רעיונות בפרימייר

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני מלמדת פרימיר תלמידות פרטיות רבות, וכעת, באה אלי תלמידה, שבאה ללמוד אפקטים! האפקטים של הפרמייר לבד לא מספקים, היא צריכה המון שלובים של אפקטים של פרימייר, כמה שרק ניסיתי וכמה שהראתי לה משלי, זה עדיין לא מספק אותה, היא רוצה עוד ועוד, אולי לכן יש רעיונות לשלובים של אפקטים של פרמייר, חתוכים מענינים שיוצרים דברים מענינים, ואל תסבירו לי שזה לא מקצועי, כי את זה כבר נאמתי לה, והיא רוצה רק את האפקטים, וכמה שיותר!!!
אם תוכלו להעלות לי אפילו קטעים קצרצרים מסרטים שלכן שיש בהם אפקט מענין עם הסבר קצרצר על הדרך שבה עשיתם אותו, זה יועיל לי מאד מאד!!!!!
תודה מראש על העזרה

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה דעתך להציע ללמוד כמה שיעורי אפקטים באפטר?
שם לא תצטרכי טובות ותוכלי למלא לה שנה.
למרות שאני ממש לא מפרגנת למי שרוצה רק "אפקטים" לדעת את אפטר אפקט.

mirif

משתמש מקצוען
כמה רעיונות שעולים לי עכשיו...
-את יכולה להראות לה עם אפקט ה- CROP שאפשר לקחת כמה קליפים של כלי נגינה, למשל, ובו זמנית ולהניח אותם במסך מפוצל, ועל כל אחד לתת אפקט חיתוך שיחשוף אותם לאט ובסיום האפקט כל הקליפים ייחשפו.
-אפקט נוסף עם אפקט החיתוך זה להניח את אותו קליפ זה ע"ג זה, לחתוך חצי מהקליפ העליון ולשנות לו צבע כך שהקליפ בחציו בצבע שונה. את אותו אפקט ניתן לעשות גם רק במסגרת.
-ניתן גם ליצור מסך מפוצל לאותו קליפ 4 פעמים למשל ולכל אחד לשנות לצבע אחר.
-אפשר לשים רקע של קליפ ומעליו תמונה צרובה של מסגרת כשהיא קטנה ומוטת ובתוכה לשים את אותו קליפ בצבעי אפור.
וכו....
מקווה שעזרתי.

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כשBRO מבקשת רעיונות, תסמכו עליה שאת כל הנ"ל היא כבר עשתה.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
על אפטר אפקטס אני לוקחת תעריף שונה, שלא מתאים לכל הבנות, לא מתאים לי למכור את היחודיות של אפטר באותו מחיר של פרימייר.
ולכולן, תודה רבה, הבו עוד רעיונות, ואם יש גם דוגמאות מוכנות, זה יעזור לי מאד....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה