עזרה רוצים להרוויח 1000 שח לשעה???

מצב
הנושא נעול.

מכלה

משתמש פעיל
אוף.
גם מתווכי נדל"ן מרוויחים יותר מידי.
מה יש, הלך איתנו לאיזה דירה, עלה כמה מדרגות והסתובב בין החדרים - ועל זה מקבל עשרות אלפי שקלים!!
הגיע הזמן שנרים את הראש ונאמר לסיפור הזה דיייייי!!!!!
לאחר שהלך עם מאתיים אנשים במשך שלוש חודשים( במקרה הטוב) ולא עשה שקל...

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לאחר שהלך עם מאתיים אנשים במשך שלוש חודשים( במקרה הטוב) ולא עשה שקל...

היום המתווכים כמעט ולא באים לדירות,
יושבים במשרד, מתאמים איתך יום ושעה ושולחים אותך לראות את הדירה לבד.

rrrry

משתמש מקצוען
זה שאצלכם החברה מחפשים הכנסות ואגב אני לא חושב שזה דבר רע הוא עובד עבור זה לא אומר שאצל כולם ככה!!!
ואני אומר את זה מידיעה ולא השערה!!!
אני מבין את העצבים אבל דיי לא כולם מושחתים מבטיח לך...'
אל תדאג גם אצלכם עשו עליך כסף ואתה פשוט לא יודע עד כמה

מכלה

משתמש פעיל
זמר מרויח 1000 שח לשעה. כן כן ממש ככה, ולא מדובר באברהם פריד או ביעקב שוואקי אלא בזמר הכי פשוט שיש
יש קבוצת אנשים שמנצלים את הציבור ומיום ליום זה הולך ונהיה יותר ויותר גרוע
אז ככה: זמר פשוט ששר בחתונה אם הוא לא לוקח לפחות 4000 זה פדיחה בשבילו כי אם לא הוא זמר דפוק
והקלידנים הם כבר מסתפקים במועט כי הם לוקחים גם בערך סכום כזה אבל הם לצערם צריכים להפריש מהסכום הנ"ל בערך 1000 שח להגברה
נראה לכם הגיוני?????
לי לא
הגיע הזמן שנרים את הראש ונאמר לסיפור הזה דיייי!!!!!!
אני מכיר זמר פצצה שלוקח 1500 ( בערך ) לאירוע אם אתה רוצה...

rrrry

משתמש מקצוען
אני לא מבינה מה אתם רוצים
אם זה יקר לכם אל תלכו על זה
מה מפריע לכם שמישהו מרוויח טוב
מה נסגר?
כמו שכבר כתבתי שהכסף שהזמר לוקח השלמתי עם זה ויכול להיות שזה זכותו לבקש כאלה סכומים
אבל אני לא מצליח להבין איך נכנס לכאן מארגן

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
זה ממש לא פייר הטענה הזו!
כל אחד והמקצוע שלו איך תסביר פסיכולוג שעל פגישה של שעה אתה משלם לו אלפיים ש"ח ???
או מתווך דירות שעל שיחת פלאפון מקבל אחוז או חצי וזה מגיע לסכומים של 10000 ומעלה!?
או שופט שהגיע למה שהגיע בזכות פרוטקציה ומקבל סכומי עתק על ישיבה במזגן?
בן אדם ישב למד השקיע ולאט לאט התפרסם והצליח כן אז מגיע לו לקחת אלף לשעה זה לא נורא כל כך....
הנגנים אותו סיפור יש נגנים שפחות מסכום מסוים ואולם מסויים לא יוצאים מהבית!
כל אחד והתחום שהוא מתמחה בו אין מה לעשות הכל עיניין של היצע וביקוש וכאן ידם של המשתכרים על העליונה...

אני ב''ה קניתי ומכרתי דירה בתקופה האחרונה - שילמתי עשרות אלפי שקלים למתווכים. 2% כל מתווך!
לקניה ולמכירה.
+ 1% שלקח משרד המכירות של הקבלן. כי אי אפשר להגיע לקבלן בלעדיהם... הזוי1 אבל רק ככה יכולתי היום..

relax

משתמש מקצוען
בא משהו לתקן משהו בבית \ מטפל רגשי \ אדריכלית ....
תמיד אתה משלם על
- שנים של לימוד
- שנים של נסיון
-כלים או מכשירים יקרים...
-פרסום והשקעה
-ועוד ועוד
בדרך כלל לא מגיעה בקלות להכנס למקצוע
השנים הראשונים יכולים אפילו להפסיד

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש זמרים שמרוויחים בלי פרופורציה
הפרופורציה נקבעת לפי השוק. אף אחד לא מונע מאנשים להזמין זמר זול. כל עוד מתעקשים להזמין דווקא את היקרים אין סיבה שהם לא ירבו במחיר. אם אף אחד מה'טובים' לא זול, אדרבה, יש כאן מקום להרבה זמרים חדשים במקצוע שיקחו חצי מחיר.

באותה מידה אני לא מבין למה דירת שלושה חדרים בבני ברק עולה מחיר כל כך מופקע ביחס לדירה דומה בטבריה, לדעתי זה חסר פרופורציות...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@rrrry תנסה לבדוק עם שלמה ברונר (אם אני לא טועה בשם הפרטי) הוא שר ומנגן + 5 כלים זה עולה 8 אל"ש (לפני שנתיים) בטח פחות כלים זה גם פחות כסף...

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הפרופורציה נקבעת לפי השוק. אף אחד לא מונע מאנשים להזמין זמר זול. כל עוד מתעקשים להזמין דווקא את היקרים אין סיבה שהם לא ירבו במחיר. אם אף אחד מה'טובים' לא זול, אדרבה, יש כאן מקום להרבה זמרים חדשים במקצוע שיקחו חצי מחיר.

באותה מידה אני לא מבין למה דירת שלושה חדרים בבני ברק עולה מחיר כל כך מופקע ביחס לדירה דומה בטבריה, לדעתי זה חסר פרופורציות...
נכון מאד! לא מבינה את ההתעקשות של האנשים לגור בב"ב, זה הכל "תסמונת העדר" רוצים את הזמר הזה, כי כולם לוקחים, לא משנה שאת רוב הזמרים הייתי שולחת לעשות הסבה, הרבה רוצים ב"ב כי היא מה? די נמאס! אנשים לא חושבים מה הם רוצים אלא רק מה אחרים עשו.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא מבינה את ההתעקשות של האנשים לגור בב"ב, זה הכל "תסמונת העדר"

אף פעם אין לך אפשרות לדעת מה קורה לאנשים בתוך הבית.........
לא תמיד זו התעקשות סתם.

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכון מאד! לא מבינה את ההתעקשות של האנשים לגור בב"ב, זה הכל "תסמונת העדר" רוצים את הזמר הזה, כי כולם לוקחים, לא משנה שאת רוב הזמרים הייתי שולחת לעשות הסבה, הרבה רוצים ב"ב כי היא מה? די נמאס! אנשים לא חושבים מה הם רוצים אלא רק מה אחרים עשו.

האמת? אני לא ממש מצליחה להבין את הקשר----

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אל תדאג גם אצלכם עשו עליך כסף ואתה פשוט לא יודע עד כמה
חבל מאוד אני אומר לך עם הסתכלות כזו בחיים מזיקים רק לעצמנו אני ממליץ לך להתחיל או לפחות לנסות להבין שלא כולם שונאים אותך ומנסים לדפוק אותך יש גם אנשים טובים בעולם כן כן!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה