דרוש מידע קראתי את כל ההתכתבות שהיתה פה על "שקוף" מלפני שנתיים בערך

מצב
הנושא נעול.

רוצה משיח

משתמש פעיל
שום כת.
זו סדנא מדהימה על פי התורה וממש ממש לא מתקרב ודומה למילה כת.
יש שם אנשים מכל המגזרים. ליטאים, ספרדים וכל מיני חסידויות.
אני השתתפתי בסדנא והיה מ ק ס י ם !!
יש הסכמות מרבי דוד אביחצירה. אפשר לבדוק איתו.
הדיבור העיקרי שם זה חיבור לה'.

ספרים מ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אל תהפכו פה את זה לפולמוס על "שקוף", כי זה ינעל מיידית מן הסתם.
יש מצדדים לכאן ויש לכאן.
סיכום הדברים מהפולמוס שהיה אז שיש דורשין ויש דורשין, והכלל שזה לא מתאים לכל אחד, וכל אחד ישאל את הרב שלו באופן אישי אם זה טוב לו או לא.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לפנות אלי באישי. הייתי שם. ממליצה מאד מאד מאד. בררתי הרבה מאד לפני כן. הרב שמעון טייכנר מרבני ברסלב ממליץ עליהם וכן הרב קרמר. עם שניהם דיברתי.

רוצה משיח

משתמש פעיל
אפשר לפנות אלי באישי. הייתי שם. ממליצה מאד מאד מאד. בררתי הרבה מאד לפני כן. הרב שמעון טייכנר מרבני ברסלב ממליץ עליהם וכן הרב קרמר. עם שניהם דיברתי.
כנ"ל אלי. ביררתי המון, הייתי שם, נהנתי, החכמתי וגדלתי...

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חבר נאמן כתב כדלהלן:

"השיטה לא טובה ואפילו מסוכנת לדעתי, אני לא חושב שזה כבר בדרגת כת..
צריך להבין כמה דברים.

1. השיטה עוזרת לחלק מהאנשים בעיקר בהתחלה, אבל זה לא אומר שהיא טובה ונכונה וללא נזק, הסיבה היא פשוטה, רוב ככל האנשים לא מודעים לכוחות הנפש והדברים שהם נושאים בעבר שלהם וכו', כאשר הולכים לשמוע שיטת טיפול כל שהיא, הדבר הראשון שקורה הוא "העלאה למודעות" זאת אומרת שאם עד עכשיו לא היית מודע לכוחות הנפש שלך, עכשיו אתה מודע וממילא יכול לתקן ולטפל, אבל זו היא רק הפתיחה של הנפש ובהתחלה זה מדהים ומרומם, הבעיה היא לאן לוקחים את זה מכאן והלאה, ןזו הבעיה של שקוף הם פותחים ומוצאים בעיות עמוקות בנפש האדם מנפחים אותם וכביכול יוצרים אשליה שהם הדרך היחידה לטיפול, כך נוצרת תלות מסוכנת,
  2. בכל הדרכים לטפל בנפש יש המתנה של ההתפתחות של המטופל לפי הרמה שהוא יכול להתומדד איתה, בשקוף זה דורסני ופולשני כמו מנתח שפותח אל כל הגוף שך החולה ולא יודע לסגור,
  3. הסדנא התחילה אצל בעלי התשובה וציבור הד"ל, היום הם ברחו משם משם פצועים וחבולים, אז פנו לציבור החרדי, לשמחתנו הציבור לא משוטט באינטרנט אבל כך הוא מפספס את כל הביקורת ונופל כפרי בשל ידיים המסוכנות האלו שהורסות נפשות ממש.רוב הביקורת שהייתה כתובה לפני שנה ברשתות,על ידי עדויות קשות, ברובה נעלמה..
  4. הטענה שיש פיקוח היא מגוחכת מסיבה פשוטה, אין לי שום טענות על רב כזה או אחר , אבל הבעיה היא לא רק דתית [תכנים מעולם התרבות החילונים, פולשנות לפרטים אישיים בין בני זוג, ועוד] אלא גם חוסר מקצועיות מסוכן מאוד, ובמחילה על זה רבנים לא יודעים לפקח, לדוגמא: הרופא ליד הבית שלי רושם למטופלים תרופות מסוכנות, אז רב השכונה מינה אברך שיעמוד וישגיח... נשמע רציני? הרי אין לו את הידע ההבנה והסיון לכך.
  5. דבר נוסף חלק בלתי נפרד הוא טיפול על ידי תומך אישי שעל זה אין כמובן שום פיקוח
  6. לכן שומר נפשו ירחיק עצמו ובני ביתו.
לא הבאתי עדויות אישיות שיש אצלי כולל שיחות מוקלטות.."

עד כאן
מי שרוצה עדויות [קשות] מכלי ראשון יכול לפנות באישי

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כת לכל דבר כמעט.

מכיר המון משפחות ואנשים שנהרסו לגמרי, ואפילו לא מרגישים את זה.
יצא מודעות מהרבנים שאסור ללכת שם.
בזמנו היה לי את כל ההתכתבות והתגובות הקשות והמצמררות.

שומר נפשו ירחק מהם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה