עזרה רישיון הנהיה לא הגיע בדואר

נירן

משתמש צעיר
עברתי טסט לפני חודש ועדיין לא הגיע הרישיון בדואר במוקד של משרד התחבורה נאמר לי שזה בגלל שלא מעודכן שם באנגלית
איך למען ה' אני מעדכן שם באנגלית

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
עברתי טסט לפני חודש ועדיין לא הגיע הרישיון בדואר במוקד של משרד התחבורה נאמר לי שזה בגלל שלא מעודכן שם באנגלית
הייתי ממליץ שתתקשר שוב, לא בהכרח שתקבל תשובה זהה!

לכאורה העדכון צריך להיות במשרד הפנים, אבל לא זכור לי אי פעם שעידכנתי את השם באנגלית טרם הנפקת הרישיון!
ברישיון מודפס מופיע השם באנגלית?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
נראה לי שזה אמור להיות מועתק מהטופס הירוק.
יש לך העתק שלו?

מקסימום תשאל את הפקידה איך מעדכנים את זה (בתקווה שהיא תדע לענות לך....)

דראך אגב, עברתי כתובת לפני שנתיים+, התקשרתי אליהם תקופה קצרה אח"כ ואמרו לי שישלחו לי רישיון חדש עם הכתובת המעודכנת, אני עדיין מחכה.....

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
!

לכאורה העדכון צריך להיות במשרד הפנים, אבל לא זכור לי אי פעם שעידכנתי את השם באנגלית טרם הנפקת הרישיון!
ברישיון מודפס מופיע השם באנגלית?
כי יש לך דרכון, יש כאלה שמעולם לא הנפיקו דרכון

amit1212

משתמש חדש
https://govforms.gov.il/mw/forms/rishdep @MoT .gov .il

לחבר את הקישור

1675860445831.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה