עזרה רובוט לבריכה

ת"ח

משתמש פעיל
יש רובוט שמנקה בריכות וכן מקל שואב שמנקה אף הוא.
שני הדברים האלו עולים המון כסף (רובוט שנוסע לבד עולה כ5000 ש"ח ומקל משאבה כ600 ש"ח).
האם מישהו יודע על גמ"ח שמשאיל אותם? (הבריכה שלי התמלאה חול שצריך לשאוב מקרקעית הבריכה)?
או אולי למישהו באיזור ירושלים-ביתר-בית שמש יש ויכול להשאיל למספר שעות?
תודה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו קנינו בשבוע שעבר את ההוא עם המקל, עלה 400 ש', באיזה אתר באינטרנט. לא יודעת בדיוק איזה. עובד טוב, קנינו בשותפות עם עוד בעלי בריכה כך שיצא משתלם מאד. אפשר אפילו לחפש יותר משותף אחד כדי להוזיל עלויות. סה"כ לא משתמשים הרבה.

ת"ח

משתמש פעיל
אנחנו קנינו בשבוע שעבר את ההוא עם המקל, עלה 400 ש', באיזה אתר באינטרנט. לא יודעת בדיוק איזה. עובד טוב, קנינו בשותפות עם עוד בעלי בריכה כך שיצא משתלם מאד. אפשר אפילו לחפש יותר משותף אחד כדי להוזיל עלויות. סה"כ לא משתמשים הרבה.
תודה
האם אפשר לברר באיזה אתר או לפחות של איזו חברה? כי אני ראיתי את הפשוט ב235 שאני מסופק אם הוא עושה משהו והטובים יותר ב550+.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה