דרוש מידע רכב 7 מקומות

HMB

משתמש פעיל
@מ הלוי@
איזה רכב 7 מקומות(אוטומט) הכי מומלץ לטווח של עד 50 אשח
תודה
ביד 2 יש סיטרואן ,אופל,שבורלט

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני ביררתי ואמרו לי שטויוטה ורסו מומלץ, למעט חלק יקר (איני זוכר את שמו, נדמה לי משהו בגיר - תקנו אותי המבינים בתחום), שיכול להתקלקל פתאום וזו הוצאה לא קטנה.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ביד 2 יש סיטרואן ,אופל,שבורלט
רכבים גרועים מאד, ולא מומלצים בכלל.
אין לי כוח לפרט על כל אחד בנפרד.
תכלס, לא תואם למה שאתם מחפשים, בתקציב, באמינות, ובכל פרמטר.
לדעתי כדאי לכם להתאמץ עוד קצת, ובמחיר של 55 - 60 אפשר למצוא אאוטלנדר 2013 או 2014 במצב מעולה.
רכב אמין בטירוף, נוח לנהיגה, מרווח יחסית לקטגוריה של 7 מקומות זול....
זה הרכב הכי טוב שיש היום בקטגוריה הזאת.
ולעומת הורסו שקשה וכמעט בלתי אפשרי להשיג, הוא יחסית נפוץ הרבה יותר ושייך להשיג במחיר שפוי.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
אין דבר כזה.
לצערי.
אוקיי.
אני חייב לציין שיש פעמים ואני מסייג זאת מראש זה סטיגמה מסוימת על דגם של רכבים ואדרבה ישנם אנשים שמרוצים ואפילו מאוד.
אבל המידע הוא חשוב בפני עצמו כדי לעשות שיעורי בית חשובים ויישר כח על כך
בכל אופן מהם הדגמים אם יש שהם מומלצים? גם בשביל הסקרנות... ואולי לקחת כיוון.
תודה מראש

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני חייב לציין שיש פעמים ואני מסייג זאת מראש זה סטיגמה מסוימת על דגם של רכבים ואדרבה ישנם אנשים שמרוצים ואפילו מאוד.
נשמח לשמוע מאדם שמחזיק רכב 8 מקומות, שילם פחות מ 100 אל"ש, ומרוצה...
בדרך כלל אלו אנשים שלא שמים לב כשהם מוציאים כמה אלפים על תיקונים...
וממש באותו יום שהוא הוציא 4 אל"ש על תיקון... הוא משוטט בפרוג... וכותב .... אני מחזיק רכב כזה... מרוצה עד הגג....
אפס תקלות... תרוצו לקנות....

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
נשמח לשמוע מאדם שמחזיק רכב 8 מקומות, שילם פחות מ 100 אל"ש, ומרוצה...
בדרך כלל אלו אנשים שלא שמים לב כשהם מוציאים כמה אלפים על תיקונים...
וממש באותו יום שהוא הוציא 4 אל"ש על תיקון... הוא משוטט בפרוג... וכותב .... אני מחזיק רכב כזה... מרוצה עד הגג....
אפס תקלות... תרוצו לקנות....
גם אם אדם מוציא על תיקונים 5000 שקל בשנה והאוטו עולה 50 אלף לא לכל אחד בפירוש אבל... אולי יותר טוב מההוא שבשביל להשוויץ בשטיבל מוכן לשלם גם 350000 שקל.
ולעצם הענין זה כמו שמדברים על הסבת גז ויש כאלו המספידים את הענין מראש... ואני מנסיון אישי עם גז מספר שנים ומעל 100000 ק"מ וברוך ה' אפס תקלות מלבד טיפולים שגרתיים (אולי פעם אחת היה תיקון בערך 900 שקל וגם זה בגלל הזנחה שלי באיזה ענין.)

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין להשיג במצב נורמלי.
ואם כן, אז לא במחיר נורמלי.
למה אתה מתכוון מחיר לא נורמלי?
טויוטה ורסו 2013 יד 4 165,000 ק״מ במחיר של 38.000 ש"ח. זה מחיר יקר מדי?
אני גם מתעניין על רכישת רכב של 7 מקומות במינימום מחיר ובמקסימום אמינות, שואל כדי להבין כיוונים.

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה