דו"ח קנס ממצלמה על מעבר באור אדום. יש מה לעשות?

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אשתי קיבלה דוח ממצלמה על מעבר באור אדום. בתמונות אכן רואים שהיא עברה באור אדום. היא אומרת שהיא הרגישה שהיא פשוט לא יכולה לעצור. האם יש מה לעשות במקרה כזה?
זה הדוח השני שלה ב13 שנה של נהיגה וזה ממש לא מאפיין את הנהיגה שלה, האם אפשר לבקש להמיר באזהרה?

אשמח לשמוע אם יש מה לעשות במקרה כזה. ואיך עושים את זה

תודה רבה

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשתי קיבלה דוח ממצלמה על מעבר באור אדום. בתמונות אכן רואים שהיא עברה באור אדום. היא אומרת שהיא הרגישה שהיא פשוט לא יכולה לעצור. האם יש מה לעשות במקרה כזה?
למה לא יכלה לעצור, כי נסעה מהר ולא שמה לב שהתחלף לכתום?
או בגלל סיבה אחרת שיכולה לרכך את הענין?

נערך לאחרונה ב:

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
למה לא יכלה לעצור, כי נסעה על טיל ולא שמה לב שהתחלף לכתום?
או בגלל שכאבה לה הרגל מאד ולאיכלה ללחוץ על הברקס באותו זמן?
אני לגמרי מבין את התגובות הציניות. אבל למדנו מחז"ל לדון לכף זכות (וגם אני לא מושלם בזה כמובן).
אשתי עובדת סוציאלית. היה לה נערה אובדנית ברכב והם היו בדרך חזרה מריאיון קבלה בפנימייה פוסט אשפוזית בדרום. תחץ הלחץ היא נהגה והרגישה שלא מצליחה לעצור אז המשיכה. רואים שהיא על 85 קמ"ש משמע שהיא הורידה מהירות אבל לא מספיק בשביל לעצור.

נערך לאחרונה ב:

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לגמרי מבין את התגובות הציניות. אבל למדנו מחז"ל לדון לכף זכות (וגם אני לא מושלם בזה כמובן).
לא התכוונתי להיות צינית. הסיבה הראשונה מוכרת אישית לצערי. פשוט אמרת לא יכלה לעצור. לא יכלה לעצור זה יכול להיות בגלל סיבות מרשיעות עוד יותר. אין לי מושג מבחינה משפטית מה אומר התירוץ הספציפי הזה אבל יכול להיות ששוה לנסות. אולי כדאי שתוסיף את ההסבר בהודעה הראשונה כך תקבל תשובות יותר עניניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה