קריאה לפונקציה בוורד

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מישהו כתב לי פונקציה (בבייסיק ?) המקבלת מספר והופכת אותו לאותיות המספר (מה שאמור לעקוף את המגבלה בוורד של שצח או משהו כזה). אני מנסה לשתול קריאה אליה במקום בו אני רוצה להציב את אותיות המספר (כגון מס' העמוד), ובכל הנסיונות הרבים אינני מצליח "לקרוא" לה.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קוד כזה אמור לרוץ לאחר שכתיבת ועריכת המסמך הושלמו.
Alt-F8 יעלה את רשימת המקרואים הזמינים.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ייתכן שאם אנסה את מה שכתבתי לי השאלה הבאה מיותרת.
מה התחביר של הקריאה לקוד ?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מהיכן ברצונך לקרוא לקוד?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
א"כ נתחיל מהתחלה.
יש שני דרכים להפעיל קוד בוורד.
1. ע"י קריאת המאקרו מהדיאלוג של המאקרו
‏‏לכידה.JPG

‏‏לכידה1.JPG

2.ע"י אירועים. כלומר בעת התרחשות אירוע מסויים הקוד פועל באופן אוטומטי.
‏‏לכידה2.JPG

בשונה ממרבית תוכנות אופיס, וורד דל מאוד באירועים (בעיקר בעת פתיחה ובעת סגירה).

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לא ניסיתי.
אבל הבנתי שאפשר ליצור אירוע בעת פתיחת הקובץ שהוא יפעיל קוד מסוים. אבל אם לא הובנתי עדיין, מדובר כאן בפונקציה שלוקחת מספר ומחזירה ערך באותיות הא"ב. איך אני מורה לוורד לשתול את הערך הזה בכל עמוד במקום מספור העמוד.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא ניסיתי.
אבל הבנתי שאפשר ליצור אירוע בעת פתיחת הקובץ שהוא יפעיל קוד מסוים. אבל אם לא הובנתי עדיין, מדובר כאן בפונקציה שלוקחת מספר ומחזירה ערך באותיות הא"ב. איך אני מורה לוורד לשתול את הערך הזה בכל עמוד במקום מספור העמוד.
אפשר לראות את הקוד?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ראה בקטלוג שבאתר שלי מגוון תוספים לפתרון בעיית שצ"ב בוורד - במספרי עמודים, במספור הערות שוליים, בתוכן עניינים, באינדקס ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה