ראוטר סלולרי דור 4

chetz321

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי ראוטר סללורי דור 4 של חברת Huawei שנקרא Airtal Hotspot 4G
111.jpg

רציתי לשאול א. האם כשאני לא משתמש בו הוא עדיין משתמש בגיגה ועדיף לכבות אותו, או שאפשר להשאיר אותו פתוח כל הזמן?
ב. מדובר בראוטר שלא צריך לחבר למחשב ב-USB, השאלה היא האם יש עדיפות לחבר אותו ישירות למחשב כי אז הוא עובד יותר מהר, או לא?

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי יש דור 4 לא כזה בדיוק----
וזה עובד לי ממש מציון יש לי פרטנר והקליטה פה מעולה...

אני חושבת שמתי שהגוגל לא פתוח זה לא משתמש בג'יג'ות נוספות, ואצלי זה מחובר ישירות למחשב מאחורה---

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לי ראוטר סללורי דור 4 של חברת Huawei שנקרא Airtal Hotspot 4G
צפה בקובץ המצורף 621476
רציתי לשאול א. האם כשאני לא משתמש בו הוא עדיין משתמש בגיגה ועדיף לכבות אותו, או שאפשר להשאיר אותו פתוח כל הזמן?
ב. מדובר בראוטר שלא צריך לחבר למחשב ב-USB, השאלה היא האם יש עדיפות לחבר אותו ישירות למחשב כי אז הוא עובד יותר מהר, או לא?
א כל עוד ואתה לא מנתק ייתכן שהמחשב משתמש בו לצורך עידכונים וכדומה
ב יש לי כזה לא ראיתי פער בין שימוש עם כבל או בלי (כל הרעיון שלו שהוא אלחוטי, אם אין צורך כזה יש קטנים ונוחים יותר)

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אכן, כל עוד אתה לא לא משתמש לא יורד מהגיגה

שמשייה

משתמש רשום
לא מדויק....
עדכוני תכנות שבוינדוס עושים את זה אוטומטית (אלא אם כן אתה עוצר את זה) מורידות לפעמים ג'יגות יפות מאודד.
דבר נוסף- המלצה מאוד מומלצת... לא להשאיר וי פי דלוק כשלא צריך...
יש עכשיו הרבה משועממים בבתים שהג'יגות שלהם לא מספיקות להם ופוזלים לדשא של השכן...
דבר נוסף- גם לי יש נטסטיק דור 4 והוא ממש טוב בקליטת וי פי- בחיבור למחשב גם כן מעולה אבל כמו שקורה הרבה פעמים הסטיק יכול לזוז ואז האינטרנט נופל וחוזר חלילה...
וי פי לעומת חיבור פיזי- הוא חיבור יציב

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא מדויק....
עדכוני תכנות שבוינדוס עושים את זה אוטומטית (אלא אם כן אתה עוצר את זה) מורידות לפעמים ג'יגות יפות מאודד.
דבר נוסף- המלצה מאוד מומלצת... לא להשאיר וי פי דלוק כשלא צריך...
יש עכשיו הרבה משועממים בבתים שהג'יגות שלהם לא מספיקות להם ופוזלים לדשא של השכן...
דבר נוסף- גם לי יש נטסטיק דור 4 והוא ממש טוב בקליטת וי פי- בחיבור למחשב גם כן מעולה אבל כמו שקורה הרבה פעמים הסטיק יכול לזוז ואז האינטרנט נופל וחוזר חלילה...
וי פי לעומת חיבור פיזי- הוא חיבור יציב
עדכוני ווינדוס זה נקרא משתמש...
(אפילו שלא מזיזים את העכבר...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה