קניית מסך קבוצתית - שלב א'

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

דייקן

משתמש רשום
איך משיגים דרייברים??

נכתב ע"י bris;83005:
דייקן, עם דרייברים מעודכנים הכרטיס מסך שלך יוכל לתמוך במסך רחב.
בס"ד
תודה רבה לך על תשובתך. שאלתי היא: היכן ניתן למצוא דרייברים מעודכנים לכרטיס זה של ג'יפוס? GeForce4 MX 440-SE.

אגדיר יותר ברור את שאלתי: לפעמים על שאלה כגון זו, אפשר לקבל תשובה עם הלינק של אתר היצרן, שהוא בד"כ באנגלית. ולאוצר מילים מועט כמו זה שיש לי בשפה זו, אין לי את היידע להיכן לגשת בדיוק. אם לינק, אני מעדיף לינק של המקום להורדת דרייברים...

הכרטיס שיש לי, הוא בגירסה מס' 4.17.00.63.42.

אלף

משתמש מקצוען
בסימן טוב ובמזל טוב הבאתי את מסך הזירוקס 22 לשולחן העבודה שלי. :)הגודל באמת מאיר עיניים דא עקא שהצבעים חוורים עד מאוד:(
בSPACE כבר סגור יש מי שיכול לעזור לי לשפר את הצבעים?

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר ראשון תתחדשו על המסך.

לגבי הבהירות, האם התקנתם את הדרייבר של המסך. אם כן אפשר לשנות הגדרות הללו גם מהכרטיס מסך בדרך כלל, (אולי המסך הקודם היה כהה מידי ושם הגדרתם בהירות בהגדרות הכרטיס)

בהצלחה
תעדכן מה קורה.

bris

משתמש סופר מקצוען
תנסה גם בתוך התפריטים של המסך עצמו. יש בד"כ מקום שנקרא COLOR TEMPERTURE, יש שם בד"כ אפשרות לשלוט על כל אחד מהצבעים ו/או אחד משלוש אפשרויות מובנות WARM = צבעים "חמים", COOL = צבעים "קרים" נוטים לכחול ונורמל שזה הממוצע, תנסה לשחק עם זה עד שימצא חן בעיניך.
וכמו שחיים כתב כאן, יש אפשרות גם בדרייבר של הכרטיס מסך לשלוט בהגדרות הצבע.
אני מקווה שאתה מחבר דרך DVI.

דייקן

משתמש רשום
מה ההבדל בין הקבצים?

נכתב ע"י bris;83150:
בס"ד
רציתי לברר: את אותו קובץ בדיוק אני הורדתי מהאתר, כי חשבתי אולי אוכל בעצמי למצוא את זה. וכן הי' שמצאתיו לבסוף... אלא שקובץ זה ששלחת - גודלו הוא 40.5MB, והקובץ שאני הורדתי קודם - גודלו הוא 61.4MB. חוץ מזה הכל אותו דבר: גירסת הקובץ וכו' וכו'.

מה באמת ההבדל בין הקבצים?

דייקן

bris

משתמש סופר מקצוען
ההבדל אם התפריטים בדרייבר תומכים בשפות אחרות מלבד אנגלית (עברית למשל..)

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לגבי הבהירות, האם התקנתם את הדרייבר של המסך

בXP לא כדאי להתקין הדרייבר זה עושה צרות.

לגבי הבהירות, ליד כפתור הדלקת המסך יש כפתור AUTO. תפתח תוכנה שאתה עובד איתה כמו וורד למשל, ותלחץ עליו, הוא מסדר הכל אוטומטית

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י bris;83174:
ההבדל אם התפריטים בדרייבר תומכים בשפות אחרות מלבד אנגלית (עברית למשל..)
בס"ד
הבנתי. ואני באמת הורדתי את הקובץ הגדול, כ-61MB, והוא לא רק "תומך" בעברית, אלא שעברית זו השפה. ונפלא ממני, מדוע בשם הקובץ-מאפיינים, מופיע כי שפת המוצר היא אנגלית...

דייקן

bris

משתמש סופר מקצוען
דייקן, המאפיינים מתייחסים לתוכנת ההתקנה (ה INSTALLER) של הדרייבר לא לדרייבר עצמו שהוא בכלל דחוס שם בפנים.

אלף

משתמש מקצוען
עם התקנת הדרייבר לא הסתדרתי. עשיתי לפי ההוראות שלהם בקובץ PDF ,שהיה רק באנגלית אגב, ולא היה את הקובץ שהם אמרו להתקין בתקליטור המצורף נתתי לו לבחור לבד קובץ והתצוגה השתבשה מאוד. החזרתי למצב הקודם ואז עשיתי כעצתו של gchw העצה הזו קלה ומעולה. לחיצה קלה על כפתור ה AUTO והמסך מצוין. אולי מעט יותר בהיר מהקודם אך נראה לי שזה לא יפריע לי אתחיל לעבוד ואז אהיה בטוחה.
הגודל ממש תענוג!
חוץ מזה שקבצי מסך נראים חדים כמו במציאות וזה היה מיד בתחילה

דייקן

משתמש רשום
הבעי'ה נשארה בעינה... מה עושים???

נכתב ע"י bris;83205:
דייקן, המאפיינים מתייחסים לתוכנת ההתקנה (ה INSTALLER) של הדרייבר לא לדרייבר עצמו שהוא בכלל דחוס שם בפנים.
בס"ד
הבנתי. אגב, הבעי'ה נשארה בעינה. כרגע הפעלתי את המחשב, וכשעלו כל התוכנות - הפעיל המחשב את עצמו מחדש.... מה עושים? מדי פעם המחשב מפעיל א"ע מחדש, או שולח מסך כחול. תדירות יותר גבוהה להפעלה מחדש.

האם יש לך עצה?

דייקן

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי נכון שהמסכים של זירוק יותר ריבועיים?
וחצמזה, למישהו יש מידות נטו של שטח העבודה ב'דלים' ובזירוקס 22? (בלי גובה כללי אלא רק של המסך, גם בלי מסגרת, ובס"מ כמובן,)
:eek: אודה מאד, כי שעון החול אוזל...

bris

משתמש סופר מקצוען
אין שום הבדל בין זירוקס לדל בשטח נטו.
הגיאומטריה לא משתנה לפי היצרן (עדיין...).
הגודל 22 או 24 אינטש מתייחס לאלכסון של המסך (היתר) כשהיחס בין הניצבים הוא 1.6 זאת אומרת שהניצב המאוזן גדול פי 1.6 מהניצב האנכי.

בס"מ זה יוצא 46.5 לרוחב על 29 לגובה בכל המסכים 22 של כל היצרנים.

ב-24 זה יוצא 51.8 על 32.4.

זו אניאני

משתמש פעיל
טוב,
אז לפני שאני מחליטה סופית על מה ללכת-
אני לא מבינה בכלל במסכים - ובנתונים...

מה שאני כן יודעת שחשוב לי הצבעים-

איפה הצבעים יותר חדים/ קרובים למציאות - בקיצור בשביל גרפיקאית
זירוקס או דל?
(אני מתלבטת בין הדל היקר לבין הזירוקס היקר)

Rocket Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
למי שתקציבו מוגבל

במסגרת המבצע,
אני מעונינת למכור מסך שיש לי,
יד שניה בשימוש חודשים בודדים, כחדש
פרטים באופן כללי: 22 אינץ, של LG, דגם L226TWQ (דגם מעולה)
במחיר מצוין

לפרטים, נא לפנות באישי

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ברקו03, עד כדי כך? למכור מסך חדש בשביל לקנות דגם יותר טוב? אולי תפרטי מה לא מוצא חן בעיניך הLG? אני די מרוצה.

אולי זה מזל..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה