קשת

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
:D

קבצים מצורפים

• northB.jpg
    KB 202.4 · צפיות: 9

רבקה.

משתמש מקצוען
או, הנה פנורמת-360 (אני צודקת?) שנראית טוב גם כשהיא פרושה. יפה מאוד.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
מישהו נעמד מאחורי גבי (מששמע את שריקת ההתפעלות שלי) והפטיר את ההערה המעליבה:"אה, תמונה מעובדת". נחרדתי ונחלצתי להגן על כבוד הצלם. הצופה הבקורתי אימץ עיניו בעיון, ואז הגיע תור שריקת ההתפעלות שלו.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;524609:
או, הנה פנורמת-360 (אני צודקת?) שנראית טוב גם כשהיא פרושה. יפה מאוד.

כן זאת פנורמה של 360.
הקושי האמיתי בפנורמות מהסוג הזה זה למצוא את הזווית המחמיאה ביותר של הפנורמה גם שהיא פרוסה... בשטח קצת קשה לדמיין את זה בשביל להתמקם נכון.

נכתב ע"י נוי;524610:
מישהו נעמד מאחורי גבי (מששמע את שריקת ההתפעלות שלי) והפטיר את ההערה המעליבה:"אה, תמונה מעובדת". נחרדתי ונחלצתי להגן על כבוד הצלם. הצופה הבקורתי אימץ עיניו בעיון, ואז הגיע תור שריקת ההתפעלות שלו.

לפני שאת קופצת להגן על התמונה
זאת פנורמה - אין מצב שהיא לא עברה עיבוד כל שהוא.
יש כאן 9 תמונות * 4 חשיפות = 36 תמונות מחוברות.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה מדהימה!
למטה צריך לקרופ קצת את כל האיזור הקרוב מידי שנמרח.
סחטן על הHDR הפנורמי הוא ממש טוב בשמים נהיו קצת מריחות וחוסר טוהר.
הצל שעכשיו אני אוחז שהוא הצל של המבנה קצת מציק שהוא משטלט יותר מידי ונראה כאילו צולם מתחת לעץ או משהו.
יופי של תמונה.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י park;525017:
תמונה מדהימה!
למטה צריך לקרופ קצת את כל האיזור הקרוב מידי שנמרח.
סחטן על הHDR הפנורמי הוא ממש טוב בשמים נהיו קצת מריחות וחוסר טוהר.
הצל שעכשיו אני אוחז שהוא הצל של המבנה קצת מציק שהוא משטלט יותר מידי ונראה כאילו צולם מתחת לעץ או משהו.
יופי של תמונה.

תודה
כמה הסברים....

החלק התחתון שמרוח - ככה זה בפנורמות של 360*180, זה כמו כדור שפתחו
וכך גם בצבע השמיים.
אתה שוכח שמדובר פה בהיקיף מלא כך שהמעבר בין הבהיר לכהה הוא הכרח.

וכן הצל הוא הצל של הקשת שאתה רואה... השמש נמצאת מאחורי הקשת
ויוצרת הצללה... היה אפשר להבהיר את זה ולהפוך את התמונה לשטוחה (סוג של HDR שאני לא אוהב)

בהמשך הערב אעלה לכאן את קובץ הפלאש כדי שתבין טוב יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה