דרוש מידע רדיאטור צלעות - איזה חברה ממולץ?

שבי לוי

משתמש רשום
היי,
אשמח לשמוע מנסיון חברה מומלצת לרדיאטור. (לסלון).
הייתי בחנות אחת הציעו לי -
רדיאטור Universe NRI8011

רדיאטור ‏11 ‏צלעות Universe NRI8011
מומלץ?

תודה

למה מה קרה?

משתמש פעיל
יש שני סוגים של רדיאטורים, יש עם שמן ויש עם מים, השמן הרבה יותר מחזיק חום מה שאומר חיסכון בחשמל, וחדר יותר נעים. לכן בכללי ודאי שעדיף רדיאטור עם שמן.
וביותר פירוט לכאורה הרדיאטורים הכי טובים היום בשוק הם של דלונגי, אממה-הם יקרים, אבל זה שווה בגדול

ZX

משתמש פעיל
יש שני סוגים של רדיאטורים, יש עם שמן ויש עם מים, השמן הרבה יותר מחזיק חום מה שאומר חיסכון בחשמל, וחדר יותר נעים. לכן בכללי ודאי שעדיף רדיאטור עם שמן.
וביותר פירוט לכאורה הרדיאטורים הכי טובים היום בשוק הם של דלונגי, אממה-הם יקרים, אבל זה שווה בגדול
מה טווח המחירים של דלונגי וכדו'?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
יש, אבל לא בפער גדול, בגדול השנה כל הרדיאטורים עלו במחיר.
לדעתי, הזול לא רק שהוא מחמם פחות אלא גם עולה הרבה יותר יקר (חשמל)
אני עשיתי השוואה של צריכת חשמל על שני רדיאטורים שיש לי, ויצא לי פער של 1,000 שקל בשנה.
אגב, טיפ, כדאי תמיד לקנות יותר גדול חוץ מזה שזה מחמם יותר, החום נשאר יותר זמן בחדר, מה שחוסך במחיר החשמל

שבי לוי

משתמש רשום
תודה ,
איפה אני רואה במפרט של רדיאטור אם הוא עם שמן או מים?

• שכוייח!
Reactions: ZX

יוסיK

משתמש פעיל
יש לי דלונגי כ 15 שנה, לא נס ליחו!
יש דגמים עם הגנה לילדים, תוסף לחות לחדר וכו' תבדקו לפני שקונים מה מתאים.
בגדול הם נחשבים לטובים גם מבחינת האיכות וגם כחסכון בחשמל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה