קורונה קניתי 50 מסכות ב55 שקל. מפרסמת לטובת כולם

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
משה בר סימן טוב, מנכ"ל משה"ב, בנאומו היום:
תכינו מסכות בבית, פיסת בד ו2 גומיות, את המסכות המוכנות תשאירו לצוות הרפואי.
הוא הראה שם מסכה שהכין באופן פיראטי ואמר: עוד מעט נעלה לרשת סרטון כיצד לייצר מסכה ביתית
את המסכות המוכנות תשאירו לצוות הרפואי.

בעז"ה

משתמש רשום
משה בר סימן טוב, מנכ"ל משה"ב, בנאומו היום:
תכינו מסכות בבית, פיסת בד ו2 גומיות, את המסכות המוכנות תשאירו לצוות הרפואי.
הוא הראה שם מסכה שהכין באופן פיראטי ואמר: עוד מעט נעלה לרשת סרטון כיצד לייצר מסכה ביתית
את המסכות המוכנות תשאירו לצוות הרפואי.
נכון. אבל מדובר במסיכות מסין, זה מילא לא יגיע לצוות הרפואי.

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכון, אבל אם אני מזמינה מחו"ל זה לא על חשבון הקשישים. פשוט, לא?

פשוט למדיי, שבהנחה ויש בעולם כמות מסויימת של מסכות, הן תגענה לאנשים צעירים שקונים אותן בשביל יציאות לסופר, או שבתי חולים ברחבי העולם יזמינו אותן בשביל טיפול הכרחי.
גם למוכר הסיני באליאקספרס שממנו את מזמינה יכולה להיות הזמנת ענק שתגמור את כל המלאי שברשותו.

לא אומרת לא לקנות, אני קניתי. כן אומרת שזה עלול לפגוע באנשים אחרים.

בעז"ה

משתמש רשום
פשוט למדיי, שבהנחה ויש בעולם כמות מסויימת של מסכות, הן תגענה לאנשים צעירים שקונים אותן בשביל יציאות לסופר, או שבתי חולים ברחבי העולם יזמינו אותן בשביל טיפול הכרחי.
גם למוכר הסיני באליאקספרס שממנו את מזמינה יכולה להיות הזמנת ענק שתגמור את כל המלאי שברשותו.

הבנתי, את אומרת שזה על חשבון הסינים. בסדר.

בעז"ה

משתמש רשום

הבנתי, את אומרת שזה על חשבון הסינים. בסדר.
תגידי לסינים שלא יעשו ניסויים ביולוגיים רשלניים, ואנחנו בתמורה לא ניקח מהם מסכות.

ראש מנוע

משתמש פעיל
עוד לא המציאו מסכה לבעלי זקן?
אפילו עם משקפיים לבד זה סיוט
בפרט אם הם עגולות.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי תופרת תפרה לילדים שלה מסכות כל אחד בגודל שלו והיא התקשרה להתלונן שיש לשתי ילדים מסכות באותו צבע והם מתבלבלים אם אני יכולה לרקום לה עליהם שמות...
פשוט תעשיה שלמה
אמרתי לה שכשתיגמר הקורונה והיא תמצא דרך לשלוח אלי אז אני ארקום לה בכיף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה