ראש לתסרוקות מאליאקספרס

• פותח הנושא תו
  • פורסם בתאריך

תו

משתמש פעיל
יש למישהו קישור או מידע היכן כדאי לקנות ראש בובה (פאה) לאימון לתסרוקות באליאקספרס. (בארץ זה בטח הרבה יותר יקר. לא?)
במחיר של עד 80 ש"ח כולל משלוח..
אני נכוותי לפני כמה חודשים. הזמנתי ממוכר שהיו עליו פידבקים טובים (וסמיילי ירוק שמראה שיש מרוצים)
אבל, החבילה לא הגיעה. בסכסוך אליאקספרס אמרו שזה בדרך וככה נסגר ואז אין אפשרות לשום תקשורת נוספת עם אליאקספרס.
תקשרתי עם המוכר שיחת חרשים בערך. הוא כתב משהו לא ברור ויותר לא הגיב וגם לקח הכסף. 100 ש"ח.
כפרה....
אבל אני רוצה להזמין שוב.
היכן??
תודה רבה!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

תו

משתמש פעיל
תודה
אקרא בעיון
אבל מרפרוף ראיתי שעשיתי כל מה שיכולתי כולל שירות לקוחות ששם ממשך הסתבכתי ולא הגעתי לנציג אנושי. זה רק נושאים אוטומטיים.
ונסגרה המחלוקת אז אין לי למי להראות את ההודעה מדואר ישראל ושהמוכר לא מגיב וכו.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שירות לקוחות ששם ממשך הסתבכתי ולא הגעתי לנציג אנושי
ממש לא מסובך עם תרגום גוגל צמוד..
מצורף הסבר איך מגיעים לנציג אנושי.
נסגרה המחלוקת אז אין לי למי להראות
ניתן לערער עד 7 ימים ובכל אופן ניתן לערער גם בשירות לקוחות.
וכמובן ניתן גם לפנות לחברת האשראי עם האישור מהדואר ואם שילמתם בפייפאל זה הרבה יותר קל..
לא להתייאש...

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מתוקים כל הנ"ל שהגיבו לענין המחלוקת ולא לענין שלשמו פתחו את האשכול:p. מי כעמך ישראל...
בכל אופן, @תו , מצ"ב קישור מהזמנה שאחותי הזמינה. אחיינית שלי חורשת על זה!!! מרוצה מאוד, ללא תקלות.
הרבה הצלחה!

estyr

משתמש מקצוען
מתוקים כל הנ"ל שהגיבו לענין המחלוקת ולא לענין שלשמו פתחו את האשכול:p. מי כעמך ישראל...
בכל אופן, @תו , מצ"ב קישור מהזמנה שאחותי הזמינה. אחיינית שלי חורשת על זה!!! מרוצה מאוד, ללא תקלות.
הרבה הצלחה!
מישהי כתבה כשביקשתי קישור לכזה דבר שאי אפשר לדעת מאיפה מגיע השער של זה.
נראה לך יש ממה לחשוש?

רבקי:)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה שיער פלסטיק... ככה שאין ממה לחשוש
לא נראה לי שמוכרים שיער אמיתי בכזה מחיר..
ויש לי בובה דומה בבית, השיער שלה בטוח פלסטיק

תו

משתמש פעיל
דברת עם הדואר?
המס' מעקב היה תקין?
קבלתי הודעה מהדואר שהחבילה לא נמצאה. ואפילו נתנו לי מכתב מתורגם לשליחה אל המוען להראות לו שזה באחריותו. אבל המוכר התעלם בצ'אט. וכמו שאמרתי, הסכסוך נסגר.
הנה העתק של תשובת דואר ישראל וזה לא הועיל לי.

שלום רב,

קבל נא את תודתנו על פנייתך שבסימוכין .

לצערנו, על אף בדיקה יסודית שנערכה לא עלה בידינו לאתר עד כה את דבר הדואר שנשלח אליך. בהתאם לנוהלי איגוד הדואר הבינלאומי אחריות לדבר הדואר עד מסירתו לנמען היא כלפי השולח , ולכן עלייך לפנות לשולח .

מצורף מכתב בשפה האנגלית המצהיר כי דבר הדואר שבנדון לא נמסר לך .

אין לנו אלא להבטיח כי נוסיף להשקיע מאמצים כדי לפעול לשיפור השרות הניתן ללקוחותינו .

קבל נא התנצלות על כך שלא עלה בידינו לסייע בעניין זה.

בברכה,

שובל

שירות לקוחות דואר ישראל

Regarding: Item number LZ828910405CN

According to our information, the item in question was not delivered to addressee.

In accordance with international law, the sender (of the postal item) is considered the rightful owner until delivery to the addressee.

Please inform the sender, they should contact their local Postal Administration and request official inquiry in order to clarify the whereabouts of the item.

Upon receiving the inquiry from the origin postal administration, Israel Post will reply depending on the findings of our investigation

Sincerely,

Customer Service

Israel Post Co.

תו

משתמש פעיל

וכמובן ניתן גם לפנות לחברת האשראי עם האישור מהדואר ואם שילמתם בפייפאל זה הרבה יותר קל..
לא להתייאש...

1. לא הצלחתי בשום אופן להגיע לנציג אנושי.
2. לחברת האשראי ניתן לפנות??? זה לא ידעתי.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא להתייאש...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

תו

משתמש פעיל
מנסיון,
לשים לב שהשערות פלסטיק א"א לעשות עליהם במכשיר ביביליס ואז כבר לפעמים אין טעם לבובה.
אולי ישרף במוקדם או במאוחר. אבל ודאי שעושים עם בייביליס. כולן קונות כזה לאימונים

תו

משתמש פעיל
הרבה הצלחה!
תודה
יחסית יקר.
אולי יש למישהו קישור למוצר במחיר זול יותר???

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה
יחסית יקר.
אולי יש למישהו קישור למוצר במחיר זול יותר???
יש את זה ק"ש לא מנסיון
שימי לב שיש פה דמי משלוח אז ההפרש הוא לא מדי משמעותי, עדיף לשלם עוד כמה שקלים למוכר אמין

תו

משתמש פעיל
1636052003840.png

זה מה שמצאתי בשירות לקוחות. אבל הקובץ שניתן להוסיף זה רק תמונה? א"א לשלוח קובץ ווארד שבו תגובת דואר ישראל? איך אוכל לצרף?
תודה

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
צפה בקובץ המצורף 998432
זה מה שמצאתי בשירות לקוחות. אבל הקובץ שניתן להוסיף זה רק תמונה? א"א לשלוח קובץ ווארד שבו תגובת דואר ישראל? איך אוכל לצרף?
תודה
תכנסו לקישור הזה.
צאט
ופעלו לפי ההוראות כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה