דרוש מידע רטלין לפני טסט

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין דבר כזה!
המהירות משתנה ממקום למקום.

להלן פירוט משוער של הקמ"ש המוצע לטסט:
סטנדרט נסיעה בתוך העיר עד 35 קמ"ש
כניסה לכיכר פנויה 15 קמ"ש
מעברי חצייה ופסי האטה 20 קמ"ש
חניות ומקומות צפופים, לא מעל 30 קמ"ש
כביש עירוני ישר ללא הפרעה, מקסימום 50 קמ"ש

תמרור והוראת שוטר מבטלים כל ההצעה הנ"ל.

טל"ח.
מי שילך לטסט עם הטבלה הנ"ל, במקום להתרכז בכביש, הוא רק יסתכל כל הזמן על מד המהירות. אני לא רוצה לחשוב מה יקרה לו.....

צלפחד

משתמש צעיר
מי שילך לטסט עם הטבלה הנ"ל, במקום להתרכז בכביש, הוא רק יסתכל כל הזמן על מד המהירות. אני לא רוצה לחשוב מה יקרה לו.....
נהיגה במהירות סבירה, היא פחות או יותר לפי הקמ"ש שפירטתי.
השאיפה בלימוד נהיגה, להגיע למהירויות הללו ע"פ שיקול דעת נכון ולא ע"י צפייה במד מהירות.

דווקא בטסט, יהיו כאלו שיתקשו לאמוד את המהירות בגלל לחץ מהטסטר וכו'.
לכן חשוב להמחיש את המהירויות במס' קמ"ש לשעה.

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כל מי שנוהג מפצל את ההסתכלויות שלו,
למד המהירות,
למראות
לכביש,
לרכבים שבכביש,
לנתיבים
להמשך הנסיעה
ולעוד מליון פרטים קטנים.
ככה זה נהיגה.
וכן, חשוב מאד לדעת -
בטסט נוהגים לאט (לא מידי, אבל לא משחקים עם המהירות!), בביטחון וברוגע (גם אם אין)

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שטו
קולנקס זו תרופה מרגיעה במצב הכי גרוע הבנאדם נרדם. ריטלין זו תרופה ממריצה שבמידה ולא נלקחת כפי הוראות הרופא יכולה להביא גם להתקף פסיכוטי... לא סתם היא רשומה כסם מסוכן וניתנת רק בהצגת תעודת זהות בבית מרקחת...
שטויות!!
רואים שאין לך ניסיון עם ריטלין.
מתי שמעת לאחרונה שמישהו קיבל התקף פסיכוטי בגלל ריטלין?
אפשר לחשוב מה הרופא כבר בודק לפני שהוא רושם ריטלין.
מעולם הוא לא בדק לאף אחד מילדיי אם יש להם נטייה להתקפים פסיכוטיים.
הוא פשוט רשם להם. נקודה.
מי שיש לו נטייה להתקפים פסיכוטיים צריך יותר לחשוש.
כמובן שצריך לבדוק לפני שלוקחים מה המינון המומלץ.

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
אפשר לחשוב מה הרופא כבר בודק לפני שהוא רושם ריטלין.
מעולם הוא לא בדק לאף אחד מילדיי אם יש להם נטייה להתקפים פסיכוטיים.
הוא פשוט רשם להם. נקודה.
באמת חבל כנראה שלא מדובר ברופא מקצועי. הוא כנראה גם מסכן את הפציינטים שלו. יש רשימה ברורה של בדיקות שצריך לבצע ביניהם לחץ דם בדיקת רקע נפשי של בני משפחה ונטיות למחלות לב ודם. רופא מקצועי עובר על הנושאים הללו! מצער לשמוע לא כולם כך...

ביזנס מן

משתמש מקצוען
באמת חבל כנראה שלא מדובר ברופא מקצועי. הוא כנראה גם מסכן את הפציינטים שלו. יש רשימה ברורה של בדיקות שצריך לבצע ביניהם לחץ דם בדיקת רקע נפשי של בני משפחה ונטיות למחלות לב ודם. רופא מקצועי עובר על הנושאים הללו! מצער לשמוע לא כולם כך...
אני רק יכול לומר לך שהיה לי אח ילד בן 14 רגיל ללא כל הפרעה שחבר אמר לו שלוקחים את כדור הקסם ריטלין וככה אפשר ללמוד רצוף כל הליל שישי והוא הלך לרופא ילדים נחשב ואמר לו שהוא רוצה את הכדור ורשם לו מיד בלי הורה ובלי שום בדיקות (זה התגלה באקראי כשאמי סידרה לו את המדף וראה מירשם ונבהלה שזה ריטלין)
כנראה יש רופאים שמאמינים שזה סוכריה

אפשר לקחת לפני טסט ריטלין (בשביל הקושי בריכוז) ביחד עם קלונקס (כדי לא ליהות בלחץ)???
כלומר איך השילוב של שני התרופות יחד?
מדובר באחת שבאופן קבוע לא נוטלת לא את זה ולא את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה