רעיונות לעיצוב בגבס

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,
אודה לעצות.
הכניסה לדירה מתחת לגרם מדרגות + שיפוע קל, שנעשו ע"מ לנצל מקסימום שטח. (מצ"ב תכנית +תמונה).
ללקוחה מפריע המראה האלכסוני של גרם המדרגות ולכן רוצים להפוך את המקום לאלמנט עיצובי יפה עם גבס ותאורה ושות'.
סגנון הדירה קו חלק ונקי מאד.
אודה לכל עצה איך לעצב את האזור הזה!!
תכנית לפרוג.jpgIMG-20200610-WA0138.jpg

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי מיישרת ומשלבת משרבייה מוארת אוורירית (ולא צפופה) שתיתן המון אור ותגדיל בעין

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עם ארון כניסה?
מדפים?
פינת נוי עיצובית
ארון מעילים יש ממש מאחורי הדלת אם את מצליחה לראות בתמונה.
אני מחפשת פתרון לקטע של התקרה, הרצפה תשאר ריקה (רוצים מרווווווח) מקסימום עציצון.

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

ch miler

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בתנאי שאין ילדים קטנים....

אפשר תמיד לכסות את האבנים עם זכוכית מחוסמת

הסטייל שלי

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הלקוחה לא אוהבת את המראה האלכסוני כדאי לסגור את כל התקרה באזור השיפוע, בתחתית הסגירה לשים גוף תאורה מרובע גדול שקוע, יש לשים לב שעומק הסגירה יהיה בקו של הקיר שלידו, הקיר משמאל נראה פנימי יותר ולכן כדאי לעבות אותו בגבס וליצור בו נישות, או סינר עליון מגבס שמסתיר תאורה

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי משחק עם פסי לדים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה