רמת גבעת זאב\רמה א' בית שמש-יתרונות וחסרונות.

• פותח הנושא M.B.G
  • פורסם בתאריך

טליייה

משתמש פעיל
עקב מעבר מאזור הצפון לאחד ממקומות אלו.
אשמח לשמוע על יתרונות וחסרונות מבחינת עבודה,בתי ספר לילדים[תיכון-סמינר,תלמוד תורה,בית ספר לבנות],נגישות למקום ללימודי מקצוע לבת שלי בעתיד.
אנחנו זוג חרדי עצמאים,טלפונים כשרים ומחשב עם אינטרנט מסונן בבית,מחזיקים רכב.
חשוב לנו מקום מטופח עם אוכלוסיה איכותית,וקצת אוירה קהילתית לא חונקת.
ממה שאני בררתי יש הבדל משמעותי במחירים,ברמת גבעת זאב החדשה[לא אגן האיילות] דירה של 4 חדרים עולה 4,000
וברמת בית שמש א'[אזור המשקפיים ומסביב לה] המחירים 4,600\5,000.
והאם משמעותי הנגישות מבית שמש\מרמת גבעת זאב החדשה לירושליים?מבחינת תחבורה ציבורית.

אשמח לשמוע מכאלה שמכירים\גרים שם.
כל מידע יתקבל בברכה.
השנה נפתח ביהס וגניםברמת גבעת זאב..יש קו אחד שנכנס לשם..שכונה שקטה ויפיפיה..אנשים דתיים צרפתיים ואמרקיים..חרדים לא. מה שכן חייב רכב..אין שם עדין סופר

Racheli berger

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השנה נפתח ביהס וגניםברמת גבעת זאב..יש קו אחד שנכנס לשם..שכונה שקטה ויפיפיה..אנשים דתיים צרפתיים ואמרקיים..חרדים לא. מה שכן חייב רכב..אין שם עדין סופר

שלום טלייה. ראיתי את תגובתך בעניין שכונת רמת גבעת זאב. אם את תושבת המקום אשמח מאוד(!) לברר איתך מספר פרטים מכיוון שאני נמצאת פסיעה מרכישת דירה ברמת גבעת זאב.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע פרטים נוספים אם יש לך.
על רמת גבעת זאב.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
שכונת המשקפים היא שכונה דתית לאומית ברובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה