רבותיי, וגבירותיי. בלנדר זה בחינם נו תנסו

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

בקישור הזה מורידים בלנדר למחשב. זה בחינם. אפשר להשתמש בכל מה שיצרתן לשימוש מסחרי.

לא יודעים איך? לא נביאים? הנה סמסטר א בבלנדר. בסוף מקבלים סופגניה וקפה. אבל... זה פשוט דרך להסביר כל הכלים בצורה כללית והעקרונות של מידול בתוכנות תלת.

רק תראו כמה עוקבים יש לבחור...

יש גם שדרוגי תאורה לרמה פוטוריאליסטית כמו במאיה, אם לא מרוצים מהדיפולט המצומצם של בלנדר (והפלאגאין הזה גם בחינם) אם מעניין אעלה.. אני בספק אם מישהו יטרח לפתוח קישורים ששמתי כי זה לא נטפרי ולהעלות קורס סופגניה שלם אין לי כח מה גם שיש באתר דלהן קורסים שלמים פתוחים

כל זה ומקבלים רק סופגניה? לא שווה. אז אפשר גם לעשות בבלנדר עיר (מטרופולין קיימת) שלימה ב20 דקות בלבד . כנל נוף מיוער ומים וכו סצנה בחצי שעה עבודה. לא מאמינים תבדקו בערוץ של הבלנדר גורו. והוא לא היחיד יש עוד מלא כמותו. אבל טוב להתחיל בסופגניה למי שרציני ורוצה להבין הכל ולא רק פיצר מסויים

הכח של בלנדר זה שאפשר לצייר 2די בתוכה. ולא סתם בתוכה ממש על הדמות והקו נדבק לדמות. ואז למחוק תדמות ונשאר הציור. יש להם גם דמויות בחינם. ועשרות סרטונים הסברים בחינם באתר שלהם (הקישור הכי עליון) מהקל לכבד. היא נוחה ואינטואיטיבית ואפשר ללמוד אותה לבד. יש לה מעל מליון מפתחים כי היי, היא פתוחה לכולם ולא רק ל25 מפתחים סינים ממבחר האנושות שאוטודסק בחרה.

דיסקליימר. ללמוד תוכנה תלת לבד זה אמנם בלנדר. אבל! ללמוד אנימציה לבד, הנפשת דמויות - אי אפשר. ואפילו בקורס זה קשה והרבה לא שורדים. זה לא סתם שזה תחום יוקרתי וסגור. קשה מאד להיות אנימטור... ואפשר ללמוד אנימציה רק מאנימטור. אבל בגדול אוטודסק - הקו העסקי שלהם זה לסגור תתחום למעט מבחירי האנושות, על משקל הנדלן היקר בארץ. למטרות רווח. מבינה אותם לגמריי. בלנדר פתוחים לכולם למגדול ועד קטן. הבעיה שללמוד הנפשה בתלת זה כרגע מלמדים בארץ ובחו"ל רק דרך מאיה. אז אין כביש עוקף.. עד כאן לחפירה זו..
אבל תורידו בלנדר לפחות לנסות מידול.

מתמחי מאיה אפשר בשמחה להגיב ולהגיד מה שידוע לכם במידה ולא מדוייק המובא לעיל או מה מקבלים במאיה.

מטעמים

משתמש מקצוען
@טלי'ה
יש מצב שתוכלי לרשום כאן את כתובת הערוץ שלו
או קישור לאחד מהסרטונים?

(אני רוצה לשלוח פניה לנטפרי בעניין ובשביל ה אני צריך או כתובת סרטון או כתובת ערוץ, ולא קישור של פייליליסט)

תודה רבה!

@טלי'ה
יש מצב שתוכלי לרשום כאן את כתובת הערוץ שלו
או קישור לאחד מהסרטונים?

(אני רוצה לשלוח פניה לנטפרי בעניין ובשביל ה אני צריך או כתובת סרטון או כתובת ערוץ, ולא קישור של פייליליסט)

תודה רבה!
וואי זה יהיה טובה בשביל כולנו!!!!!!!!!!
אבל אין לי ת'קישור.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

זה הסרטון הראשון בסדרה..

כיף שמנסים ובטוחה שתצליחו... לומדים כאן להזיז תקוביה על אקסיס.. התחלה של סופגניה וגם סימולציה של אש ועשן. חביב וקצר! בכל סרטון הוא מסביר בהדרגה עוד דברים יותר קשים.

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ואוו תודה על השיתןף..

זה הסרטון הראשון בסדרה..

כיף שמנסים ובטוחה שתצליחו... לומדים כאן להזיז תקוביה על אקסיס.. התחלה של סופגניה וגם סימולציה של אש ועשן. חביב וקצר! בכל סרטון הוא מסביר בהדרגה עוד דברים יותר קשים.
וואי!
הוא מסביר מצוין!
תוכלו להעלות את כל שאר הסרטונים שלו כסרטון וידיו?
כי נט פרי חוסם את רובם:(

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את מתכוונת לשים כאן כקישור? זה אני יכולה. ניסיתי להעלות לכאן וזה לא נותן לי בטענה שכבד מדיי.. אפילו ל360mp4 לא נותן.

שניה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

זה וידאו מספר 3 הקודם זה 2

הכל צנוע זה רק סופגניה ופוליגונים בדקתי.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חלק 7

קונגראטס! בזה סיימתם רבע מהקורס

תזכרו שהפואנטה זה לא הסופגניה אלא הבנה של כל השלבי עבודה והכלים בתוכנה

עברתי סרט סרט בדקתי שאין שום 'מראות קודש' . ראיתי רק סופגניות אין הפתעות הכל צנוע שפה נקיה

מחכה לרינדורים שלכם!! יאללה אתגר. מגיעים מוכנים לחנוכה.

וואלה!
תודה רבה על ההשקעה!
@טלי'ה

חלק פתוחים בנטפרי,
ומה שלא - שלחתי להם לבדיקה.

עזרת לי מאוד מאוד
כל הכבוד!
זה טוב שעשר אנשים פתאום מחליטים לבקש שיםתחו את הסרטונים האלו.
ככה נט פרי יבינו עד כמה זה נצרף;)
גם אני שלחתי היום בקשה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל הכבוד שהעלת!!!!!!!!!!!
אבל.... חלק חסום:(
אולי תוכלי להוריד בשבילנו? זאת תיהיה עזרה גדולה

מעצבן שחסום. אין אשה אחת בכל הסרטונים או שפה לא מתאימה. זה נטו סופגניות ותמונות של סופגניות ותהליך טיגון. אין אנשים. גם הפרסומות שהוא עושה זה על טקסטורות אז רואים פירות וכסאות. הכל כשר

ניסיתי להוריד אחד ולהעלות באיכות הכי גרןעה אבל הפורום לא עומד בזה והדרייב שלי מפוצץ.. להוריד הכל ולהעלות הכל לגאמבו זה גם חתיכת עבודה

מעצבן שחסום. אין אשה אחת בכל הסרטונים או שפה לא מתאימה. זה נטו סופגניות ותמונות של סופגניות ותהליך טיגון. אין אנשים. גם הפרסומות שהוא עושה זה על טקסטורות אז רואים פירות וכסאות. הכל כשר

ניסיתי להוריד אחד ולהעלות באיכות הכי גרןעה אבל הפורום לא עומד בזה והדרייב שלי מפוצץ.. להוריד הכל ולהעלות הכל לגאמבו זה גם חתיכת עבודה
חחח... כן, נראה שהוא ממש אוהב סופגניות, דונטאס:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה