דרוש מידע רמקול ונגן במכירה של משנת יוסף

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אמשמח אם למישהו יש מידע על הרמקול והנגן שנמכרים השבוע במכירה של משנת יוסף.
מוצרים טובים?
שווה את המחיר?

תודה מראש!

נגן קלאסיק מבית סאמוויקס {באריזה אישית} 125 ש"ח
ללא רדיו, 8 ג'יגה עם סוללה איכותית ואזניות עם שעון מעורר מובנה סידור חומש שתיים מקרא ועוד...

רמקול בלוטוס נטען 78 ש"ח
(10 וואט. ללא רדיו, עם חיבור לבלוטוס לדיסק און קי כבל אוקס ועוד. באורך של כ 19 ס"מ קוטר כ 9 ס"מ)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אמרה לי מישהי שיש לה כזה נגן, שהוא נגן דפוק במיוחד!!!

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סתם שאלה בקשר למשנת יוסף
פעם מישהו כתב שמוכרים שם עדשות מגע לפעמים
אני אשמח למידע בנושא (וסתם לדעת מה זה המכירה הזאת ואם יש אותה בירושלים)

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
יש לי רמקול שמכרו בסוכות של דוקו בצורת גליל,
סביר פלוס כמו כל הרמקולים האחרים בשוק, שהם לא מותג,

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בפעם קודמת מכרו כאמור לעיל
ללא מסך,
ללא אפשרות לדפדף קדימה/אחורה בתוך השיר
בטריה לדעתי נגמרת מהר.
מעצבן שכשמדליקים אותו הוא צועק בקול "רמקול בלוטוס דוקו"
ולא זוכר את רמת הקול מהפעלה להפעלה, כל פעם צריך שוב להחליש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה