עזרה קניית מקפיא - הסתבכתי לגמרי

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מענין מה שאתה אומר - 2 מהמשפחה שלנו קנו זול ויצאו בזול. לשתיהם אותה בעיה שהמקפיא מפשיר לבד פתאום הם מוצאים מוצרים מופשרים. ובאמת מדובר אצלם במקפיא בלי קרח - אז אולי הם יותר בעייתיים.
ממש עזרו לי החו"ד כי ההתלבטות הגדולה היתה בלי או עם קרח. והשתכנעתי לעם קרח.

ישי פ

משתמש צעיר
כמו שציינו כאן חשוב מאד לברר מראש לגבי התקן שבת, המקפיא שלנו [סאוטר 8 מגירות עם קרח] אין לו אפשרות להתקן שבת, ולכן אי אפשר לפתוח אותו בשבת כלל. ודרך אגב גם הפלסטיקים שלו שבירים למדי.

אשת כהן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לי יש מגירות מרושתות וזה לא מוצלח.
(כל דבר אני צריכה להניח בתוך קופסא או תבנית כי דברים רכים נכנסים לתוך החורים של הרשת וכשזה קפוא אי אפשר לשחרר אותם).

עימוד ספרים

משתמש פעיל
ע"פ המכון הטכנולוגי מקפיאים עם קרח לא צריכים התקן שבת.
[יתכן שיש שיטות אחרות].

ישי פ

משתמש צעיר
ע"פ המכון הטכנולוגי מקפיאים עם קרח לא צריכים התקן שבת.
[יתכן שיש שיטות אחרות].

זה לא נראה לי קשור לקרח, זה תלוי במנגון האלקטרוני של המקפיא, אצלנו למשל יש צפצוף כשהדלת נשארת פתוחה, ואז זה בעיה גם כשיש קרח.

לצו

משתמש פעיל
אחרי כל מה שבררתי יצא לי בינתיים של אלקטרלוקס - 7 מגירות עם קרח.
למישהו יש?
מי שאמר כאן שיש לו בוש 7 מגירות. איך הגודל של המגירות מבחינת נפח? ומה הרוחב של המקפיא?
לי יש אלקטרולוקס!!
מגירות ענקיות מקפיא גבוה מאוד ואני מאוווווד מרוצה מכיל המון!!

אגב בדיוק אתמול הפשרתי אותו כי עברנו דירה, הפשיר בלי לטפטף טיפה אחת מים על הרצפה אח"כ הופכים טיפה את המקפיא לתוך קערה וזהו, פשוט ביותר!!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לי יש אלקטרולוקס!!
מגירות ענקיות מקפיא גבוה מאוד ואני מאוווווד מרוצה מכיל המון!!

אגב בדיוק אתמול הפשרתי אותו כי עברנו דירה, הפשיר בלי לטפטף טיפה אחת מים על הרצפה אח"כ הופכים טיפה את המקפיא לתוך קערה וזהו, פשוט ביותר!!!
כמה מגירות הוא? ואם אפשר גם כמה הוא עלה?

זושא כץ

משתמש מקצוען
לדעתנו:
מי שמבין איך מקפיא עובד,
והוא לא משתמש בזה כל היום והלילה אלא בשביל לאחסן אוכל לחגים, ועופות מהמכירה המוזלת..
כדאי לקנות את הכי זולים. עם קרח.
אין סיבה לשלם יותר.
באלו שהכי זולים גם אין בעיה של שבת בחלקם זה בסדר לגמרי ובחלקם אפשר לשים שעון שבת לפי שעות הסעודה..
יוצא הכי זול והכי שימושי.
עוד משהו!
הרבה מהדגמים זה פשוט שמות דמה ובסוף הכל זה של אלקטרה או ניופאן.
כאי לבדוק את זה לא לפי הדגם שרשום בחוץ אלא על דף האחריות.

עכשיו יש ב"שיא החשמל והמיזוג" מקפיא 6 מגירות ב 980 ש"ח.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אחרי כל מה שבררתי יצא לי בינתיים של אלקטרלוקס - 7 מגירות עם קרח.
למישהו יש?
מי שאמר כאן שיש לו בוש 7 מגירות. איך הגודל של המגירות מבחינת נפח? ומה הרוחב של המקפיא?
אני קניתי כזה. חשוב לשים לב לנפח המקפיא נטו. אם יש הרבה דברים זה משמעותי מאוד.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אני קניתי אלקטרולוקס עם קרח 7 מגירות 250 ליטר בערך.
2400 ש"ח

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לכל הממליצים על אלקטרולוקס!

אנחנו קנינו שבוע שעבר 7 מגירות ב2100 ובאמת מבחינת הגודל אין לו מתחרים והוא שווה כל שקל.
אלא שכדאי לקחת בחשבון 2 דברים חשובים מאד:

א.הפתיחה שלו קשה מאד ביחס לשאר המקפיאים וכל פעם שפותחים אותו צריך להפעיל המון כח.בנוסף הידית שלו מגיעה הפוך מהפתיחה הרגילה , מה שמקשה עוד יותר.בחברה לא הסכימו להחליף את הצד של הידית עד שהחנות התערבו ואז הודיעו לנו שיבואו להחליף ללא תשלום.נקווה שאח"כ הפתיחה תהיה יותר קלה.

ב.לגבי שבת:המקפיא הזה בעייתי בשבת!!!!!!!
יש לו נורת התרעה על ירידת הטמפרטורה והיא נדלקת אחרי דקה ואפילו פחות שהדלת פתוחה.אפשר לפתוח רק לזמן קצר ביותר!!!
מי שמחפש מקפיא שניתן לפתוח חופשי בשבת , זה לא המקפיא!!!!
אלא אם כן עושים מעקף לטרמוסטט או פשוט לוקחים מברג ושוברים את הנורה המתריעה על ירידת הטפרטורה.(כך אנאמר לי במשמרת השבת)-רק צריך לקחת בחשבון את ההשלכות האסטטיות של חור פעור בחזית המקפיא וגם שהנורה הזו נחוצה לתפקוד תקין של המקפיא.

נערך לאחרונה ב:

קפוצון

משתמש מקצוען
לכל הממליצים על אלקטרולוקס!

אנחנו קנינו שבוע שעבר 7 מגירות ב2100 ובאמת מבחינת הגודל אין לו מתחרים והוא שווה כל שקל.
אלא שכדאי לקחת בחשבון 2 דברים חשובים מאד:

א.הפתיחה שלו קשה מאד ביחס לשאר המקפיאים וכל פעם שפותחים אותו צריך להפעיל המון כח.בנוסף הידית שלו מגיעה הפוך מהפתיחה הרגילה , מה שמקשה עוד יותר.בחברה לא הסכימו להחליף את הצד של הידית עד שהחנות התערבו ואז הודיעו לנו שיבואו להחליף ללא תשלום.נקווה שאח"כ הפתיחה תהיה יותר קלה.

ב.לגבי שבת:המקפיא הזה בעייתי בשבת!!!!!!!
יש לו נורת התרעה על ירידת הטמפרטורה והיא נדלקת אחרי דקה ואפילו פחות שהדלת פתוחה.אפשר לפתוח רק לזמן קצר ביותר!!!
מי שמחפש מקפיא שניתן לפתוח חופשי בשבת , זה לא המקפיא!!!!
אלא אם כן עושים מעקף לטרמוסטט או פשוט לוקחים מברג ושוברים את הנורה המתריעה על ירידת הטפרטורה.(כך אנאמר לי במשמרת השבת)-רק צריך לקחת בחשבון את ההשלכות האסטטיות של חור פעור בחזית המקפיא וגם שהנורה הזו נחוצה לתפקוד תקין של המקפיא.

לתשומת לב !!! כאשר הופכים את הידית בד"כ מאבדים את האטימות של המקפיא .

לנו יש מקפיא של גורנגי (בן 10 שנים) והיתה בעיה של ציפצוף ונורה שנדלקת כאשר המקפיא פתוח יותר מדקה או כאשר הטמפרטוה יורדת, הגיע אלינו טכנאי מהחברה ושם חתיכת פלסטיק(כמו שיש בצעצוע חשמלי שמפריד את הבטריה מהמעגל חשמלי) שמונעת את הצפצוף ודליקת הנורה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם למישהו יש נסיון עם המקפיא הזה

אשמח לכל מידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה