רוחב 3 מטר לסטודיו

pnina090

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה יספיק כדי להכניס 2 חצובות כדי לשרוף רקע ?

פרלה וידיסלבסקי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את יכולה להוריד זרועות מהתקרה בשביל הפלאשים לשריפת הרקע.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש חצובה מהקיר משהו אוניברסלי,מסתובבת לכל מיני זויות,אבל יקרה.
לי יש מהקיר זרוע פשוט אי אפשר לשחק איתה מי יודע מה אבל למצב שלי זה מתאים.

E&A

משתמש מקצוען
התוצאה של שריפת רקע ברוחב הזה, תלויה מאוד באורך של הסטודיו.
אם אין לך מספיק שטח באורך, זה לא יהיה פשוט להתמודד עם החזרים של אור מהקירות ולשלוט על כיווני התאורה.
להערכתי את צריכה לפחות אורך של בסביבות 7/8 מטר, בכדי לשרוף טוב את הרקע ללא זליגה.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
זה יהיה קשה לבצוע,אבל זה לא לא אפשרי...
תוכלי להכניס חצובות - קחי בחשבון שיראו אותם.
אני את החצובות שלי צבעתי בספריי לבן כדי שלא יפריעו בצילום (ככה הם נשרפות עם הרקע)
אם יש לך אפשורות לעשות חצובה מהקיר יותר טוב.
תהיה לך בעיה שיחזור לך אור מהקירות...כמו שכתבה אחינועם...את צריכה אורך,השאלה אם יש לך..
קיצור,אם יש לך אלטרנטיבה אחרת אז עדיף
ואם לא - אז אפשרי גם ברוחב של 3 מטר.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י RacheliM;1279048:
אני את החצובות שלי צבעתי בספריי לבן כדי שלא יפריעו בצילום (ככה הם נשרפות עם הרקע)
אהבתי.

pnina090

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה, זה באמת רעיון לצבוע את החצובות,
כרגע זה מה שיש לי 3 מטר ואורך של 4-5 מטר
מקווה מאד שזה יספיק ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה