רעיון מקורי

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעריכת סרטי חתונות,
נמאס לי כבר מכל הפתיחות הנדושות... זיקוקים, משחקים עם החתן והכלה, ירושלים וכו'
מחפשת רעיון חדש! משהו מקורי שעוד לא היה,
אולי תוכלו להחכימיני מכשרונכם המבורך?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה, כבר אין לי סבלנות.

artist

משתמש רשום
יש רעיון כזה
התחלת הסרט מתחיל כמובן עם הלוגו שלך ואם אין אז תעשי מהר לפני שאת מוציאה דברים מתחת ידיך
אח"כ את שמה ברקע סרט של פרח או שושנה שמתנפחת או שנסגרת אבל משהו יפה לא אנימציות מתוך השושנה יוצא טקסט החתונה של בצורת מערבולת או איזה שהוא אפקט ואח"כ את שמה ברקע חצי שקוף ושיתרכז על השושנה סרט של החתן דהיינו הפנים שלו או חלק של החופה ואח"כ של הכלה לצידו ואם אין לך קטעים מוסרטים תשימי תמונות ואחרי ששינהם מעל גבי המסך + השושנה את מכניסה את ההזמנה של החתונה שלהם אם האפקט הידוע של מעברים שזה מתחיל בחלש ומתחזק אבל שלא יתפוס את הרקע של המסך אלא יהיה שקוף למחצה לאחר כמה שניות את עושה ההזמנה בצבע מלא על כל המסך ומצד שמאל של ההזמנה את מראה חלקים של קטעי וידאו קטנים דהינו בגודל קטן, ברקע צריך להיות כל הזמן מוזיקה כמובן. ולאחמ"כ להכניס את הבניין של האולם מבחוץ אם הסריטו ואז את כותבת את התאריך של החתונה והלאה לסרט.
כמובן שאין לדבר סוף אפשר לעשות המון המון דברים בנושא הזה את יכולה להוסיף עוד הרבה קטעים
מקווה שהסברתי נכון כדי שתביני

artist

משתמש רשום
סרט של שושנה

................

קבצים מצורפים

• R03_PAL.rar
    6.6 MB · צפיות: 34

artist

משתמש רשום
עוד דבר קטן . תמיד כדאי לתאם אם המסריט לפני החתונה כמובן אם הדבר מתאפשר שיסריט כל מיני קטעים כגון את בניין האולם את האום עצמו ואת הכניסה לאולם שולחנות מסוקדרים פרחים וכו' או בריקודים שיסריט רק את הרגליים רוקדות או את האורגנית מנגן אבל רק את האצבעות ודבר חשוב ביותר איך שהחתן שובר את הכוס יש עוד הרבה מאד רעיונות

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה נשמע מאד מענין. אני מיד מנסה.
מה שהייתי עושה עד עכשיו:
הייתי שמה כמובן את הלוגו שלי, ואחרי זה הייתי רושמת גאה להציג.. החתונה ובתוך המילה החתונה הייתי שמה את הכלה מסתובבת.
כך שבהתחלה לא רואים בדיוק ורק כשהטקסט גודל היו מתחילים לראות. ואז אני שמה את הזוג בתוך פרסומת על בנין או משוכזה ומתקשקשת קצת ועושה להם תקציר של כמה דקות עם קצת הרצות, חתן כלה, אחורה, קדימה וכד', ואז הבנין של האולם, סטודיו והחתונה.
אבל די זה כבר ממש נמאס.
ננסה את הרעיון שאמרת.
תודה.:)

ואגב- המסריט שלי מסריט מדהים.
באמת בהתחלה הסברתי לו בדיוק מה חשוב לי לעריכה למשל שיסריט כלה מסתובבת, עושה שלום הולכת לכסא, שולחנות, תזמורת וכו'... והתוצאות מדברות בעד עצמם.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה באמת חשוב, בחרתי אותו אחד מהרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה