דרוש מידע רעיון למתנה לילד בן 3 שאבא שלו חולה מאד

ידיד ה'

משתמש צעיר
אני עובדת בחברה שכל עובדיה חילונים
אחד מהעובדים המשמעותיים, בחור צעיר בן 35, גילו לו אתמול את המחלה הידועה במצב סופני, ענין של כמה חודשים לפי הערכת הרופאים,
חושבים איך אפשר לשמח אותו,
יש לו בן יחיד בן 3, חשבנו אולי לשלוח לו מתנה..כי אין רעיון מה ניתן לשלוח לאבא החולה,
יש לכם רעיון?
ילד חילוני בן 3..(גר בקבוץ)
מה הסגנון? מה אפשר לשלוח?
תקציב של כמה מאות לא מדי יקר, כי אני אקנה לבד

תודה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חושבים איך אפשר לשמח אותו,
מבקשים ממנו את שמו המלא ושם האמא וכותבים לנו, שכולם יתפללו עליו. אף פעם אין מצב אבוד.
אפשר גם לדבר איתם ולהגיד שכל הוספה במצווה כלשהי יכולה לעזור, שיקבלו על עצמם משהו לזכות הרפואה שלו בקרוב. (אפשר גם שבעבודה כל אחד יקח על עצמו משהו ולשלוח לו את כל המעשים הטובים שעושים עבורו)
ובעיקר, "חשוב טוב יהיה טוב!" האדם יכול לשנות את גורלו אם הוא בוטח בה' ב100% שיעשה לו טוב גלוי. בשכר האמונה והביטחון הוא מקבל את מה שבטח בו, גם אם לפי מעשיו לא מגיע לו.
אנשים בזמנים כאלו כמהים למישהו שיחזק ויעודד אותם, ולנו כמאמינים יש כל כך הרבה מה לתת.
יש לו בן יחיד בן 3, חשבנו אולי לשלוח לו מתנה..כי אין רעיון מה ניתן לשלוח לאבא החולה,
יש לכם רעיון?
אפשר כל משחק כמו בימבה, פליימוביל או משהו שיעסיק אותו.
אפשר מערכת קריוקי של ילדים שישיר איתה.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קודם כל תקני לאבא ספר תהילים יפה. תגידי לו שד' שומע את תפילתו. ואולי תשתפי את כל עובדי החברה כל אחד יקח על עצמו פרק תהילים אחד או שניים, כמה שהם מסוגלים.

יוו

משתמש פעיל
קודם כל תקני לאבא ספר תהילים יפה. תגידי לו שד' שומע את תפילתו. ואולי תשתפי את כל עובדי החברה כל אחד יקח על עצמו פרק תהילים אחד או שניים, כמה שהם מסוגלים.
רק ברגישות ובזהירות יתירה.
זה קיבוצניק, כן?
לא כולם מקבלים את זה בטוב,
הגם שאני מאמינה שבמצב כזה
כללי המשחק משתנים

ייד

משתמש מקצוען
אולי להשאיל
כמובן שלתת מתנה אסור,
כי אסור לאשה לתת או לקבל מתנה מאיש שאינו מקרוביה.

מעצבי על

משתמש פעיל
אכן גם אני יודעת שאסור לאישה לתת מתנה לגבר - יש אופציות של היתרים כמו שיש בוס וחלק מהצוות גברים וחלק נשים אז כולם קונים יחד תבררו אצל רב
לגבי החולה בעצמו אני מכירה מישהוא שהיה גם סופני מבחינת הרופאים עד כדי.... ועם ילדים וכו' וכו' והוא קיבל המוןןןן עידוד ותפילות מכל הבחינות והיום הוא חי עד 120
עדין צריך מעקבים מידי תקופות אבל ברוך ד' חי מתפקד בלי עין הרע ונולדו עוד ילדים בריאים
וזה היה לפני 8 שנים ......
בקיצור אין יאוש בעולם וחשוב לעודד כל אחד לפי מצבו הנפשי והרוחני (כל אחד מתאים לו דרך אחרת)
בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה