דרוש מידע רעיון לגמ"ח

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
היו פה בעבר כמה אשכולות על רעיונות לגמ"חים
מצרף קישורים

יש לי רעיון שמתאים לתקופה זו שעוד לא קר אבל גם לא כזה חם
ויש מקומות שעדיין דולקים מזגנים

ירושלמים לא לגחך...;)

המיזם הוא פשוט, לשים בכיתה כמה סוודרים בגדלים שונים ולמי שקר פשוט לוקח ומשתמש, מתאים גם לקיץ.
כמובן שעל בעל הגמ"ח מוטלת האחריות לכבס מידי פעם את הסודרים כדי שלא ייצא שכרו בהפסדו...

שם לדוגמה: "כסות רחל"

אם יש לכם רעיון לשם או לגמ"ח אחר תשתפו

נערך לאחרונה ב:

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
תחשבו במה נתקעתם בתקופה האחרונה
בלי תרופה, בקבוק לתינוק, מכשיר חשמלי, מכשיר וויז,מצעים
ואפילו רב קו ללא כסף
ופשוט תפתחו גמ"ח כזה

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
לפי כמה אשכולות שהיו פה,
נראה שלא יזיק שיהיה עוד כמה גמחי"ם למלכודות עכברים,
רעיונות לשם מוזמנים לשתף....

מאיר 4134

משתמש מקצוען
גמ"ח אין לי, כי אשתי במקום תטען לי שקודם אעשה חסד בבית ורק אח"כ אחפש גם בחוץ, אבל בעצם כן יש לי משהו,
בארנק יש לי באופן קבוע כמה פלסטרים ופעמים רבות יוצא לי לראות אנשים נשים וטף (בעיקר האחרון) שזקוקים להנ"ל ואז אני במטה קסם שולף שתיים שלוש ומגיש אותו לפצוע.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
גמ"ח אין לי, כי אשתי במקום תטען לי שקודם אעשה חסד בבית ורק אח"כ אחפש גם בחוץ, אבל בעצם כן יש לי משהו,
בארנק יש לי באופן קבוע כמה פלסטרים ופעמים רבות יוצא לי לראות אנשים נשים וטף (בעיקר האחרון) שזקוקים להנ"ל ואז אני במטה קסם שולף שתיים שלוש ומגיש אותו לפצוע.

למי שרוצה לפתוח גמ"ח "ורפא ירפא" לאנשים שישימו בארנקם\תיקם פלסטרים למקרים דחופים שקורים באופן טבעי באיזור, יש באמזון גם בכמויות מסחריות

1500 פלסטרים ב26$ (ל"ש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה