רמת בית שמש ד4

חסידישער יוד

משתמש רשום
לכאורה זה יתאכלס הרבה לפני כן, כי במשתכן במתחם D F תאריך איכלוס הוא 15.8.2024, בין הבניין הראשון בE לבניין האחרון בF יש 16 בניינים, כך שצריך להתחיל לאכלס את E הרבה לפני כן. השאלה אם יש כבר הודעה רשמית על הקדמת אכלוס. (העבודות במקום לא נעצרו-למי ששואל).
מה הקשר בין זה לזה?
נ.ב הם אומרים שיש האטה בבניה! וגם המטבחים והשיש המתקינים שלהם הם ערבים כך שיתכן שיש עיקוב

די

משתמש סופר מקצוען
מה הקשר בין זה לזה?
אאל"ט תאריך אכלוס משתכן מתחם E הוא בחודש מאי (5) 2024. וזה מסתבר לפי החשבון שכתבתי לעיל.
נ.ב הם אומרים שיש האטה בבניה! וגם המטבחים והשיש המתקינים שלהם הם ערבים כך שיתכן שיש עיקוב
לכאורה ערבים ישראלים וא"כ אין להם בעיה להתקין.
עבודות אלומיניום לדוגמא מתקדמים בקצב מהיר (במתחמים שאוחזים בשלב הזה).

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

נתן רז

משתמש חדש
שלום, יש ברשותי 4 מחסנים בפרוייקט וולפסון. רציתי להתייעץ, מה אפשר לעשות איתם ואיך כדאי לפרסם אותם, עיתונים מודעות רחוב???

בלבן

משתמש חדש
שלום וברכה מישהו יודע האם במגן (יפה נוף הירוקה) העבודות ממשיכות כרגיל
מישהו אמר לי שהם הביאו סינים רציתי לדעת אם זה נכון
וכן ראיתי שרוב הרוכשים בד 4' חסידים רציתי לדעת אם הולך להיפתח שם בית כנסת ליטאי (באזור רחוב רבי חנינה)

די

משתמש סופר מקצוען
וכן ראיתי שרוב הרוכשים בד 4' חסידים רציתי לדעת אם הולך להיפתח שם בית כנסת ליטאי (באזור רחוב רבי חנינה)
למיטב ידיעתי רוב הרוכשים בד'4 ממש לא חסידים.
לגוף שאלתך יש כבר בית כנסת ליטאי דרך אמונה ברחוב ר' חנינא בפרויקט אבני דרך, וגם בוולפסון C ברחוב רבי חנינא יש בית כנסת ליטאי.
יש קבוצה מדרום אמריקה באזור (וולפסון D E F) גם כן פותחים בית כנסת ליטאי באיזור ר' חנינא.
ס"ה לפחות 3 בתי כנסת ליטאיים באיזור ר' חנינא.

חסידישער יוד

משתמש רשום
לפתוח קבוצה של ד4 וד4 וולפסון חדש! מי יכול בבקשה?

הישן לא עובד ולא פועל!! אז בבקשה לפתוח קבוצה חדשה בגוגל צאט

בלבן

משתמש חדש
מישהו באמת יודע מה סגנון האוכלוסייה בד' 4' אני הייתי שם כמה פעמים זה היה נראה שיש שם הרבה חסידים
כמו כן אם משהו נמצא באזור ויודע להגיד אם מגן ממשכים לעבוד שיעדכן

די

משתמש סופר מקצוען
מישהו באמת יודע מה סגנון האוכלוסייה בד' 4' אני הייתי שם כמה פעמים זה היה נראה שיש שם הרבה חסידים
השכונה בקושי התאכלסה, וגם מה שהתאכלס אנשים מחכים לסוף שנה וכדומה לעבור דירה.

מורי ורבותי.
בתור אחד שגר פה כבר בערך שנה וחצי (כמעט מהראשונים בד' 4) והיות ואני מאוד מעורב בנעשה פה וד"ל.. אני רוצה להבהיר ולהסביר שאם יש פה מישהו שחושב שד' 4 תהיה שונה משאר חלקי ד', שיידע שהוא טועה ומטעה!!
ד' 4 תהיה בדיוק כמו שאר חלקי ד' דהיינו מעורב לגמרי מכל המינים והעדות ללא כל הגזמה.
יתכן שיהיה לעדה מסויימת טיפה יותר נוכחות ברחוב מסויים כמו שבשאר חלקי ד' ישנם רחובות מסויימים שאולי יש בהם יותר מעדה מסויימת אך לא יותר מזה!

כבר כיום יש בד' 4 בתי כנסת לכל העדות והחוגים וכך זה יהיה בהמשך גם!
7 בתי כנסת חסידיים
5 בתי כנסת ספרדים
4 בתי כנסת ליטאיים
בשבועות הקרובים ממש ייפתחו בס"ד עוד מספר בתי כנסת.
יישוב טוב לכולנו!

די

משתמש סופר מקצוען
7 בתי כנסת חסידיים
5 בתי כנסת ספרדים
4 בתי כנסת ליטאיים
מספר בתי כנסת אינו מדד לכלום כי יכול להיות בית כנסת עם 10 מתפללים ויכול להיות בית כנסת עם 200 מתפללים.

אכן רמה ד'4 וכל רמה ד' מגוונים מכל הסוגים, אבל צריך לחכות עד סוף האיכלוס ועד סוף שנת הלימודים כדי לדעת את האוכלוסייה האמיתית. כמו ד'1 וד'2 שמאוכלסים לגמרי, בניגוד לד'3 וד'4 שממש לא מאוכלסים לגמרי, גם אם האיכלוס בד'3 התחיל לפני שנתיים.

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו כן אם משהו נמצא באזור ויודע להגיד אם מגן ממשכים לעבוד שיעדכן
אנחנו גם קנינו במגן ודיברנו עם נפתלי שדרכו קנינו את הבית והוא אמר לנו שממש מתקדמים בפרויקט ויש סיכוי שיקדימו את המסירה לאזור חג שבועות

די

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להבהיר ולהסביר שאם יש פה מישהו שחושב שד' 4 תהיה שונה משאר חלקי ד', שיידע שהוא טועה ומטעה!!
בעיקרון יש קבלנים בשכונה שמכרו לקהילות מסוימות.
אבל באמת עדיף שכל אחד יתמקד בלבנות את הקהילה שלו, ביחד עם פרגון הדדי לכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה