עזרה קרסים לתליית וילון מעליאקספרס

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
לצורך תליית וילון שקנינו בעליאקספרס,
חסרים לנו מס' קרסים.
אין להשיג את הקרסים הללו בחנויות, אלו קרסים שמגיעים כנראה רק עם הוילונות מסין... בארץ מוכרים קרסים מסוג אחר.
ועד החג לא יספיקו להגיע.
אם יש למישהו 2-3 קרסים כאלו בדיוק, או שיודע היכן אפשר להשיג פה בארץ, יעזור לנו מאוד!
20240416_114310.jpg

ננה בננה

משתמש רשום
חסרים לנו מס' קרסים.
אין להשיג את הקרסים הללו בחנויות, אלו קרסים שמגיעים כנראה רק עם הוילונות מסין... בארץ מוכרים קרסים מסוג אחר.
ועד החג לא יספיקו להגיע.
אם יש למישהו 2-3 קרסים כאלו בדיוק, או שיודע היכן אפשר להשיג פה בארץ, יעזור לנו מאודיש
חסרים לנו מס' קרסים.
ועד החג לא יספיקו להגיע.
אם יש למישהו 2-3 קרסים כאלו בדיוק, או שיודע היכן אפשר להשיג פה בארץ, יעזור לנו מאוד!צפה בקובץ המצורף 1629904
יש לי לתת לך, תפני אלי בגמייל- nanabananaprog

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חסרים לנו מס' קרסים.
ועד החג לא יספיקו להגיע.
אם יש למישהו 2-3 קרסים כאלו בדיוק, או שיודע היכן אפשר להשיג פה בארץ, יעזור לנו מאוד!צפה בקובץ המצורף 1629904
אפשר לראות אח"כ תמונה של הוילון
רוצה גם להזמין מעליאקספרס
תודה!

הודו לד'

משתמש פעיל
חסרים לנו מס' קרסים.
ועד החג לא יספיקו להגיע.
אתם יכולים לתלות גם אם חסר לכם
מידי פעם בווילון תדלגו על חריץ הכנסה
אם חסר לכם רק כמה בודדים זה ממש לא יבלוט
(זה מה שאני עשיתי עד שהגיע לי מאליאקספרס כמות נוספת שהזמנתי)

אביב חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם לי בדיוק חסר כאלה
אם יש לך גם למכור לי אשמח מאוד
או אם יש למישהו קישור לקניה בעלי אקספרס

avi++

משתמש מקצוען
גם לי בדיוק חסר כאלה
אם יש לך גם למכור לי אשמח מאוד
או אם יש למישהו קישור לקניה בעלי אקספרס
ק''ש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה