קניית ספר התניא

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
שלום, רציתי לדעת אם מישהו יודע מאיפה קונים את הקבצים של ספר התניא? הבנתי שזה קצת מסובך , האם יש למישהו ידע בנושא?

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קבצי טקסט או PDF?
בשביל מה?
תוכלו ליצור איתי קשר בפרטי.

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עד כמה שידוע לי, הזכויות שמורות להוצאת קהת שקיבלה את הזכויות להדפיס את ספרי רבותינו נשיאנו. אפשרלשאול אותם

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עד כמה שידוע לי, הזכויות שמורות להוצאת קהת שקיבלה את הזכויות להדפיס את ספרי רבותינו נשיאנו. אפשרלשאול אותם
עד כמה שידוע לי הזכויות האלה הם רק של המהדורה המתוקנת בהוצאת האלמנה והאחים ראם, שמכרו את הזכויות לאדמורי חב"ד (כך נראה ממודעה רבה בתחילת ספר התניא)
אך אם מישהו ימצא דפוסים ישנים וידפיס על פיהם, ויגיה בעצמו שלא על פי המהדורה המתוקנת, זה מותר לו

סערצע

משתמש מקצוען
עכ"פ, באם מעונינים שקהל־היעד העיקרי (קרי: חסידי חב"ד) ישתמש בספר, מוטב לתאם זאת עם הנהלת קה"ת (ובפרט שעינם טובה ואדיבה, ואינם מקשים יתר על המדה על המבקשים).

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עד כמה שידוע לי הזכויות האלה הם רק של המהדורה המתוקנת בהוצאת האלמנה והאחים ראם, שמכרו את הזכויות לאדמורי חב"ד (כך נראה ממודעה רבה בתחילת ספר התניא)
אך אם מישהו ימצא דפוסים ישנים וידפיס על פיהם, ויגיה בעצמו שלא על פי המהדורה המתוקנת, זה מותר לו
אתה צודק אבל האלמנה והאחים ראם הוציאו אז וזה החזיק כמה שנים אבל היום הדפוס הזה לא קיים.
הרבי על פי מה שידוע לי נתן לקהת את הזגויות

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
גם פאר מקדושים הוציאו תניא מחודש. אפשר לנסות דרכם.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בתורת אמת יש תניא, בקטגורית ספרי חסידות

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא מבין, אם עברו 75 שנה הרי זכויות יוצרים תמו, מה א"כ זכותם של קה"ת במהדורות הישנות?
בכל מקרה, עושה רושם גדול כי כל כוונתם היא להגדיל תורה ולהאדירה, כך שמסתבר שניתן להשיג מהם אישור.
בהצלחה!

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא מבין, אם עברו 75 שנה הרי זכויות יוצרים תמו, מה א"כ זכותם של קה"ת במהדורות הישנות?
בכל מקרה, עושה רושם גדול כי כל כוונתם היא להגדיל תורה ולהאדירה, כך שמסתבר שניתן להשיג מהם אישור.
בהצלחה!
זה קצת יותר מסובך מסתם "75 שנה עברו", ובפרט כשמדובר בגופים גדולים (ונגישים יחסית), עדיף לברר מאשר להצטער.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה קצת יותר מסובך מסתם "75 שנה עברו", ובפרט כשמדובר בגופים גדולים (ונגישים יחסית), עדיף לברר מאשר להצטער.
בהחלט.
דווקא מעניין אותי העניין, כי אני מברר על ספר שעברו 75 שנה, אבל העותק היחידי הועבר לפני מספר שנים לארה"ב, שם החוק הוא 95 שנה, וקצת נבוך...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בהחלט.
דווקא מעניין אותי העניין, כי אני מברר על ספר שעברו 75 שנה, אבל העותק היחידי הועבר לפני מספר שנים לארה"ב, שם החוק הוא 95 שנה, וקצת נבוך...
באמת שאלה. אבל לכאו' אזלינן אחרי איפה ומתי שהחיבור הודפס/נכתב (בנוסף לאיפה/מתי המחבר חי/נפטר, המאוחר מביניהם).

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סתם מעניין. עניין 75 שנה תופס גם על פי חוקי תורה?
למה לא רואים שמי שרוצה להדפיס ספר ישן (כמו "קצות" או "נועם אלימלך") מחפש את צאצאי המחבר כדי לשלם להם?
למשל אני רואה שאת ספרי ברסלב כל הזמן מדפיסים עוד ועוד, ובעצם כל אחד שרוצה מדפיס.
למה נכדי הבעל התניא יכולים לשמור זכויות ונכדי אחרים לא?
ובכלל למה רק הנכדים האלה? אח שלי נשוי לנכדה של בעל התניא. אין מצב שהוא יכול להתעשר ממכם?

סערצע

משתמש מקצוען
רק להבהיר:
א. ככל הידוע לי, הנהלת קה"ת אינם דורשים תשלום עבור הסכמתם. ענין קבלת האישור הוא 'למען הסדר הטוב', ובכדי למנוע הוצאה פיראטית ומזלזלת של ספר קדוש וחשוב זה.
[כאמור, אם רצונם של המו"ל להצליח בקרב קהל־היעד העיקרי, כדאי שיתאמו זאת. ושוב, אין זו משימה 'קשה' כלל וכלל].
ב. בענין זכויות היוצרים על־פי תורה כבר שקלו וטרו רבות.
בנדו"ד - מדובר על זכויות ההדפסה המשופרת והמתוקנת (גם בענין טה"ד), אותן קנו כ"ק אדמו"רי חב"ד זי"ע מבית־הדפוס של האלמנה והאחים ראָם.

בברסלב אין מערכת הוצאת־ספרים מסודרת ו'רשמית', ולכן (חלק מ)ספריהם נראים כפי שהם נראים. את זה חב"ד מבקשים למנוע, במדת האפשר.

נערך לאחרונה ב:

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
עשיתי הרבה הרבה טלפונים כל אחד שלח אותי למספר טלפון אחר בעיקרון צריך את האישור של המשרדים בארצות הברית אבל לפי מה שכמה אנשים שמבינים במערכת אמרו לי שזה לא פשוט בכלל וזה תהליך ארוך , הקהל יעד של הספר הזה זה חסידי חב"ד ואם נדפיס את זה בלי צורות הדף שעברה דור לדור זה לא יתפוס

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כן אך לא ענה
עניתי, אך לא המשכתם לגלות בכך התעניינות.
האחראי מטעם קה"ת על מתן רשיונות להדפסת ספר התניא (בלבד) הוא ר' שלום ג'יקובסון.
הכתובת אימייל שלו היא:
mivtzatanya5774אין לכתוב כתובת מייל
יש מצב שצריך להחליף את השנה ל-5781.
המספר טלפון שלו הוא:
718-756-2424
בברכה

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
עניתי, אך לא המשכתם לגלות בכך התעניינות.
האחראי מטעם קה"ת על מתן רשיונות להדפסת ספר התניא (בלבד) הוא ר' שלום ג'יקובסון.
הכתובת אימייל שלו היא:
mivtzatanya5774אין לכתוב כתובת מייל
יש מצב שצריך להחליף את השנה ל-5781.
המספר טלפון שלו הוא:
718-756-2424
בברכה
ואי מחילה אני בכלל לא ראיתי , תודה רבה אני אצור איתו קשר ! איזה חסד עשית איתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה