דרוש מידע ראיית חשבון בראייה נכונה- אנא שתפו מנסיונכם

עד מתי

משתמש מקצוען
דווקא אני חושבת שהפוך.
הייטקיסטית שמרוויחה 20+אש"ח, יכולה להיות עובדת "פשוטה" לגמרי , אחת מתוך צוות (שלא לדבר על עובדות במשרדים הממשלתיים) - ולעבוד בהתאם,
עובדת בתחום החשבונאות והכספים שמרוויחה סכום כזה, לרוב נמצאת בתפקיד בכיר +, ועובדת בהתאם...
נכון
אבל תראי לי משרות בהייטק 7 שעות ופחות
אני והרבה חברותי למקצוע עובדות 7 שעות גמיש , זה עולם אחר
והאחריות בתחום שלנו היא גדולה מאד אבל לאו דווקא משתקפת בשעות רבות של עבודה

עד מתי

משתמש מקצוען
זה מעניין ממש, כשאני למדתי רו"ח, אחד השיקולים היה שבהייטק אן גמישות, ומשרה היא משרה מלאה וכו...לעומת הכספים ששם ניתן היה להפחית שעות ולמצוא גמישות...
מדהים איך הכל השתנה, שלא לדבר על נתוני השכר...
למה השתנה
עדיין זה מה שקורה בהייטק אין גמישות בשעות ובחשבונאות יש גמישות וחצאי משרות .
רק שהיום העבודה ההיברידית נכנסה גם קצת לתחום החשבונאות

ראש ישר

משתמש פעיל
למה השתנה
עדיין זה מה שקורה בהייטק אין גמישות בשעות ובחשבונאות יש גמישות וחצאי משרות .
רק שהיום העבודה ההיברידית נכנסה גם קצת לתחום החשבונאות
לעבוד משרה מלאה בבית, מורכב (לדעתי לפחות) פחות מלעבוד 6.5-7 שעות במשרד....
יש גמישות, אפשר לעבוד בלילה וכו... אין בזבוז זמן של נסיעות
זה שונה לחלוטין מעבודה משרדית נטו 9 שעות ביום , וזה מהווה גמישות רצינית לא פחות מהפחתה של אחוז משרה ( כמובן שחצי משרה זה כבר נושא אחר, מדברת על הקטנה כלשהיא)

עד מתי

משתמש מקצוען
לעבוד משרה מלאה בבית, מורכב (לדעתי לפחות) פחות מלעבוד 6.5-7 שעות במשרד....
יש גמישות, אפשר לעבוד בלילה וכו... אין בזבוז זמן של נסיעות
זה שונה לחלוטין מעבודה משרדית נטו 9 שעות ביום , וזה מהווה גמישות רצינית לא פחות מהפחתה של אחוז משרה ( כמובן שחצי משרה זה כבר נושא אחר, מדברת על הקטנה כלשהיא)
לא לכולם זה כזה להיט לעבוד מהבית
לי אישית היה כמה פעמים אופציה כזו אבל אחרי שניסיתי תקופה קצרה לא מסוגלת לחזור לזה.
לא מצליחה להבין איך אפשר בבית לשבת כזה הרבה שעות לעבודה, הרבה יותר קשה לי מאשר מהמשרד

לווים

משתמש מקצוען
היןם שוק החשבונאות די דומה בתנאים שלו להייטק
והפוך.
ניתן למצוא בשוק הייטק משרות של 8 שעות ומהבית. וגם בשוק החשבןנאות מהבית!! וטוח רחב של שעות.
כיום שוק ההיטק אומנם במשבר.
אבל כנאאה לעולם לא ישתווה השכר בין 2 התחומים. גם מי שמרויח יותר בשוק החשבונאות הוא לעולם לא יתחחל מהמשכורות שמתחילים בהייטק. זא אחרי כמה וכמה שנים יגיעו לאותה משכורת שבנות שסיימו הרגע את הלימודים....

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמה לדעתכם חשבת שכר, עם ניסיון של חמש שנים יכולה לדרוש מחברה במרכז?

עד מתי

משתמש מקצוען
היןם שוק החשבונאות די דומה בתנאים שלו להייטק
והפוך.
ניתן למצוא בשוק הייטק משרות של 8 שעות ומהבית. וגם בשוק החשבןנאות מהבית!! וטוח רחב של שעות.
כיום שוק ההיטק אומנם במשבר.
אבל כנאאה לעולם לא ישתווה השכר בין 2 התחומים. גם מי שמרויח יותר בשוק החשבונאות הוא לעולם לא יתחחל מהמשכורות שמתחילים בהייטק. זא אחרי כמה וכמה שנים יגיעו לאותה משכורת שבנות שסיימו הרגע את הלימודים....
שוב בגדול את צודקת
רק מאד נוח פה באשכולות לצייר את כל ההיטקיסטיות כמרויחיות 20 30 וצפונה
בפועל המציאות לא תמיד כזו זוהרת
חברות שלי ברפאל- מרויחות בין 10 ל 15 במקרה הכי טוב ( רפאל בצפון ) ואגב שם אין שום אופציה לעבודה מהבית
ברור שיש כאלה שמתברגות בחברות כמו גוגל ומרוויחות המון אבל זה לא כל אחת שסיימה הרגע
יש הרבה מאד חרדיות שבשנתיים הראשונות במטריקס , רייציפ וכד' - 7 זה מושא חלומותיהן ולא כולן ישר נחטפות לעבודות של ה 20
אבל אז באה השכנה , החברה, החברותא של הבעל וכו' ומסתכלים עליהם כעל קמצנים שבטח כבר קנו 5 דירות להשקעה מהמשכורת עתק של הייטק שרשמו בפרוג והעיקר מתנה לברית נתנו כמו אברכים...

לווים

משתמש מקצוען
שוב בגדול את צודקת
רק מאד נוח פה באשכולות לצייר את כל ההיטקיסטיות כמרויחיות 20 30 וצפונה
בפועל המציאות לא תמיד כזו זוהרת
חברות שלי ברפאל- מרויחות בין 10 ל 15 במקרה הכי טוב ( רפאל בצפון ) ואגב שם אין שום אופציה לעבודה מהבית
ברור שיש כאלה שמתברגות בחברות כמו גוגל ומרוויחות המון אבל זה לא כל אחת שסיימה הרגע
יש הרבה מאד חרדיות שבשנתיים הראשונות במטריקס , רייציפ וכד' - 7 זה מושא חלומותיהן ולא כולן ישר נחטפות לעבודות של ה 20
אבל אז באה השכנה , החברה, החברותא של הבעל וכו' ומסתכלים עליהם כעל קמצנים שבטח כבר קנו 5 דירות להשקעה מהמשכורת עתק של הייטק שרשמו בפרוג והעיקר מתנה לברית נתנו כמו אברכים...
את מביא דוגמא מאוד מאוד ספציפית מנישה מסוימת שרק חרדיות נכנסות אליה (בגלל ההפרדה בין נשים לגברים) ובגלל זה הן משלמות את המחיר ומקבלות משכורת נמןכה בהרבה מהשוק (לא ניתמם זה נקרא ניצול) כל שאר השוק מרויי הרבה יותר.
חבל לשגות באשליות תראי לי מתמחה אחת בראיית חשבון שמרויחה כמו הרבה עובדים מתחילים בהייטק.
ברור שיש עובדי הייטק שמרןיחים פחות אבל השכר המומצע בשטק הייטק גבוה בהרבה מהשכר המומצע בשוק החשבונאות.

עד מתי

משתמש מקצוען
את מביא דוגמא מאוד מאוד ספציפית מנישה מסוימת שרק חרדיות נכנסות אליה (בגלל ההפרדה בין נשים לגברים) ובגלל זה הן משלמות את המחיר ומקבלות משכורת נמןכה בהרבה מהשוק (לא ניתמם זה נקרא ניצול) כל שאר השוק מרויי הרבה יותר.
חבל לשגות באשליות תראי לי מתמחה אחת בראיית חשבון שמרויחה כמו הרבה עובדים מתחילים בהייטק.
ברור שיש עובדי הייטק שמרןיחים פחות אבל השכר המומצע בשטק הייטק גבוה בהרבה מהשכר המומצע בשוק החשבונאות.
ברור
אין בזה מה להתווכח
הבאתי את התגובה שלי בשביל קצת לאזן פה את האשכולות לאחרונה
לא משנה אם זה בגלל עקרון או לא
מציאות שהרבה מאד חרדיות מתפרנסות יפה מהייטק אבל לא מגיעות לסכומים שרושמים פה כל הזמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה