ממוקד

משתמש מקצוען
1668942400699.png

שימי לב בדוגמא הזו, עמודה A מכילה טקסט ג של תאריך וגם של שעה, בתא C1 את מכניסה את הקוד הזה-
קוד:
=ARRAYFORMULA(SPLIT(A1:A13," "))
כמובן בהתאמה לתאים שזה נמצא אצלך.
זה יבודד את כל המילים לעמודות נפרדות (כולל את השעה בלבד). ואז תקבלי את כל השעות לעמודה נפרדת (יש פונקציות גם להורדת הסוגריים אבל יעבדו לך כל החישובים גם כאשר זה יהיה בסוגריים).

עריכה- כעת אני רואה ש @מרובע הביאה פיתרון טוב יותר.

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
@ממוקד
אבאר את כוונתי.

יש לי קובץ שיטס,
גליון 1 נקרא לקוחות
גליון 2 נקרא תהליכים.
איך אני מייבא אוטומטית את כל עמודות C-F?
שכל מה שכותבים בגליון 1 יתעדכן גם בגליון 2?

1668944538028.png

נערך לאחרונה ב:

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
עוד שאלה שממש אשמח לעזרה.

יש לי גליון נוסף שבו רשמתי מגוון מוצרים, באיזה סכום קניתי ובאיזה מכרתי.

יש לי כבר עמודה שבה אני מחשב כמה הרווח הסופי. רווח- הפסד = רווח סופי.

אני רוצה לבצע כפתור שבהקשה עליו אראה

א. את כל העיסקאות הספציפיות שבהם הפסדתי כסף מסומנות בצבע אדום. (זה אמור להיות משהו כמו תנאי שאם ערך התא נמוך ממקבילו בעמודה הסמוכה ייצבע באדום.)

ב. לסכום את כל התאים האדומים, כמה הערך שלהם יחד
אני לא רוצה שיראו את הנתונים הנ"ל כל הזמן כדי שלא ישגע אותי, רק שאני אקיש על תא מסויים אז אראה את זה.

ממוקד

משתמש מקצוען
@ממוקד
אבאר את כוונתי.

יש לי קובץ שיטס,
גליון 1 נקרא לקוחות
גליון 2 נקרא תהליכים.
איך אני מייבא אוטומטית את כל עמודות C-F?
שכל מה שכותבים בגליון 1 יתעדכן גם בגליון 2?

צפה בקובץ המצורף 1248130
אולי יש דרך מהירה יותר, אבל מה שאני מכיר אז תוכל בכל תא בגליון 1 = לאותו תא בגליון 2 ולגרור את זה לכל התאים.

ממוקד

משתמש מקצוען
עוד שאלה שממש אשמח לעזרה.

יש לי גליון נוסף שבו רשמתי מגוון מוצרים, באיזה סכום קניתי ובאיזה מכרתי.

יש לי כבר עמודה שבה אני מחשב כמה הרווח הסופי. רווח- הפסד = רווח סופי.

אני רוצה לבצע כפתור שבהקשה עליו אראה

א. את כל העיסקאות הספציפיות שבהם הפסדתי כסף מסומנות בצבע אדום. (זה אמור להיות משהו כמו תנאי שאם ערך התא נמוך ממקבילו בעמודה הסמוכה ייצבע באדום.)

ב. לסכום את כל התאים האדומים, כמה הערך שלהם יחד
אני לא רוצה שיראו את הנתונים הנ"ל כל הזמן כדי שלא ישגע אותי, רק שאני אקיש על תא מסויים אז אראה את זה.
קצת עבודה.. אבל תוכל תהגדיר תא עם תיבת סימון, ובכל תא של רווח והפסד תגדיר שם עיצוב מותנה->נוסחה מותאמת אישית, ותכניס בנוסחה שהתנאי הוא גם שהערך קטן מ0 וגם שתיבת הסימון מסומנת.
תוכל גם לעשות מסנן שבו תוכל לסנן לפי ערך ואז תקבל את כל הקטנים מ0 (הפסדים) במקום אחד.

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
איך אני רושם פקודת מאקרו שיתן לי את השעה הנוכחית בגוגל שיטס ?

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי שעון נוכחות בגוגל שיטס
אני רוצה תא שאם אני מקיש עליו הוא מכניס את השעה כעת (צריך לזה מאקרו או לא)

ממוקד

משתמש מקצוען

פתגמית

משתמש חדש
נוסחת MID שמחלצת טקסט שנמצא באמצע טקסט.
מבקשים ממנו להתחיל מהתו שאחרי ")" (מוצאים אותו בנוסחת "FIND") ועד התא שלפני "("
תודה, אך הנוסחה הזו מחלצת טקסט מתוך טקסט לפי הגדרה להתחלה לאחר מס' קבוע של תווים מתחילת הטקסט,, והגדרה של מס' תווים לחילוץ, האם יש נוסחה אחרת שמחלצת טקסט מתוך טקסט לפי הגדרה של סימון מסוים שיהיה פתיחת הטקסט וסימון נוסף להגדרת סיום, כפי שרשמתם בהודעה?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה, אך הנוסחה הזו מחלצת טקסט מתוך טקסט לפי הגדרה להתחלה לאחר מס' קבוע של תווים מתחילת הטקסט,, והגדרה של מס' תווים לחילוץ, האם יש נוסחה אחרת שמחלצת טקסט מתוך טקסט לפי הגדרה של סימון מסוים שיהיה פתיחת הטקסט וסימון נוסף להגדרת סיום, כפי שרשמתם בהודעה?
לא חייב להיות מספר קבוע. אפשר גם מספר משתנה לפי המיקום של הסוגריים כפי שכתבתי ע"י נוסחת "FIND" במקום המספר הקבוע.

פתגמית

משתמש חדש
לא חייב להיות מספר קבוע. אפשר גם מספר משתנה לפי המיקום של הסוגריים כפי שכתבתי ע"י נוסחת "FIND" במקום המספר הקבוע.
תודה, השתמשתי בנוסחה, אבל הערך יוצא לי עם הסימון של הסוגריים הראשונות, כיצד ניתן לחלץ ללא זה? הערך שיוצא לי: 01:08)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
תוסיף או תפחית מעט מהחשבון עד שיצא לך המספר הנכון. (דהיינו לעשות פחות אחד או יותר אחד וכדומה)

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך מגדירים שהשורות יהיו מסודרות לפי ערך מספרי שבאחד התאים?
ב"מיון גליון " בסדר עולה או יורד אפשר רק על שורות קיימות, ואני רוצה שכל שורה חדשה שמתווספת, אוטמטית תשתלב במקום שלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה