התייעצות ריח טוב בבית לא רק אחרי השטיפה

Lady D

משתמש פעיל
יש במפיצי ריח משהו מאד לא בייתי לטעמי, ריח של חנות.
תפתחו חלונות בבוקר תאוורו את הבית לנקות שרותים ואמבטיה יום יום עם אקונומיקה,
לא להשאיר אוכל פתוח בשום מקום והבית מריח יופי!!!
כל-כך מסכימה
המפיצי ריח עושים ריח כימי מלאכותי וקר 🤢

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מריחה ריח מיוחד לבית שלי
אבל כל מי שנכנס מחמיא לי על ריח טוב של כביסה...
אני תולה כביסה בתוך הבית...והריח נשאר גם כשהכביסה בתוך הארונות...
את האמת אני לא סובלת ריחות של מפיצים למיניהם...
לאורר הרבה.
לשים אקונומיקה בכיורים.
וגם זה...👆🏼

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מכירים את הבתים האלו שנכנסים ויש ריח טוב?
ולא רק אחרי השטיפה....
נשמח לשמוע רעיונות איך אפשר לעשות את זה גם בבית שלנו
תודה
כדי שיהיה ריח טוב חשוב לשים לב קודם כל שלא יהיו דברים שגורמים לריח פחות טוב.
1. פח גדול, פח קטן.
2. שהכלים יהיו שטופים.
3. להחליף מים לפרחים חיים.
4. לשים מגבות רטובות במכונה.
5. לאוורר את הבית.
אפשר ליצור ריח טוב:
1. מפיצי ריח
2. מבער - בפרט שמני פרות הדר.
3. אפיה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
כמעט כל הריחות פה אלו כימיקלים בלתי מומלצים בעליל לבריאות (עור ונשימה).
אם רוצים ריח טוב בלי להזיק לעצמנו, הפתרון הוא שמנים אתריים. יש מכשירים כאלה ששמים בהם מים וכמה טיפות שמן אתרי והם עושים אדים וריח מצוין.

אין עוד מלבדו"

משתמש צעיר
בלתק
דבר ראשון להקפיד על נקיון : מצעים נקיים/מזרונים של הילדים.. לכבס הרבה לאורר נעליים לנקות שירותים, אמבטיה קבוע, ללא כלים בכיור. פח לא מלא
לתלות כביסה בבית
אומרים לי שיש לי בבית ריח טוב ולא שמה מפיץ

בת שבע ו

משתמש רשום
אני קניתי בקבוק ספריי קטן- בביוטי קר בכמה שקלים, אני שמה בערך בכמות של רבע ממנו מרכך כביסה בניחוח נעים, ומוהלת עם מים, (בערך 3/4 בקבוק) .
כשרוצים ריח נעים מתיזים כמה התזות על המצעים בבית/ וילונות/ ספות וכל הבית מתמלא בריח נעים.
מומלץ במיוחד לפני שמגיעים אורחים....

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל

סאסוסו

משתמש צעיר
מתחברת למה שרוחי בלבוחי כתבה
אם בכל זאת באלכם ריח מסוים
ישנם 2 אופציות
1. כמו שציינו מפיץ ריח אוטומט קנינו מאחת בהר שמואל בירושלים קוראים לעסק "ריחות הורד "
הגענו אליה מאחד הצימרים שהיינו ריחות מדהימים 0523349150
2. לוקחים סיר ממלאים במים ומערבבים יחד עם מרכך כביסה שמים על הגז בערך 15 שעה נדיררר

בהצלחה .

*אנא בלי חיפויים יהיו נקיים .נקיון מרגישים לא רק מריחים ;)
ניסינו את הסיר
וזה ממש לא עשה כלום

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
מתחברת למה שרוחי בלבוחי כתבה
אם בכל זאת באלכם ריח מסוים
ישנם 2 אופציות
1. כמו שציינו מפיץ ריח אוטומט קנינו מאחת בהר שמואל בירושלים קוראים לעסק "ריחות הורד "
הגענו אליה מאחד הצימרים שהיינו ריחות מדהימים 0523349150
2. לוקחים סיר ממלאים במים ומערבבים יחד עם מרכך כביסה שמים על הגז בערך 15 שעה נדיררר

בהצלחה .

*אנא בלי חיפויים יהיו נקיים .נקיון מרגישים לא רק מריחים ;)
כמה זה עולה?
וזה באמת עושה את העבודה?

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אצלי כולם מחמיאים שיש ריח טוב ולא משתמשת בשום מפיץ משמעותי. אלא כמו ההמלצות שמעלי, לכבס, לאורר, לפתוח חלונות, להחליף מצעים פעם בשבוע, אקונומיקה בכיורים ובחדרי השירותים באופן תכוף, קירות נקיים, לכבס טקסטיל קבוע, הוא תופס ריח של בישולים ונשאר איתו- וילונות, כריות נוי, וילון אמבטיה (בכמה בתים הייתי והיה שחור ומעופש, לא יאומן!), כיסויי מיטה, מגיני מזרן וכרית (כנ"ל הייתי בבתים והיה צהוב חום מרב שימוש ואי כיבוס) גם ארונות מטבח ומקרר למשל לנקות עם אקונומיקה יותר לעיתים תכופות, להחליף מגבות משומשות (כן, כן לא כולם יודעים שזה מסריח...) ובסך הכל לתחזק נקי את הבית. ברור שאפשר לשים מפיץ ריח סטנדרטי אבל לא זה מה שנותן את האוירה.

בטוש

משתמש חדש
מכירים את הבתים האלו שנכנסים ויש ריח טוב?
ולא רק אחרי השטיפה....
נשמח לשמוע רעיונות איך אפשר לעשות את זה גם בבית שלנו
תודה
מפיצי ריח בכל מקום
אפשר מפיצי ריח חשמליים שמשפריצים אוטומטית כל כמה דקות ואז יש ריח בכל הבית

סאסוסו

משתמש צעיר
אני קניתי בקבוק ספריי קטן- בביוטי קר בכמה שקלים, אני שמה בערך בכמות של רבע ממנו מרכך כביסה בניחוח נעים, ומוהלת עם מים, (בערך 3/4 בקבוק) .
כשרוצים ריח נעים מתיזים כמה התזות על המצעים בבית/ וילונות/ ספות וכל הבית מתמלא בריח נעים.
מומלץ במיוחד לפני שמגיעים אורחים....
זה לא הורס בדים? לא עושה כתמים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה