קרעים וחורים בבגדים ממכונת כביסה - אנא עזרתכן...

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל
ערב טוב!
קניתי מכונת כביסה חדשה לפני כחודשיים ושמתי לב שהיא גורמת לבלאי גדול וקרעים בבגדים.
נתקלתי בשני סוגים - האחד, קרעים ממש. יותר נדיר. נקרעו לי ציפית של כרית, מספר מגבות.
מעבר לכך, גם בכביסה היוצאת ללא קרע, יש חורים קטנים בלבנים, הגומי משתחק מאד ונקרע, במגבות רואים ממש סימני שחיקה וכן חוטים פרומים.

הטכנאי של השירות התייחס אך ורק לקרעים ואמר שבמידה וממשיך הם יחליפו את האטם של הדלת, למרות שלא רואה בה בעיה, כך שאני ממש סקפטית לגבי היעלות של ההחלפה, בעיקר שהוא אינו מתייחס לבעיית החורים - טוען שזה בלאי של בגד.
אין מצב שזה בלאי - לא ייתכן שבגדים שונים, שחלקם בני חודש וחלקם בני עשור יחליטו כולם להיקרע יחד עקב בלאי :(

אנא, הבו עיצה!!!

כל מידע יתקבל בברכה ובתודה!!!

אציין שאני מפעילה מכונות לא מלאות כלל, שמה כמות מינימלית של אבקה, ניסיתי מספר סוגי אבקה, לא עוברת את 600 סל"ד.

תודה.... :)

חיים יפים

משתמש צעיר
לא יודעת מה לגבי בלאי, אבל לגבי חורים שמעתי פעם מישהי שקרה לה דבר כזה, והנחו אותה לחפש אולי תקוע אפשהו בתוך התוף איזה חוליה ברזל פתוחה או משהו בסגנון, ואכן כך היה.....

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל
נכתב ע"י חיים יפים;n4882715:
לא יודעת מה לגבי בלאי, אבל לגבי חורים שמעתי פעם מישהי שקרה לה דבר כזה, והנחו אותה לחפש אולי תקוע אפשהו בתוך התוף איזה חוליה ברזל פתוחה או משהו בסגנון, ואכן כך היה.....

תודה
הוא בדק את כל התוף, הכל נראה שלם ותקין

ממני

משתמש צעיר
תעשי כל פעם חצי מכונה, כלומר תמלאי חצי מכונה ותכבסי בתוכנית של שעה.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני יכולה לתת לך כמה כיוונים לבדוק:
כביסה שאת מכבסת ביד, ג"כ נקרעת? צריך לוודא שהבעיה היא באמת במכונה.
אצלי היה סוג של מרכך כביסה שגרם לנ"ל
אולי התנחלו אצלך בחדר הכביסה פרפרי עש?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אם המכונה היא חדשה ושמת לב שזה קורה דווקא עם מכונה זו, ברור שיש פגם במכונה!!
אל תוותרי! אולי מכרו לך מחודשת כחדשה? (אע"פ שלא ידוע לי שיש דבר כזה במכונות כביסה?)
ממש לא מתאים למכונה חדשה! אני הייתי מתעקשת שיחליפו לי את המכונה...!!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נשמע כמו קרע בתוף. איזו מכונה?

is

משתמש פעיל
אופייני למכונות ישנות שסוחטות מידי באלימות או זמן רב מידי וזה מה שגורם לקרעים, אם זו מכונה חדשה - תפני לחברה בתלונה, זה ממש לא אמור להיות כך!
נסי להפעיל מכונה עם סחיטה מינימלית ושימי לב אם זה עדיין
מחורר את הבגדים.

טוסט

משתמש צעיר
יש לך מייבש??
לי גם היתה תקופה עם קרעים ממש בבגדים ואמרו לי לבדוק טוב את המכונה, הכל היה תקין. בסוף הבעיה היתה במייבש, נהיה רווח בין התוף לדלת ושם נתפסו בגדים ונקרעו

FL

משתמש צעיר
אולי את עושה מהירות סחיטה מידי גבוהה?

לבן

משתמש סופר מקצוען
תפני מיידית לחברה. עד שתנסי את כל הפתרונות שהוצעו לך כאן יעבור זמן רב מדי. כרגע, כשהמכונה עדיין חדשה זה הזמן לפנות לחברה ולקבל שירות ופיצוי על הבגדים הקרועים. מכונה לא אמורה לקרוע בגדים

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
תופסת טרמפ...
גם אצלי יש בעיה של קרעים וחורים
בדיון מול החברה, מקוה מאד שלא יתחמקו
הייתי שמחה לקבל מנסיונכן - איזה מכונה יש לכן, והאם אתן מרוצות מרמת הנקיון ומשלמות הבגדים?
אשמח לכמה שיותר תשובות כדי לקבל החלטה חכמה...
מה ששמעתי עד כה:
בוש 8 ק"ג- מכבסת מעולה אבל קורעת בגדים. שירות על הפנים...
אאג - זה מה שיש לי עכשיו. לא מרוצה מאיכות הנקיון, וכן גורמת חורים ושפשופים...

תודה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מכונות שיש להן מהירות סחיטה של 1200 עלולות ליצור חורים בבגדים ולכן אני הונחיתי על כל הפעלת מכונה להוריד את איכות הסחיטה ל 600-800 וככה אין קרעים
אולי זה קשור ... תבדקי על כמה סיבובים מוגדר לך בתוכנית

engoy

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביגיל3;n4882683:
ערב טוב!
קניתי מכונת כביסה חדשה לפני כחודשיים ושמתי לב שהיא גורמת לבלאי גדול וקרעים בבגדים.
נתקלתי בשני סוגים - האחד, קרעים ממש. יותר נדיר. נקרעו לי ציפית של כרית, מספר מגבות.
מעבר לכך, גם בכביסה היוצאת ללא קרע, יש חורים קטנים בלבנים, הגומי משתחק מאד ונקרע, במגבות רואים ממש סימני שחיקה וכן חוטים פרומים.

הטכנאי של השירות התייחס אך ורק לקרעים ואמר שבמידה וממשיך הם יחליפו את האטם של הדלת, למרות שלא רואה בה בעיה, כך שאני ממש סקפטית לגבי היעלות של ההחלפה, בעיקר שהוא אינו מתייחס לבעיית החורים - טוען שזה בלאי של בגד.
אין מצב שזה בלאי - לא ייתכן שבגדים שונים, שחלקם בני חודש וחלקם בני עשור יחליטו כולם להיקרע יחד עקב בלאי :(

אנא, הבו עיצה!!!

כל מידע יתקבל בברכה ובתודה!!!

אציין שאני מפעילה מכונות לא מלאות כלל, שמה כמות מינימלית של אבקה, ניסיתי מספר סוגי אבקה, לא עוברת את 600 סל"ד.

תודה.... :)
גם אני בדיוק כך עם מכונה חדשה ממש התיאור שלך רק שלי החליפו את הגומי שאגב היה שלם אך המכונה קורעת. בחנות זרקו אותי לחברה בחברה לחנות וכך כבר שנה וחצי והאחריות עומדת להיגמר אשמח לשמוע פתרונות אם למשהו קרה גם

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י סטודיו פלאש;n4894058:
מכונות שיש להן מהירות סחיטה של 1200 עלולות ליצור חורים בבגדים ולכן אני הונחיתי על כל הפעלת מכונה להוריד את איכות הסחיטה ל 600-800 וככה אין קרעים
אולי זה קשור ... תבדקי על כמה סיבובים מוגדר לך בתוכנית

תודה, שמעתי על זה גם
לכן הסטנדרט אצלי זה 600 סל"ד, ולפעמים 400. לא יותר
עדיין.............. :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה