רעיונות למטבח- אשמח אם תענו לי מניסיון

הולי הובי

משתמש פעיל
אילו פתרונות אפשריים למי שלא מעוניין להכניס פח לתוך ארונות מטבח?
כדאי להשאיר מקום מיוחד לשם כך?

אילו פתרונות טובים לירקות?

האם כדאי להעמיק שיש ומזווים לעומק 70 ס"מ כדי שיסתיימו בקו אחיד עם המקררים, און שזה מיותר ומייקר?

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אני המשכתי את השיש עוד קצת אחרי הארונות מטבח ומיד אח"כ יש לי תנור, כך שנוצרה לי נישה בסוף הארונות מתחת לחתיכת השיש הנוספת, שם אני שמה את הפח (גדול)
ומיד אחריו התנור.
זה מצוין כי גם לא רואים את הפח וגם הוא צמוד לגז שזו מעלה גדולה בבישולים.
בהצלחה

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תוכלי ליצור איתי קשר באישי

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1 יש פחים מעוצבים אפשר לראות ב"טיראדור" למשל.
2. יש אפשרות לסלסלות ירקות שהם כמו מגירות בארונות המטבח התחתונים, יש אפשרות לסלסלות קש או ארגזי עץ שיושבים על מדפים פתוחים, ויש אפשרות לעגלת ירקות כמו של איקאה למשל
3. זה מייקר משמעותית. השאלה האם יש לכם מספיק מקום אחסון בארונות.

Aclim Smart

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הפח פתרון מקסים כך שהוא בתוך הארון אבל על הרצפה .
סוגרים שטח בין הארונות עם דלת בלבד כך שהבסיס הוא רצפה ולא ארון כך שהפח מוסתר וניתן לשטיפה יחד עם רצפת המטבח.
הצלחות!

חני94

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הפח פתרון מקסים כך שהוא בתוך הארון אבל על הרצפה .
סוגרים שטח בין הארונות עם דלת בלבד כך שהבסיס הוא רצפה ולא ארון כך שהפח מוסתר וניתן לשטיפה יחד עם רצפת המטבח.
הצלחות!
ועושים לדלת 'סוקל נפתח' ולא דלת עד למטה.
ז"א חתיכה נפרדת המחוברת לארון
ומתמזגת עם הסוקל הקבוע ליד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה