רעיון לפעילות יצירה לכיתה ב'

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המורה של הבת שלי ביקשה ממספר אימהות להכין פעילות אומנותית על נושאים שנלמדו בחומש בראשית, שכל אמא תעשה תחנה בנושא אחר, לדוגמא נושא:האבות/השבטים, ימות הבריאה. יש אמא שעושה בנושא אמהות תחנה עם הפרשת חלה למשל.
אני נתבקשתי להכין פעילות שקשורה ליצירה אך רעיונות-אין.
יש למישהי רעיון?
תודה!

nit

משתמש פעיל
אני בתור אמא מאד אוהבת את שילוב הבית בתכני הלימוד ובחווית החינוך. אני יודעת שיש שכועסות על כך ונכון שכולנו עסוקות. אבל יש בזה מעלות רבות.
*יש שקפים שצובעים בלורדים ציור אופים בתנור והם מתכווצים. ניתן ליצור איתם מחזיקי מפתחות מקסימים במינימום לכלוך.
יהיה לך קל יותר לחשוב על החומרים שאת רוצה לעבוד איתם (עלויות, זמו וכד) ואח"כ לקשר לנושא מתאים,

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י nit;1281824:
אני בתור אמא מאד אוהבת את שילוב הבית בתכני הלימוד ובחווית החינוך. אני יודעת שיש שכועסות על כך ונכון שכולנו עסוקות. אבל יש בזה מעלות רבות.
*יש שקפים שצובעים בלורדים ציור אופים בתנור והם מתכווצים. ניתן ליצור איתם מחזיקי מפתחות מקסימים במינימום לכלוך.
יהיה לך קל יותר לחשוב על החומרים שאת רוצה לעבוד איתם (עלויות, זמו וכד) ואח"כ לקשר לנושא מתאים,

אני לא מכירה את השקפים אשמח לפרטים, איפה קונים ואיך זה יוצא לא הבנתי כ"כ
לגבי עלויות המורה קונה את החומרים יש לה תקציב לזה(כמובן לא משהו יקר בטרוף אבל משהו שמספיק ליצירות נחמדות)
אשמח לרעיונות שונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה