דרוש מידע רוצים לקנות\קניתם כרטיס למג'יק קאס?

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
מספר דברים שיעזרו לכם. השתדלתי לכתוב ענייני, ולא לפרוק רגשות...
אני הגעתי כמו ילד טוב [ב]ירושלים בתחנה הראשונה [בנייני האומה] רבע שעה לפני שהשאטל אמור להגיע, ו... לא זכינו להיכנס לאוטובוס, ולו בגלל שלא הייתי מוכן לדחוף כמו פרא אדם..., לא מקנא במי שמחכה בתחנות הבאות.
עם שיחה שערכתי עם נציגת לקוחות שמעתי את ההודעה הבאה "השאטלים הינם על בסיס מקום פנוי בלבד", מצטערים.
הלוואי שהם מצטערים, את הכסף על הכרטיס כבר שילמתי, כך שכעת תורי להצטער...
בסופו של יום נסעתי כמו ילד טוב [מ]ירושלים במונית [120 ש"ח].
המקום נחמד, אין מה לומר, אפי' יש שם שלוש מתקנים שאין בירכא.
אבל, לאחר שהייתם תלויים כמה דקות הפוכים בין שמים וארץ בגובה שלא מבייש נשר מצוי, אתם רוצים להשתעשע קצת במתקנים הקטנים.
זהו, שהכסף נגמר כבר על המונית.
כל מתקן כפול במחיר מירכא, [וזה בלי לחשב שבירכא קונים חבילות, כך שמתקן של 20 ש"ח הוא באמת 10], וההיצע קטן בפער.

בחזור, הסיפור חוזר על עצמו, 150 על אוטובוס אחד, שיוצא בשמונה וחצי למרות שהפארק נסגר בשמונה, [מה הם חושבים לעצמם?]. וכמובן לא נוסע, משטרה, וכו', את הדמיונות כיצד ההרגשה נשאיר לכם.

אם אתם מתכננים להגיע עם רכב, שימו לב, משום מה בוויז, הוא מזהה מקום אחר. [מהוויז של הנהג מונית...] לא יודע למה, ממתי שאתם נכנסים למישור אדומים, תתיחסו רק לשילוט ולא לווייז.

ולא אמנע מלומר כמה מילים טובות על המקום.
מקום יפיפה, בפרט בקומה 2, מקום לשבת מאוד מושקע, מרגיש בתוך יער עם חיות ענק שזזות, יש אפי' חדר הנקה מפנק בקומה שניה, [שמאלה כשיוצאים מהמעלית] מסעדות עם הכשר טוב, [קהילות]. וכן, אפשר להנות שם, הצעירים שבינינו.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
כמובן, אשמח לשמוע האם המצב שם נהיה יותר נורמלי וכו'.
[אין לי כל עניין ללכלך על המקום, אלא רק שאנשים ידעו, כך שאם נתקלתם גם אתם בזה, או לחלופין המצב השתנה, אשמח שתעדכנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה