דרוש מידע קניית ריהוט

ר' ישעיה

משתמש רשום
אנחנו הולכים עששיו לרהט דירה חדשה אם קניתם לאחרונה ריהוט חדש או מוצרי חשמל נשמח לשמוע את הצעתכם
תודה מראש

הגולם מפראג

משתמש פעיל
כמה עצות קטנות ופרקטיות
א. לדעתי איקאה מעולים (לנו כל הבית איקאה) במיוחד אם מזמינים התקנה שלהם
שאז זה חזק ומעולה, וההתקנה שלהם ממש זולה.
ב. להשתדל להזמין רהיטים לא גדולים (במיוחד מיטות)
אם יש לכם דירה סטנדרטית אח"כ זה תוקע את כל החדר.
ג. אם רוצים לטווח ארוך לקנות דברים ניטרליים

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אם אתם רוצים את זה לטוח זמן ארוך אני ממליץ על מוצרי חשמן של קרן בני הישיבות שיש להם סניפים בכל הארץ ומחירים זולים ואיכות טובה
אם זה לא לטוח זמן ארוך אז באיקאה זה מאד זול שמה
אני לא יודעת מה הניסיון שלכם
מנסיון אישי שלי- לא מומלץ!

נותקה

משתמש פעיל
לא להתקרב!!!
ניכוותי מהם חזק!!
אין להם טיפת שירות
זה זול שהוא מאודד יקר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
למה זה לא מומלץ
זה קצת ארוך לצערי:
1. התקינו מזגנים בצורה חאפרית לחלוטין (חסך לעצמו עבודה והתקין ע"ג התושבות הישנות שהיו קודם, כשזה מגיע ע"ח המזגן שצריך להתאמץ הרבה יותר וכו' .חוץ מזה שחסכו לעצמם את כל העבודה של הקדיחה עוד העיזו לגבות הרבה יותר ממה שסיכמו בגלל טענות שהתבררו לאחמ"כ עם בעל מקצוע כשקריות.)
2. שכנעו בצורה נוטפת דבש ומתנות לקנות דווקא אצלם, כשאני עדיין מחכה עד היום למתנה (מסילות טלסקופיות ל2 תנורים שאגב, הייתה באמת סיבה בשבילי להשתכנע כי אני רוצה את זה.)
3. בטעות?? גבו פעמיים על כיריים חשמליות ..... (כן, הם החזירו אבל זה חתיכת כאב ראש שלא אמור להיות.
מה למדתי?
לקרוא פרסומות פחות בעיון.........

נותקה

משתמש פעיל
למה זה לא מומלץ
נכנסנו לדירה ללא מקרר
ביקשנו מהם שהמקרר יגיע במהירות, הם הבטיחו שלמחרת המקרר יגיע
אחרי שבוע שהמקרר לא הגיע ואף אחד שם לא התייחס אלי ביקשתי מהם לבטל את העסקה, הם טענו שהם ביטלו את העסקה, אחרי כמה ימים ראיתי שלא זיכו אותי באשראי, ניסתי לתפוס אותם בטלפון והם לא ענו לי, הגעתי פיזית לסניף שקניתי, והם טענו שאין להם אפשרות לבטל...
תכלס המקרר הגיע אחרי חודש פגום ולא היה עם מי לדבר...
אחר שמעתי מעוד כמה אנשים שהסבכו איתם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה