נ. ה.

משתמש מקצוען
אפשר לראות דוגמה בקישור הבא:
לפתוח וללחוץ על עיצוב>עיצוב מותנה.
ראיתי..
אך לא לזה התכוונתי... :cautious:

כוונתי היא שכל המשבצות יהיו תלויות באחת, כלומר- אם משבצת A1 שווה ל- "טקסט" - כולם יהיו צבועות בצבע מסויים,
ולא שכל משבצת שכתוב בה "טקסט" תהיה צבועה בצבע מסויים...
(ע"כ אני נדרש לנוסחה ולא ל"יש לעצב תאים כאשר הטקסט זהה ל-")

ברצוני לעשות עיצוב מותנה על משבצת באקסל (גוגל שיטס) , שאם יהיה כתוב טקסט מסויים במשבצת מסויימת (אחרת)- המשבצת תיצבע בצבע מסויים, עשיתי עיצוב מותנה לפי נוסחה מותאמת אישית, אבל אני לא מצליח למצוא את הנוסחה המתאימה.

תודה רבה!!
@אפר @מאסטר באקסל @ברוך הוא

נ. ה.

משתמש מקצוען
אין מישהו שיודע?? :confused::confused::confused:

@מאסטר באקסל @אפר @ברוך הוא
לשנות את זה ל
קוד:
A4:K1000
תודה!

ניסיתי, וזה עושה את העיצוב המותנה רק על A4 ?? :(
מצורף צילום מסך (כאן למטה).

אתה יכול לבדוק אצלך?.. :rolleyes:

תודה רבה רבה!!!!

צפה בקובץ המצורף 1043075
צפה בקובץ המצורף 1043078

נ. ה.

משתמש מקצוען
אוקיי, @נ. ה. תיקנתי בקובץ בשיט'ס. (רציתי לקצר ונמצאתי מאריכה, אבל עכשיו זה טוב)
תודה רבה!
עובד!

יש למישהו מידע על זה? (עם פירוט) (מצוטט למטה) (אולי @נערה מבני ברק תוכל לעשות דוגמא גם לזה :rolleyes:)
תודה מראש!
שלום!
בקובץ אקסל אחד יש לי רשימה עם הרבה שורות, בכולם ישנם רק 3 שמות שחוזרים על עצמם רק שאר הפרטים (בעמודות אחרות) שונים, ברצוני לקחת את כל השורות של אותו שם לגליון 1, את השורות עם השם השני לגליון 2, ואת שאר השורות- של השם השלישי- לגליון 3, כיצד אפשר לעשות זאת?

נ. ה.

משתמש מקצוען
אוקיי, @נ. ה. תיקנתי בקובץ בשיט'ס. (רציתי לקצר ונמצאתי מאריכה, אבל עכשיו זה טוב)

עדיין לא נגמר... :rolleyes::LOL::ROFLMAO:

אני צריך נוסחה מתאימה לבקשה הבאה:
אם בעמודה A יהיה כתוב: "טקסט" - אז כל אותה שורה בלבד! תיצבע בצבע מסויים.
הבעיה היא שאני צריך להחיל את זה לכל השורות, כלומר, לא שכל השורות יהיו תלויות בתא A1, אלא שכל שורה ושורה תיהיה תלויה בתא A של אותה השורה!
(אם אני גורר את התא לשורה מתחת- הכל נשאר תלוי ב A1 ואני צריך שכל שורה ושורה תהיה תלויה בתא A של אותה השורה)

תודה רבה רבה !!!

נערה מבני ברק

משתמש חדש
עדיין לא נגמר... :rolleyes::LOL::ROFLMAO:

אני צריך נוסחה מתאימה לבקשה הבאה:
אם בעמודה A יהיה כתוב: "טקסט" - אז כל אותה שורה בלבד! תיצבע בצבע מסויים.
הבעיה היא שאני צריך להחיל את זה לכל השורות, כלומר, לא שכל השורות יהיו תלויות בתא A1, אלא שכל שורה ושורה תיהיה תלויה בתא A של אותה השורה!
(אם אני גורר את התא לשורה מתחת- הכל נשאר תלוי ב A1 ואני צריך שכל שורה ושורה תהיה תלויה בתא A של אותה השורה)

תודה רבה רבה !!!
אז צריך פשוט בנוסחה להוריד את הסימן "$" השני, בקיצור שהנוסחה תהיה
קוד:
=$A1="טקסט"
.

נערך לאחרונה ב:

נערה מבני ברק

משתמש חדש
יש למישהו מידע על זה? (עם פירוט) (מצוטט למטה) (אולי @נערה מבני ברק תוכל לעשות דוגמא גם לזה :rolleyes:)
תודה מראש!
שלום!
בקובץ אקסל אחד יש לי רשימה עם הרבה שורות, בכולם ישנם רק 3 שמות שחוזרים על עצמם רק שאר הפרטים (בעמודות אחרות) שונים, ברצוני לקחת את כל השורות של אותו שם לגליון 1, את השורות עם השם השני לגליון 2, ואת שאר השורות- של השם השלישי- לגליון 3, כיצד אפשר לעשות זאת?
קצת מסובך... הצורה הכי פשוטה היא פשוט לעשות מסנן או כלי סינון (בתפריט נתונים), ואז ללחוץ על החץ ולבחור אלו שמות יופיעו ולאשר. כשרוצים לראות שם אחר ניתן לבצע סינון מחודש לפי הרצוי.
מצרפת קובץ שבו בשני הגליונות האחרונים יש מסנן או כלי סינון.
(אם רוצים לעשות דווקא בגליון נפרד לכל אחד, צריך לעשות טבלת צירים*3).

נ. ה.

משתמש מקצוען
קצת מסובך... הצורה הכי פשוטה היא פשוט לעשות מסנן או כלי סינון (בתפריט נתונים), ואז ללחוץ על החץ ולבחור אלו שמות יופיעו ולאשר. כשרוצים לראות שם אחר ניתן לבצע סינון מחודש לפי הרצוי.
מצרפת קובץ שבו בשני הגליונות האחרונים יש מסנן או כלי סינון.
(אם רוצים לעשות דווקא בגליון נפרד לכל אחד, צריך לעשות טבלת צירים*3).

אפשר רק הסבר קצר... :rolleyes:
ואנסה להסתדר...

תודה בכל מקרה!!

או שאולי @אפר @מאסטר באקסל @ברוך הוא יכולים לעזור בזה?

אריסון

משתמש פעיל
איך אפשר לקבע תא באקסל שכתוב בו אחוזי הנחה מסוימים במספרים למשל 18% ולכתוב במקומו את המילה הנחה?

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איך אפשר לקבע תא באקסל שכתוב בו אחוזי הנחה מסוימים במספרים למשל 18% ולכתוב במקומו את המילה הנחה?
כשעומדים על התא שכתוב בו האחוזים כתוב למעלה בתיבת השם (לשמאל שורת הנוסחאות) את שם התא A1 לדוגמה ואז כותבים שם בתיבת השם הנחה ואז כל פעם שרוצים להשתמש בהנחה כותבים הנחה (ללא גרשיים) והוא מגיע אוטומטית.

אריסון

משתמש פעיל
יש לי להגיש עבודה קטנה באקסל (הרוב נעשה). אודה מאוד לכל מי שיכול לעזור לי.

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשר רק הסבר קצר... :rolleyes:
ואנסה להסתדר...

תודה בכל מקרה!!

או שאולי @אפר @מאסטר באקסל @ברוך הוא יכולים לעזור בזה?
הרעיון של טבלת ציר זה שהוא נותן לך אפשרות לשחק עם כל הנתונים או חלק מהנתונים של טבלה גדולה לפי בחירתך.
אתה עומד על תא כלשהו בטבלה, ובתוך כרטיסיית הוספה הדבר הראשון הוא PIVOT TABLE, וזה טבלת ציר, ייפתח חלון ששואל אותך היכן למקם את זה, תמיד עדיף בגיליון חדש ואז נפתח חלון ששואל איזה שדות אתה רוצה ואתה יכול לבחור איזה מהם יהיו בעמודות ואיזה בשורות ואיזה במסנן ויש עוד הרבה הרבה הרבה אפשרויות בטבלת ציר שמאוד עוזרים (חפש על זה יותר בגוגל)

אברהם הכהן

משתמש רשום
בוקר טוב. אני מנסה את מזלי שוב
1. ביבוא של דברי דואר מאקסל לוורד, בערך של שעה (באקסל) הוא מוסיף AM. (למשל 6:44:15 AM)
איך אפשר להוריד את זה (שיופיע רק המספרים).
2. יש לי שורה של ערכי שעה בשניות (למשל =C12-50/86400) איך אפשר ליצור נוסחה של סכום שתחבר את כל השניות, לסך של דקות. (למשל =C12-50/86400 + =C11-140/86400 = 00:03:10)
תודה מראש.
@אפר @מאסטר באקסל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה