמכונה מדפיסה לך משקפיים מתאימות לפנים ולבגד אפשר עם שכלול של תכשיטים מתאימים...
מכונה לשמנים - נכנסים למכונה ויוצאים רזים וגבוהים (השומן הולך לאורך...)
מרבד הקסמים - עולים על שטיח לוחשים לו לאיפה רוצים להגיע והוא לוקח ללא מאמץ.
זה דמיונות שלי מגיל 10.....

צחור

משתמש מקצוען
מכונה שמקלחת
מכונה שמלבישה
מכונה שמסדרת ארונות
מכונה שמכניסים אליה בגדים והם יוצאים מגוהצים

כוכבה מהלכת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
שוב פעם אני לא יכולה להגיש מכונה שמלבישה.... אני צריכה משהו שאפשר איכשהו לעשות אותו עם כל הכבוד לא נראה לי שיש מצב שאני יצליח לעשות מכונה שמלבישה ולהפעיל אותה בכיתה....;):rolleyes::D:)

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אם אנחנו בעניין של בחורות וסמינר אז
מסכה שמורכבת מהפנים שלך, כאילו את מקשיבה אבל תכלס יכולה לאכול תוך כדי בלי שהמורה תשים לב,
או ביתן מתקפל למינימום מציבים אותו בכל מקום כשרוצים ללמוד למבחן בלי אחים קטנים ברקע...
או קסדה אלקטרונית שמזינים לתוכה את כל החומר של המבחן מלבישים אותה לכמה דקות, וזהו החומר בפנים....
או בובה בצלמך ובדמותך שיושבת במקומך בשיעור, בזמן שאת מסדרת עם מלכת הכיתה (יש עוד היום כזה דבר?) את כל העניינים הפנים חברתיים בחצר של הסמינר..
או מכשיר כזה שמגלה לך מה חושבים עליך, ומתברר שזה לא מה שאת חושבת שחושבים עליך...
נסחפתי
.
.
.

כוכבה מהלכת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם

כוכבה מהלכת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אם אנחנו בעניין של בחורות וסמינר אז
מסכה שמורכבת מהפנים שלך, כאילו את מקשיבה אבל תכלס יכולה לאכול תוך כדי בלי שהמורה תשים לב,
או ביתן מתקפל למינימום מציבים אותו בכל מקום כשרוצים ללמוד למבחן בלי אחים קטנים ברקע...
או קסדה אלקטרונית שמזינים לתוכה את כל החומר של המבחן מלבישים אותה לכמה דקות, וזהו החומר בפנים....
או בובה בצלמך ובדמותך שיושבת במקומך בשיעור, בזמן שאת מסדרת עם מלכת הכיתה (יש עוד היום כזה דבר?) את כל העניינים הפנים חברתיים בחצר של הסמינר..
או מכשיר כזה שמגלה לך מה חושבים עליך, ומתברר שזה לא מה שאת חושבת שחושבים עליך...
נסחפתי
.
.
.
עכשיו התחלתם להיות לעניין ;) זה מה שאני צריכה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה