מידע שימושי רסקיו- מחפשת מידע בדחיפות.

אדם קדמון

משתמש פעיל
מה ההשפעה של רסקיו? האם גורם לאדישות? איך מרגישים אחרי שלוקחים?
דחוף לי מאוד מאוד.
תודה.

אברימי אלינגר

משתמש רשום
רסקין ההשפעה שלו היה להגעה של מתחים ולחצים ואין לו תופעות לוואי כמה שידוע לי אחי מרגישים יותר רגוע המומחים אומרים שאם צריך כמות גדולה כמו ליפני פגישה או מבחן אז אם יש זמן אז לקחת כול 5דקות עד שמגעים לטפטפת שלמה אב אם אין זמן אז לוקחים טפטפת מלאה ויש את הקטע של המחיר.

e b p

משתמש מקצוען
אתם תשמעו בלי סוף תגובות
על אחד משפיע ועל אחר לא...
הכי טוב לנסות ולראות איך התחושה,
לא לקחת פעם ראשונה במבחן או בטסט...

שירה כ

משתמש פעיל
עלי לא השפיע כלום,
ולעומת זאת במשפחה שלי יש אנשים שלפני כל אירוע עם לחץ מטפטפים וזה עוזר להם מאודד.

עשירה

משתמש מקצוען
אני מצאתי שימוש נחמד לרסקיו שעמד בארון
הבת שלי בת 4 סבלה מאוד בנסיעות, בחילות, הקאות.... היסטריה שלימה לפני כל נסיעה.
הבטחתי לה שאבקש מהרופא תרופה נגד בחילות.
רק מה, התברר שאין תרופה מתאימה לגיל שלה.
כמובן שלא אמרתי לה את זה, ובפעם הבא שנסענו איתה טיפטפתי לה כמה טיפות רסקיו, ופלא. הילדה יושבת נינוחה, השפתיים לא מלבינות, אין הקאות. פסיכולוגי? אולי. אבל זה עובד אז מה אכפת לי.
מאז הרסקיו נמצא ברכב באופן קבוע, והיא לא נוסעת לפני שהיא מקבלת כמה טיפות מ"התרופה נגד בחילות".

אה, ולא שמתי לב שהיא נהיית אדישה:)

פריגוד

משתמש פעיל
בעלי המציא משחה נגד פצעים חדשה: גבינה....
כל ילד שבוכה על מכה שקיבל או שלא מקבל מריחה מהמשחה הפלאית והכל עובר.....:ROFLMAO::ROFLMAO:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה