כללי רכישת סקריפט חלון- ריכוז פרטים

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה,
אני מעונינת לרכוש סקריפט חלון,
אודה לאשכול מרוכז: אצל מי ניתן לרכוש, מחיר ומה ההבדלים? (ראיתי בפורום שיש לכמה)
תודה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
קודם כל יש כל מיני שיטות ליצירת החלון.
אני מכיר משתמש בסקריפט DropWord של אריאל ולדן. הוא עולה כ-199 ש"ח
יש לניוגראף סקריפט שנקרא סקריפט חלון שעולה 120 ש"ח, אבל עכשו הוא פיתח גירסה משוכללת יותר - שאני לא יודע מה המחיר שלה, אבל לפי איך שזה נראה זה סקריפט מעולה.
יש גם לאליעזר אביחיל כמה סקריפטים בכמה שיטות.

נערך לאחרונה ב:

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יש לניוגראף סקריפט שנקרא סקריפט חלון שעולה 120 ש"ח, אבל עכשו הוא פיתח גירסה משוכללת יותר - שאני לא יודע מה המחיר שלה, אבל לפי איך שזה נראה זה סקריפט מעולה.

ראה כאן.
המחיר לגירסה הרגילה - 120 ש"ח.
הגירסה המשוכללת [שיצא היום] - 200 ש"ח.

אפשר לרכוש באתר [קישור בחתימה]. הגירסה החדשה יעלה בהמשך היום.

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ראה כאן.
המחיר לגירסה הרגילה - 120 ש"ח.
הגירסה המשוכללת [שיצא היום] - 200 ש"ח.

אפשר לרכוש באתר [קישור בחתימה]. הגירסה החדשה יעלה בהמשך היום.
אם רוכשים את הרגיל ובהמשך אראה צורך במשוכלל, יוכל להתקזז במחיר?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא התנסיתי בשל יהודה אז קשה לי להשוות אבל בעיקרון מה שחשוב זה שהסקריפט יעבוד בשיטה של אותיות פתיח (drop caps) ולא בשיטת אובייקט מעוגן, כי הרבה אובייקטים מעוגנים עשויים להכביד מאד על הקובץ (בשביל קבצים לא גדולים זה בסדר גמור)

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אבל בעיקרון מה שחשוב זה שהסקריפט יעבוד בשיטה של אותיות פתיח (drop caps) ולא בשיטת אובייקט מעוגן

נכון, הסקריפט שלי עובד בשיטת אותיות פתיח.

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי בכל זאת, יש מי שיסביר לי את השוני בין כל הסקריפטים שהוזכרו?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מאחר שאני לא מכיר את הסקריפטים האחרים, אומר את המעלות שיש בסקריפט שלי, שנראה לי שאין לאף-אחד אחר, ותקנו אותי אם אני טועה:

1. אפשר להגדיר הגדרות חלון שונות עבור כל סגנון פסקה. למשל, שבסגנון מסויים החלון יהיה של מילה אחת בלבד, ובסגנון אחר חלון של 2 מילים.
זה שימושי במקרה שפסקה אחת מתחילה עם מספור (לדוגמה: (א) קושיא ראשונה הקשה המהרש"ם) -- שאז נרצה 2 מילים (המספור + המילה הראשונה עצמה) לעומת פסקה אחרת ששם אין מיספור ונרצה להגדיר רק מילה אחת.

2. בנוסף, אפשר בסקריפט שלי להדגיר סגנון תו שיחול על המילת פתיח. ושוב, אפשר לשייך סגנון תו שונה עבור כל סגנון פסקה במסמך.

3. אפשר להגדיר הגדרות מיוחדות במקרה שהפסקה קצרה (בת שורה בודדת, או 2 או 3 שורות לבחירה). כי במקרה כזה ייתכן מאוד שלא נרצה כלל מילת פתיח. וגם אם כן, יש באג באינדיין בפיצ'ר של ה-drop cap שזה חל גם על הפסקה הבאה אם יש לפסקה הקודמת שורה אחת בלבד.
בעיקר, אפשר להגדיר סגנון תו שונה במקרה של פסקה קצרה.

4. במקרה של מיספור בתחילת פסקה, שאז לא נרצה שהמיספור יהיה גדול, אפשר להשתמש בשילוב של סגנונות תו מקוננים עם סגנונות התו שמוגדרים בסקריפט כדי שהמספור יהיה קטן והמילה גדולה.

5. לא חייבים לעבוד עם סגנונות עם הסקריפט -- אפשר להחיל מילת פתיח באופן גורף על כל המסמך או על הטקסט הנבחר בלבד. (אבל מומלץ מאוד להשתמש בסגנונות כמובן!)

6. כל ההגדרות הנ"ל נשמרים ביחד עם המסמך כך שאם משהו משתנה, אפשר בקלות להריץ שוב את הסקריפט בלי להזין מחדש את כל ההגדרות.

לפרטים נוספים, צילום מסך, ורכישה: https://www.id-extras.com/products/dropword

אריאל

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
מאחר שאני לא מכיר את הסקריפטים האחרים, אומר את המעלות שיש בסקריפט שלי, שנראה לי שאין לאף-אחד אחר, ותקנו אותי אם אני טועה
כנראה לא ראית את זה.

1. אפשר להגדיר הגדרות חלון שונות עבור כל סגנון פסקה.
אצלי אפשר להגדיר את זה ע"פ שני פרמטרים: ע"י גרפ או ע"י סגנון תו [כי מנסיוני הם בסגנון פסקה אחד]. ואפשר להוסיף רשימה של תנאים שיחולו כסדרן [כמו רשימת grep styles], וממילא זה מאוד עוצמתי...

2. בנוסף, אפשר בסקריפט שלי להדגיר סגנון תו שיחול על המילת פתיח
ודאי, תמיד החלון מקבל סגנון תו...

3. וגם אם כן, יש באג באינדיין בפיצ'ר של ה-drop cap שזה חל גם על הפסקה הבאה אם יש לפס
אצלי הוא לא נוגע בפסקה של שורה אחד.

ועוד משהו - אפשר להגדיר איזה סוג רווח אחרי החלון, אני אוהב לבחור ברווח EN, שיהיה יותר רווח אחרי החלון; ואת זה אין לאף אחד אחר...

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה על הפרוט!
עכשיו אשמח לשמוע מהלקוחות... :)
על מה ממליצים? מתוך נסיונכם, במה אתם משתמשים ומרוצים, מה רץ ולא מכביד על התוכנה ועוד...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה