קניית רחפן

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
בעניין החיישנים, מאביק אייר מושלם! בעניין הצילום הוא גם מספק המון, ובנוסף הוא זול יותר.
המאביק פרו (פרו, פרו 2, פרו ZOOM) זה הטרנד כיום, וודאי שלקנות פאנטום זה טעות.
בשביל מטיס מתחיל הייתי ממליץ אך ורק על יד 2, דגם מאביק פרו או אייר, כמדומני שעם מאביק אייר הסיכונים (ויש המון סיכונים למטיס מתחיל) פחותים, החיישנים שלו ממש ממש מגנים עליו.

לי אישית יש את השיאומי עם 3 בטריות, שזה ה'מקביל' לפנטום, מסורבל ביותר, אין לו שום עדיפות חוץ מהיציבות ברוחות חזקות של עד 35 קמ"ש.

גם עם קונים, לקנות רק חבילת קומבו (תוספת של 2 בטריות ומטען ל3 בטריות ועוד)!

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
חדששש!!!
DJI השיקו בסין רחפן חדש - MINI MAVIC
ההערכות הם שזה יגרום לירידת מחירים
af2e7127-40a4-4bd3-ba01-7dd3c4d6cd5d
WhatsApp Image 2019-10-24 at 18.18.44.jpeg

dji-mavic-mini-4-768x572.jpg
dji-mavic-mini-2-768x571.jpg
DJI-Mavic-Mini-drone-3-1-768x573.jpg

מנפחים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
היי
אני לא יודעת למה יצאו פה נגד הפנטאום
אני מצלמת בפנטאום 4 וברוך ד' הוא נוח מאד לשימוש
ויוצאים צילומים ממש יפים
אוכל לשתף אם משהו יהיה מעונין--

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
היי
אני לא יודעת למה יצאו פה נגד הפנטאום
אני מצלמת בפנטאום 4 וברוך ד' הוא נוח מאד לשימוש
ויוצאים צילומים ממש יפים
אוכל לשתף אם משהו יהיה מעונין--
לא אמרו שהוא לא טוב, אמרו שהוא מסורבל, וביחס לאיכות הצילום של המאביק, לא שווה את המאמץ.
המאביק פשוט מייתר את הפנטום!
מי שצריך איכות יותר גבוהה, כבר הולך על אינספייר.

אגב, מישהו קונה או קנה את המאביק מיני?!

מנפחים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שמעתי ממוכר באחת החנויות
שמאז שיצא המביק יש להם הרבה עבודה---
תכלס, כמעט ולא באים אליו עם תיקונים לפנטאום, לאומת המביק שמצריך תיקונים הרבה מאד פעמים

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
שמעתי ממוכר באחת החנויות
שמאז שיצא המביק יש להם הרבה עבודה---
תכלס, כמעט ולא באים אליו עם תיקונים לפנטאום, לאומת המביק שמצריך תיקונים הרבה מאד פעמים
כאחד שנמצא בהרבה קבוצות של מטיסי רחפנים...
א' בגלל שהכמות של מחזיקי המאביק הרבה הרבה יותר גדולה, יותר תיקונים, אך לא מחייב באחוזים.
ב' בגלל המנגנוני קיפול שלו, הוא יותר עדין.
ג' פנטומים לא הגיעו לתיקונים?! בגלל משקלם, הנזק בנפילה הרבה יותר חזק מאשר המאביק.
ד' עד כאן.

Yair.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח להמלצה על רחפן לא יקר (אזור 500-700 ש''ח) בשביל ההתחלה..
רחפן שנותן ביצועים יחסית טובים על מנת שניתן יהיה ללמוד איתו בצורה טובה.
עד עכשיו הכרתי רחפן רק מהצד כך שאין לי חשק לרסק רחפן של 10,000 ש''ח סתם בשביל הניסיון וההתמקצעות..

תודה!

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח להמלצה על רחפן לא יקר (אזור 500-700 ש''ח) בשביל ההתחלה..
רחפן שנותן ביצועים יחסית טובים על מנת שניתן יהיה ללמוד איתו בצורה טובה.
עד עכשיו הכרתי רחפן רק מהצד כך שאין לי חשק לרסק רחפן של 10,000 ש''ח סתם בשביל הניסיון וההתמקצעות..

תודה!
500-700 לא מספיק...
ספארק יד 2 באזור 1300-1600 בתור התחלה זה מינימום, ואם כבר עדיף את המיני מאביק החדש ב2000 ש"ח בחבילת הקומבו יבואן רשמי, אבל...

בשביל להתמקצע בהטסה עצמה, שזה דבר חשוב לא פחות מעניין הצילום, מספיק רחפן צעצוע כמו זה למשל: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=931842
יש לו מייצב אוטומטי, וזה ממש אחד לאחד בעקרונות ההטסה, בלי שום קשר למצלמה, שזה תשאיר כצעצוע לילדים לכשתגמור להתאמן עליו.

אחרי שיש לך את הידע בהטסה... כדי ללמוד לצלם טוב, לא צריך להסתכן יותר. תשקיע כבר על משהו טוב.
נכון שהיום הרחפנים עם שלל חיישנים ואוטומציות שמורידות את הסיכון לריסוק הרחפן, אבל אין להשוות מטיס מנוסה למטיס מתחיל, במיוחד בקטע של צילום.

Yair.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
500-700 לא מספיק...
ספארק יד 2 באזור 1300-1600 בתור התחלה זה מינימום, ואם כבר עדיף את המיני מאביק החדש ב2000 ש"ח בחבילת הקומבו יבואן רשמי, אבל...

בשביל להתמקצע בהטסה עצמה, שזה דבר חשוב לא פחות מעניין הצילום, מספיק רחפן צעצוע כמו זה למשל: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=931842
יש לו מייצב אוטומטי, וזה ממש אחד לאחד בעקרונות ההטסה, בלי שום קשר למצלמה, שזה תשאיר כצעצוע לילדים לכשתגמור להתאמן עליו.

אחרי שיש לך את הידע בהטסה... כדי ללמוד לצלם טוב, לא צריך להסתכן יותר. תשקיע כבר על משהו טוב.
נכון שהיום הרחפנים עם שלל חיישנים ואוטומציות שמורידות את הסיכון לריסוק הרחפן, אבל אין להשוות מטיס מנוסה למטיס מתחיל, במיוחד בקטע של צילום.
תודה!

דווקא היה לי את וזה הרבה יותר מעל הפנים...
לא נראה לי שמתאים בכלל לאימון על טייס כי זה ממש לא בכיוון של הטסת רחפן ממש.
הוא נשאר באויר באזור ה2/3 דק' הרזולוציה שלו זוועה בקיצור לא נראה לי שאלך על זה..

תודה בכ''א!

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
תודה!

דווקא היה לי את וזה הרבה יותר מעל הפנים...
לא נראה לי שמתאים בכלל לאימון על טייס כי זה ממש לא בכיוון של הטסת רחפן ממש.
הוא נשאר באויר באזור ה2/3 דק' הרזולוציה שלו זוועה בקיצור לא נראה לי שאלך על זה..

תודה בכ''א!
כתבתי שלצילום זה לא קשור ולא מתקרב לרחפן אמיתי, אבל ההטסה, זה אותו טכניקה, ללמוד לשלוט ידנית על הסטיקים בשלט, ללמוד לעשות (בכאילו) זוויות צילום וכו'

Yair.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כתבתי שלצילום זה לא קשור ולא מתקרב לרחפן אמיתי, אבל ההטסה, זה אותו טכניקה, ללמוד לשלוט ידנית על הסטיקים בשלט, ללמוד לעשות (בכאילו) זוויות צילום וכו'
בכ'א אשמח לשמוע על משהו ''קצת'' יותר טוב..

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה