ריצוף למרפסת פתוחה

בהמשך לזה:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=146471
אשמח לשמוע את דעתכם.מבחינה טכנית ומבחינה עיצובית.
מדובר במרפסת פתוחה קטנה מאד שיוצאת מתוך סלון מרוצף בהיר.
האופציות הן ריצוף דמוי דק\פרקט בבהיר,צבע דומה מאד לריצוף הסלון או כהה.
השאלה מבחינה עיצובית אם בגלל שהמרפסת קטנה עדיף ריצוף שימשיך את הקו של הסלון או שבגלל שזה לא בדיוק אותו ריצוף עדיף שההבדל יהיה חד ולרצף בכהה?

ניקול

משתמש מקצוען
זה תלוי בהמון דברים- האם היציאה למרפסת היא דלת אלמומיניום רחבה? קטנה יותר?
אישית אני חושבת שהדמוי פרקט הכהים שמככבים היום באמת מדהימים, אבל אם המרפסת כאילו ממשיכה את הסלון, אולי כדאי באמת לשקול ריצוף כמו של הבית. בתנאי שאת משיגה זהה אנטיסליפ (שמתאים לריצוף חוץ)

זה יציאה מדלת זכוכית רחבה מאד.אין אפשרות לרצף בריצוף של הסלון אלא בצבע דומה לו בדמוי פרקט או בצבע כהה דמוי פרקט.לכן אני שואלת,כי זה יהיה דומה בצבע אבל לא זהה,אז עדיף מראה שממשיך עם העין באותו צבע או שזה רק יפריע בעין שזה אותו צבע ולא אותה דוגמה ואז עדיף לשבור עם הכהה?
ומה באמת לגבי פרקטיות בניקיון במרפסת פתוחה?

ניקול

משתמש מקצוען
אני חושבת שלא נורא 'לשבור' בכהה
פרקט כהה הרבה יותר מרשים מפרקט בהיר.
ופרקט בהיר אף פעם לא היהי 'אותו דבר' כמו הריצוף של הבית

debby

משתמש צעיר
על ריצוף כהה רואים הרבה יותר לכלוך אבק וכל טיפת מים לכן זה ממש לא פרקטי למרפסת
תלכי על הבהיר ואם תמישי לב דק הוא בדר"כ בצבעים בהירים\טבעיים וגם זה יתן המשכיות לסלון

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני בעד צבע שונה [או שונה לגמרי, או בדיוק אותו הדבר]
ועדיין הכהה לא חייב להיות כהה מאוד [מבחי' הפרקטיקה] יש גווני ביניים. הריצוף, דמוי פרקט,
קיים בגוונים רבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה