ריצוף לבית מבריק או מט?

נתנאל 054

משתמש פעיל
ענין של טעם.
מאד מודרני אפור,אבל הויזואליות של הבית צריכה להיות בהתאם.
ראיתי בתים אפורים מדהימים.
אצלינו אישית לקחנו בהיר גוון בז',תמיד הולך וילך ומראה יוקרתי.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי המבריק מאוד מעייף את הראייה ואפשר גם לראות איפה ניקו ובאיזה צורה.....ולי הם דברים שמפריעים

אידי

עיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא מבינה למה אומרים שהמשי פחות נשרט,
אני עשיתי ריצוף משי,על הפנים שרוט בצורה נוראית.

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מכירה 2 בתים עם ריצוף מבריק מאוד דומה.
באחד מהם יש את כל החסרונות שתוארו לעיל ובשני שום חיסרון.
אין לי דרך להציע איך לבדוק את הבלאי והשריטות
אבל את הלכלוך- אפשר.
כשאתם נמצאים בחנות, תשפכו מים- תדרכו.
תכינו קפה, תשפכו, תדרכו. וכו...
יש הבדלים משמעותיים בין הרצפות.
בהצלחה.

דבורי וינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם במבריק יש רמות שונות.
1. ממליצה מאד מניסיון אצלי (ואצל לקוחות) לקחת את הסופר סופר מבריק. יש לו ברק כמו מים (לא כמו מראה...) תמיד כשאני פותחת את הדלת בטוחים שהרגע שטפתי:rolleyes:.... כמו כן שמתי לב שהחלל נראה רחב בהרבה מהמציאות בגלל ההשתקפות והחזר האור!
2. מה שיוצר את ההבדל בפרקטיות זה נטו הטקסטורה (לא מט ולא נעליים..) ככל שהטקסטורה תהיה דומיננטית ובולטת הלכלוכים יתמזגו טוב יותר
3. לגבי הצבע- האפור יותר טרנדי אבל החומים והבז' נותנים אווירה חמה יותר לבית!
בהצלחה!

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
2. מה שיוצר את ההבדל בפרקטיות זה נטו הטקסטורה (לא מט ולא נעליים..) ככל שהטקסטורה תהיה דומיננטית ובולטת הלכלוכים יתמזגו טוב יותר
מסכימה עם זה לגמרי !!!!
אני באופן אישי מאד אוהבת את המשי, הוא מט עם ברק עדין עדין.
ואם רוצים משהו עדכני ולא קר מדי אפשר לקחת ריצוף בגוון גרז'.
זה אפור שזורק הרבה מוקה - חום כזה ואם משלבים אותו עם תאורה נכונה זה לא קר כמו האפור.

תותחית על

משתמש רשום
צילום מקצועי
לדעתי מבריק זה מושששלם!
אני הייתי עושה עם דוגמא אפילו קצת כהה כדי שלא יראו כל לכלוך, זה גם נותן מראה יוקרתי ועשיר לבית!

מבריק יפה הגוון בדרך כלל שילוב של בז' ואפור עדיף עם טקסטורה שלא יראו כל כתם שיש על הרצפה
מבחינת תחזוקה אפשר קצת מים וזה מתנקה כי יש עליו חומר דוחה כתמים וכמובן לא לשכוח לסדר תאורה נכונה שתתאים ואז הכל יוצא מושלם

Hany

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול,
חוששת מהשריטות במבריק.
האם יש דרך "להחליק" שריטות בריצוף מבריק?
חומר? פוליש? וקס?

יום יום

משתמש צעיר
כל המבריקים נשרטים באותו אופן הענין הוא שרואים את זה באור חזק או שמש ההבדל בין הבהיר לכהה הוא שבבהיר הפלורוסנט משתקף חזק ואז רואים טוב את השריטות ובאפורים זה הרבה יותר טוב

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אין מה לעשות לשריטות בריצוף מבריק.
וכמעט בכל הריצופים המבריקים זה קורה תוך כמה שנים.
מניסיון מריצופים איטלקיים איכותיים שאחרי 3 - 4 שנים שרוטים ושחוקים.
יש כאלה שמצליחים עם ריצוף מבריק אבל לא הרבה...... ובטח שלא בזול.
אבל, אם לוקחים דוגמה מקושקשת פחות רואים עליה את השריטות. ואחרי הכל המראה המבריק כן נשאר לאורך שנים.
אני ממליצה כן לבדוק את הלאפאטו והמשי ואם עדיין את הכי אוהבת את המבריק - קחי אותו.

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם רוצים משהו עדכני ולא קר מדי אפשר לקחת ריצוף בגוון גרז'.
זה אפור שזורק הרבה מוקה - חום כזה ואם משלבים אותו עם תאורה נכונה זה לא קר כמו האפור.
מסכימה,
עשיתי לאפטו גרז', תאורה חמה מקפיצה לו את המוקה.
הוא קצת מבריק ותמיד תמיד נראה טוב, כל מי שנכנס מתפעל, ביום חמישי האחרון גם אני הצלחתי להתבלבל, חזרתי בלילה ושאלתי מי שטף, התברר שרק טאטאו....

2bdesign365

משתמש פעיל
גוון של ריצוף תלואי בעיצוב הבית אם רוצה בית חם או קר אל תלכי על מה שבאופנה. היום מחר כבר זה ישתנה תבחירי משהו שיתאים לאופי של הבית שאת רוצה ושתיהיה שלימה איתו לאורך שנים . מבחינה איכות של הריצוף לצערי גם מה שאומרים הוא יוקרתי וכד לא תמיד נכון במבחן הזמן את .את יכולה לעשות ניסוי שם על הריצוף הנבחר עם מגבון לנגב ולראות את הסימנים אם נראה לך הסימנים שמשאיר

רחל רוב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לחידוד:
לכלוך הוא בצבע אפור! לא חום, כמו יש מי שטועה לחשוב!
לכן על רצפה אפורה יראו פחות לכלוך מאשר על בז', מוקה וכד'

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש חנות בכפר טרומן ליד לוד בשם יניב קרמיקה הוא יבואן גדול, ממולץ לבדוק שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה