~~קשים חייב של נרשם לאתר רשות המיסים~~ איך נרשמים כלקוח לתיאום מס באינטרנט, אם אין כ. אשראי/ סיסמא/ מקדמות/ תשלום לרשות המיסים?

קפה ועוגה

משתמש פעיל
מניסיון.
הכי פשוט, לגשת למשרדי מס הכנסה עם ת"ז, ללא תור, ניגשים לפקיד והוא מנפיק עבורך סיסמא אישית קבועה.

קצת טירחה, וסיימת עם זה.

[אחרי שעות של נסיונות עקרים בכל האופציות, וחיפושים נרחבים בפרוג ובכל מקום. זה מה שעשיתי...

רקובסקי

משתמש חדש
מניסיון.
הכי פשוט, לגשת למשרדי מס הכנסה עם ת"ז, ללא תור, ניגשים לפקיד והוא מנפיק עבורך סיסמא אישית קבועה.

קצת טירחה, וסיימת עם זה.

[אחרי שעות של נסיונות עקרים בכל האופציות, וחיפושים נרחבים בפרוג ובכל מקום. זה מה שעשיתי...
איפה זה בירושלים?
פשוט מגיעים בלי לקבוע תור? ואז הוא מביא ססימא להיכנס איתה לאתר?
לא עדיף לעשות שם את התאום מס אם כבר מגיעים?

קפה ועוגה

משתמש פעיל
איפה זה בירושלים?
בירמיהו פינת יפו. - ליד גשר המיתרים.
פשוט מגיעים בלי לקבוע תור?
כן.
ואז הוא מביא ססימא להיכנס איתה לאתר?
כן.
לא עדיף לעשות שם את התאום מס אם כבר מגיעים?
יכול להיות שכדי לעשות שם תיאום מס כן צריך תור, אין לי מושג.
בכל מקרה אחרי שיש לך את הקוד, עושים את התיאום באתר, לוקח חצי דקה בדיוק.

רותי פרוטי

משתמש סופר מקצוען
אשמח לעזרה.
הלכתי למשרדי מס הכנסה כדי להוציא סיסמה. קיבלתי דף עם קוד משתמש וסיסמא, ועדיין לא מצליחה להתחבר! כותב לי שהסיסמה אינה מאושרת.
ובמוקד אין מענה אחרי 15:45.
מה אני מפספסת כאן? איך אפשר להתחבר?
היום יום אחרון לדיווח עוסק פטור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה