• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

רוצים זיכוי בסך 1,000‏₪ לרכישות באתר שלי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הישיבה בה לומד הבן שלי, ישיבת "שלום בנייך" בירושלים, יוצאת בקמפיין התרמה להמשך פעילותה.
מתוך הכרת הטוב כלפיה לקחתי על עצמי יעד של 7,200‏₪.
לטובת העניין בע"ה אערוך הגרלה על זיכוי בשווי 1,000‏₪ לרכישות באתר שלי בין מי שיתרום 36‏₪ ומעלה

באתר שלי ניתן לקנות טמפלייטים באינדיזיין של לוחות שנה ויומנים, טקסטים תורניים מוכנים לעימוד, ועוד.

כדי להשתתף בהגרלה, יש לתרום כאמור דרך הלינק שלי ‏36‏₪ ומעלה, ולשלוח לי הודעה / מייל עם שם, כתובת מייל ומס' נייד

הפרטים הקטנים:
* הזיכוי בתוקף לשלוש שנים
* אין צורך לנצל בפעם אחת, ניתן לחלק
* בשום אופן לא יהיה החזר כספי
* הזיכוי הוא רק לרכישת מוצרים As Is (כפי שהם). מי שצריך התאמות אישיות לא יתאפשרו על ידי הזיכוי, אלא בתשלום נוסף.
* ניתן ואף מצוה לתרום ממעשר כספים
* ההגרלה תיערך בע"ה ביום שני הקרוב, י"א באב
* הזיכוי יהיה תקף גם למוצרים עתידיים בחנות האתר
* סיכויי הזכייה גבוהים בהרבה מאשר בהגרלות אחרות כגון הלוטו, הטוטו ועזר מציון
* הזיכוי תקף רק למוצרים שנוצרו על ידי, ולא על ידי אנשים אחרים

תודה רבה ותבורכו מפי עליון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה