דרוש מידע רוקנו לי את החשבון בנק

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
האמת שבדקתי שוב .ואכן ניתן לקבל קוד גם באמצעות שיחה טלפונית.(כך זה אצלי בבנק לאומי בכל אופן)
אבל בכל אופן צריך שהאפליקציה תהיה במכשיר.
כוונתי הייתה לקבל הודעה קולית על משיכת מזומנים ועל עסקה אינטרנטית ומשיכת צ'ק וסכומים גבוהים ויתרה בחשבון.
מה שמקבלים בעלי טלפון התומך בהודעות כתובות (לא דוווקא חכם)

שילת איפרגן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזר מאוד לגבי המשיכות מהבנקטים (עוקץ מה שזה לא יהיה)
כי בדרך כלל כשרוצים לעשות עיסקה גדולה באשראי מתקבל שיחה לפלא,
עכשיו הסיפור כאן שונה מדובר במשיכה אבל עדין א"א למשוך סכום כזה ביום אחד מבנקט,
בד"כ רק סכום של 5000 אפשרי (אני בפאגי) , מענין,
נשמח שתעדכנו שהסתדר הענין.

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האמת שבדקתי שוב .ואכן ניתן לקבל קוד גם באמצעות שיחה טלפונית.(כך זה אצלי בבנק לאומי בכל אופן)
אבל בכל אופן צריך שהאפליקציה תהיה במכשיר.
כוונתי הייתה לקבל הודעה קולית על משיכת מזומנים ועל עסקה אינטרנטית ומשיכת צ'ק וסכומים גבוהים ויתרה בחשבון.
מה שמקבלים בעלי טלפון התומך בהודעות כתובות (לא דוווקא חכם)

לי יש את זה ולא בטלפון חכם .
עשיתי את זה בבנק עצמו [לפני המון שנים] שכל פעם שמושכים מהכרטיס או עושים העברה אני מקבלת טלפון שנעשתה העברה.

זה מאד נח !

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי

יוסיK

משתמש פעיל
בשורה טובה!
החזירו לי את הכסף לחשבון, לא קיבלתי איזשהו הסבר מה היה ולמה החזירו.
פניתי לבנק לברר, אמרו שישלחו מישהו שידע לענות לי.
אתמול התקשר אלי פקיד מהבנק שלא באמת ידע הרבה חוץ מלחזור שוב ושוב מה זה משנה העיקר שהכסף חזרה אצלך.
ביקשתי ממנו לברר לי 3 דברים
א. באיזה כספומטים משכו את הכסף?
ב. האם הגנב אותר?
ג. איך הבנק איפשר למשוך יותר מהתקרה המקסימלית ליום?
היום הוא חזר אלי עם רשימה של הכספומטים מהם נמשך הכסף, לגבי השאלות האחרות הוא לא ידע.
כל המשיכות בוצעו באותו אזור בארץ, לפני כמה חודשים משכתי כסף בכספומט באזור, אבל לא עם הכרטיס שאותו הבנקאית אמרה לי שכנראה שיכפלו.
ביקשתי ממנו שיוודא שוב עם איזה כרטיס כביכול השתמשו, אני עדיין מחכה לתשובה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עוד משהו בקשר לבנקים שכדאי לדעת,
אם הפקיד בטלבנק לא נותן לכם מענה תבקשו לדבר עם מנהל.
מצד הפקיד הוא ינסה לעזור הכי טוב לפני שיפנה למנהל,
אם הוא לא יכול אז למנהל יש יותר סמכויות.
בעלי עשה את זה פעם וכל פעם ביקש עוד מנהל עד שהעבירו אתו למנהל מחוז צפון
והאדם הקשיב לו והוציא לו מסמכים שמאשרים בקשה שלא יצטרך כל פעם אישור מחדש,
נתן לו מספר של טלרית שתתן לו מענה וכל זה בשם מגיע לי "שרות נאות" אפילו אם אני לא
רווחי לבנק.

יוסיK

משתמש פעיל
אצלי היתה תקלה בבנק
החזירו לי את הכסף לאחר כשבוע
תקלות של רישומים או תקלה בכספומט, זה דבר שקורה וקל לבנק לוודא את זה כי הם יכולים לראות במאזן שיש כסף מיותר.
אצלי לכאורה בוצעו משיכות עם כרטיס מזויף כלומר מישהו הוציא מהבנק כסף וא"כ כשהבנק החזיר לי אז או שהבנק הפסיד כאן סכום לא קטן או שהם מצאו את הגנב.
בין כך ובין כך זה לא מריח טוב, כי מה האינטרס של הבנק להסתיר ממני מי הגנב אם הם יודעים את זה, ואם הם לא יודעים אז למה הם מתנדבים להחזיר לי כסף שלא נמצא אצלם?

תוצרת הארץ

משתמש חדש
אני גם בפועלים ואצלי יש משיכות שאני כן ביצעתי אך מופיע מס' הסניף 411 (תל אביב) וממש לא משכתי מכספומט זה. המעניין הוא, בכל המשיכות האחרות לא מופיע כלל מספר הסניף בו משכתי. רק ב3 משיכות מסוימות שם מופיע סניף 411.
קצת חשוד שגם אצלי מופיע בדיוק אותו סניף כמו שהופיע אצלך.
השאלה אם זה טעות ברישום כי כמיטב זכרוני הסכומים שנשמשכו היו משיכות שלי...

יוסיK

משתמש פעיל
אני גם בפועלים ואצלי יש משיכות שאני כן ביצעתי אך מופיע מס' הסניף 411 (תל אביב) וממש לא משכתי מכספומט זה. המעניין הוא, בכל המשיכות האחרות לא מופיע כלל מספר הסניף בו משכתי. רק ב3 משיכות מסוימות שם מופיע סניף 411.
קצת חשוד שגם אצלי מופיע בדיוק אותו סניף כמו שהופיע אצלך.
השאלה אם זה טעות ברישום כי כמיטב זכרוני הסכומים שנשמשכו היו משיכות שלי...
המשיכות אצלי לא בוצעו באמת בסניף 411, משום מה זה נרשם ככה בכל המשיכות של כספומטים של פועלים

שועל קרבות

משתמש צעיר
סתם עיצה טובה לשים כמה שפחות כסף בעו"ש וכל השאר בפר"י או פיקדון אחר .
וכמובן לא לאפשר להיכנס למינוס בעו"ש.

יוסיK

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה