רוקבוקס לנגן קליפ

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה על העזרה אבל יש לי עדיין בעיה אני הצלחתי להוריד גם רוקבוקס מהאתר שהובא פה לעיל אבל היה לי בעיה שהמילים שם לא כתובות נכון ואני יסביר ברגע שאני נכנס להגדרות או כשאני לוחץ לחיצה ארוכה על קובץ הוא כותב לי דברים לא נכונים למשל אין שנה שם וכשאני לוחץ על גזור נהיה שינוי שם כאילו מישהו כתב את המילים הלא נכונות כך היה לי בגרסה הקודמת ועכשיו גם הגרסה הזאת היא ככה
לכן אשמח לקבל גרסה נורמלית למי שיש כי אלה משובשות אשמח לתגובה אם עוד מישהו ראה ככה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אולי שינוי גופן יעזור, אבל בגירסה עצמה אין שום בעיה.
הגירסאות שהעלתי פה שימשו עשרות נגנים והם פועלים כראוי גם בנגנים שברשותי.
כאן המקום לציין שבגירסאות שהעלתי ישנם גופנים נדירים ומקלדות שהוכנו על ידי.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רגע שאני נכנס להגדרות או כשאני לוחץ לחיצה ארוכה על קובץ הוא כותב לי דברים לא נכונים למשל אין שנה שם וכשאני לוחץ על גזור נהיה שינוי שם כאילו מישהו כתב את המילים הלא נכונות
זה בעיה כשקובץ השפה אינה מתאימה לגירסה, אבל זה באמת מוזר כי בקובץ שיוסי העלה לא נשמע שיש בעיה כזאת, ולכן אולי עשית איזה שינוי בתיקיה או שהעתקת את התיקיה והמחשב שאל אותך האם ברצונך להחליף את הקבצים הקיימים וכך הוא דרס רק חלק מהקבצים...
מה שתעשה זה למחוק לגמרי את תיקיית הרוקבוקס הקודם מהנגן, ואז תעתיק את הר"ב החדש.

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פרוג.png
פרוג 1.png
פרוג.png
רציתי לדעת איזה נגנים אפשר להשיג היום עם אפשרות להכניס לנגן רוקבוקס יש פה רשימה של נגנים אם מישהו יודע איזה נגן אפשר לקנות אשמח אם יודיע לי ואיפה קונים אותו תודה. אגב אם יש למישהו נגן קליפ + למכירה גם יד שניה אבל במצב מוין אשמח לשמוע באישי תודה.
פרוג.png

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם מישהו יודע בנגן שיש בו תוכנה של "ובערת הרע-דיו" האם אפשר להוריד את התוכנה ולשים עליה רוקבוקס דחוף לי תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה