דרוש מידע רעיון להתנדבות.

e b p

משתמש מקצוען
יש לי למי להפנות אותך אם עדיין לא מצאת
להתנדב עם ילדה מהממת פעם בשבוע בדיאליזה בשערי צדק שממש מחפשים בשבילה עוד מתנדבת
אבל זה יותר משעה וחצי אם רלוונטי בשבילך תפני אלי

דמות מהאגדות

משתמש מקצוען
היי.
מעוניינת להתנדב פעם בשבוע למשך שעה-שעה וחצי. (באזור ירושלים..)
מי יכול/ה לתת לי רעיון להתנדבות מעניינת, לא שגרתית אבל נחוצה (אולי עם ילדים או אחד על אחד)??
תודה רבה!!
אשריך. אולי עם ילד למשפחה שיש בה איזה אתגר עם אח אחר, שלהורים אין מספיק פניות להשקיע בילד בהכנת שיעורי בית למשל. אפילו "סתם" לאוורר ולהשקיע. (שלא נדע, אם חס וחלילה יש ילד חולה זה יכול לפגוע בכל ההתנהלות בבית).

אילן 777

משתמש פעיל
עזר מציון מחפשים מתנדבים למחלקות קורונה שעתיים פעם בשבוע (למחלימים או מחוסנים מגיל 25 +) אם את לא חוששת זו זכות גדולה (כמובן במיגון מלא)
המספר שלהם בירושלים 0585278080
בהצלחה!

אמונה..

משתמש פעיל
יש לי למי להפנות אותך אם עדיין לא מצאת
להתנדב עם ילדה מהממת פעם בשבוע בדיאליזה בשערי צדק שממש מחפשים בשבילה עוד מתנדבת
אבל זה יותר משעה וחצי אם רלוונטי בשבילך תפני אלי
מעדיפה כרגע לא להתנדב בתחום הרפואי. בכל אופן אעביר את זה ואפנה אם יהיה רלוונטי. (תשאירי מייל אולי?)

פרקטית, יכולה להשאיר לי מייל או פרטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה