דרוש מידע רישיון שתקף לשבועיים?? עזרה דחוף!

שנה שנה

משתמש צעיר
בשעה טובה עברתי טסט,
אני מעוניינת לשלם את האגרה עבור הרישיון ויש לי כזאת הודעה,
מישהו אולי יודע מה הכוונה? לשלם?
Screen Shot 2023-01-10 at 13.14.01.png

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא להיבהל. (בדיוק עשיתי את זה הבוקר)
אם את מתחת 24 אז הרישיון שלך יהיה עד תום תקופת הליווי, ולאחר שתאשרי את הליווי תקבלי כרטיס בדואר.
אם את מעל 24 אז הרישיון שלך (הנייר) באמת יהיה תקף לשבועיים כי לאחר שבועיים כבר את אמורה לקבל את הרישיון הקבוע בדואר.

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם באמצע תקופת הליווי חל יום ההולדת 24 אז הרשיון (הזמני) תקף עד תאריך יום ההולדת ואז מקבלים את הרשיון הקבוע באופן אוטומטי בגיל 24.
מנסיון, ולפי דברי המורה.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא להיבהל. (בדיוק עשיתי את זה הבוקר)
אם את מתחת 24 אז הרישיון שלך יהיה עד תום תקופת הליווי, ולאחר שתאשרי את הליווי תקבלי כרטיס בדואר.
אם את מעל 24 אז הרישיון שלך (הנייר) באמת יהיה תקף לשבועיים כי לאחר שבועיים כבר את אמורה לקבל את הרישיון הקבוע בדואר.
אם באמצע תקופת הליווי חל יום ההולדת 24 אז הרשיון (הזמני) תקף עד תאריך יום ההולדת ואז מקבלים את הרשיון הקבוע באופן אוטומטי בגיל 24.
מנסיון, ולפי דברי המורה.
נכון
ובכל מקרה מותר לנהוג גם לפני וגם אחרי השבועיים הללו בתנאי שיש תעודה מזהה כל שהיא בכיס

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
יש למישהו קישור של היתר נהיגה?
עברתי טסט ואני צריכה לשלם אגרה ואין לי מושג איפה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה